HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Zahraniční e-shopy

Pokud si myslíte, že jste objevili zajímavý tematický článek nebo celý web, sem s ním. Samozřejmě i zahraniční. Kdo bude spamovat, ten poletí!

Re: Zahraniční e-shopy

Příspěvekod pavelz v pátek 14. 3. 2008 12:02:41

Dallas píše:Ahoj,
může mi prosím někdo poradit. Poprvé objednávám ze zahraničí konkrétně sendit.com. Způsob platby si zvolím VISA kartou (podle Vás jak tady píšete), přesně jsem nadefinoval číslo , jméno , CNC kód no všechno tak jak je na kartě a bohužel mi po odeslání objednávky přijde mail, že je nějaký problém s bankou a objednávka je zrušena. (nevím přesně jaký ten problém je, nejsem až tak výborný angličtinář). Nevím, myslím si že nikde nedělám chybu, ale nevím.
Můžete mi prosím poradit, nerozumím třeba k čemu jsou ipoints.
Díky za každou odpověť


A máš určitě mezinárodní kartu? Nemá zablokované Internetové trasakce?
LCD Samsung LE40R71B; DVD Panasonic DVD-RA61, Panasonic DVD-S52; Receiver ONKYO TX-DS595; Repro: front Dantax Octava 30, center Dantax C10, surr. Dantax Ocatava 10, sub. Jamo E6SUB
pavelz
0+
0+
 
Příspěvky: 33
Registrován: středa 16. 1. 2008 12:59:10

Re: Zahraniční e-shopy

Příspěvekod Krtek v pátek 14. 3. 2008 14:00:37

Dallas píše:Ahoj,
může mi prosím někdo poradit. Poprvé objednávám ze zahraničí konkrétně sendit.com. Způsob platby si zvolím VISA kartou (podle Vás jak tady píšete), přesně jsem nadefinoval číslo , jméno , CNC kód no všechno tak jak je na kartě a bohužel mi po odeslání objednávky přijde mail, že je nějaký problém s bankou a objednávka je zrušena. (nevím přesně jaký ten problém je, nejsem až tak výborný angličtinář). Nevím, myslím si že nikde nedělám chybu, ale nevím.
Můžete mi prosím poradit, nerozumím třeba k čemu jsou ipoints.
Díky za každou odpověť


U jaké jsi banky ? Některé banky mají totiž kartu automaticky povolenou pro platby přes net, a u jiných si o to musíš zažádat na pobočce. Je to zdarma.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Zahraniční e-shopy

Příspěvekod Filas v pátek 14. 3. 2008 14:37:30

Dallas píše:Ahoj,
může mi prosím někdo poradit. Poprvé objednávám ze zahraničí konkrétně sendit.com. Způsob platby si zvolím VISA kartou (podle Vás jak tady píšete), přesně jsem nadefinoval číslo , jméno , CNC kód no všechno tak jak je na kartě a bohužel mi po odeslání objednávky přijde mail, že je nějaký problém s bankou a objednávka je zrušena. (nevím přesně jaký ten problém je, nejsem až tak výborný angličtinář). Nevím, myslím si že nikde nedělám chybu, ale nevím.
Můžete mi prosím poradit, nerozumím třeba k čemu jsou ipoints.
Díky za každou odpověť

Hele, a máš na kartě povolené internetové platby? Jestli platíš něco přes internet poprvé, musíš si v bance ( u některých bank) aktivovat pro kartu internetové platby. Co máš za banku?
Filas
50+
50+
 
Příspěvky: 86
Registrován: úterý 5. 2. 2008 17:24:07
Bydliště: kousek od Prahy

Re: Zahraniční e-shopy

Příspěvekod Krtek v pátek 14. 3. 2008 14:55:51

Neptal jsem se před chvílí na to samé ? :mrgreen:
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Zahraniční e-shopy

Příspěvekod Filas v pátek 14. 3. 2008 16:36:07

Krtek píše:Neptal jsem se před chvílí na to samé ? :mrgreen:

No jo, sorry, odpovídal jsem z odkazu z mailu a žádná odpověď tu ještě nebyla :shock:
Filas
50+
50+
 
Příspěvky: 86
Registrován: úterý 5. 2. 2008 17:24:07
Bydliště: kousek od Prahy

ZAVVI.CO.UK

Příspěvekod Dallas v neděle 21. 9. 2008 9:37:06

Ahoj všichni,
pořád jsem hledal nějaký ang. obchod kde budou podrobně rozepsány informace o BD až se mi poštěstilo a našel jsem tento zavvi.co.uk . Mají to perfektně rozepsané i s obrázkama přední a zadní strany BDčka. Tak pro ty kdo o tomto obchodě neví, velice dobré informace jak zjistit českou podporu u filmů (snad se jim dá věřit).
Dallas
0+
0+
 
Příspěvky: 37
Registrován: středa 19. 12. 2007 21:34:34

hey everyone

Příspěvekod Hifefaure v středa 20. 2. 2013 1:42:32

simply dropping by to say hi
Hifefaure
0+
0+
 
Příspěvky: 49
Registrován: pondělí 5. 3. 2012 11:21:11
Bydliště: United States

PředchozíDalší

Zpět na Zajímavé články a odkazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků