HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Pujčovny HD filmu

Chcete se pochlubit sbírkou HD filmů? Víte o zajímavé slevové akci, která probíhá na vašem oblíbeném e-shopu? Potřebujete zjistit, jestli má film české titulky nebo dabing? Pak jste tu správně.

Re: Pujčovny HD filmu

Příspěvekod Capo v pátek 18. 1. 2008 0:35:14

Já viděl Loveckou sezónu na Invexu chvilu, a moc mě to nenadchlo, spíš nuda, takže mě už ani neláká, ale Ultraviolet by nemusel být v HDčku špatnej, co se týče vizuálního zpracování teda :) , po ostatních stránkách nevim nevim :)
"Fry pojď s námi ven."
"Proč? Vždyť ta televize má větší rozlišení než reálnej svět!"

Blu-ray
Obraz jak skalpel
Zvuk jak břitva
Řinčení kapel
Vítězná bitva!
Uživatelský avatar
Capo
750+
750+
 
Příspěvky: 761
Registrován: středa 19. 12. 2007 19:37:53
Bydliště: Brno

Re: Pujčovny HD filmu

Příspěvekod Krtek v pátek 18. 1. 2008 0:46:43

Capo píše:Já viděl Loveckou sezónu na Invexu chvilu, a moc mě to nenadchlo, spíš nuda, takže mě už ani neláká, ale Ultraviolet by nemusel být v HDčku špatnej, co se týče vizuálního zpracování teda :) , po ostatních stránkách nevim nevim :)


To bude nejspíš tím, že jsou to filmy pro o poznání menší děti, než jsi Ty. :mrgreen: Moje malá je z toho nadšená.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Pujčovny HD filmu

Příspěvekod st39.6 v pátek 18. 1. 2008 0:48:46

z Ultraviolet? :D
ale lovecka sezona vypada fakt spickove, to se musi nechat. obraz jako vinko. film to uz je jina :D ... osobne teda za mnohem vetsi srandu povazuju ultraviolet (to je takovy equilibrium pro barbie a kena v teenage veku :lol: )
šéfredaktor HDmagu, redaktor MovieZone a TVzone

Blu-ray positive

My Blu Collection: http://st39-6.dvdaf.com/owned/blu-ray
Uživatelský avatar
st39.6
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1320
Registrován: pátek 21. 12. 2007 5:09:53

Re: Pujčovny HD filmu

Příspěvekod Capo v pátek 18. 1. 2008 0:54:04

st39.6 píše:z Ultraviolet? :D
ale lovecka sezona vypada fakt spickove, to se musi nechat. obraz jako vinko


No to každej animák :) a když jsme u nich, tak snad nejlepší celovečerní animák, nebo aspoň jeden z nejhlepších co jsem viděl, je Ratatouille, což je kvalitní dílko po všech stránkách, a z obrazu jsem nechápal - o dost lepší na mé HD ready plazmě než Lovecká sezóna na Pioneeru na Invexu :)
"Fry pojď s námi ven."
"Proč? Vždyť ta televize má větší rozlišení než reálnej svět!"

Blu-ray
Obraz jak skalpel
Zvuk jak břitva
Řinčení kapel
Vítězná bitva!
Uživatelský avatar
Capo
750+
750+
 
Příspěvky: 761
Registrován: středa 19. 12. 2007 19:37:53
Bydliště: Brno

Re: Pujčovny HD filmu

Příspěvekod Krtek v pátek 18. 1. 2008 1:36:51

Capo píše:
st39.6 píše:z Ultraviolet? :D
ale lovecka sezona vypada fakt spickove, to se musi nechat. obraz jako vinko


No to každej animák :) a když jsme u nich, tak snad nejlepší celovečerní animák, nebo aspoň jeden z nejhlepších co jsem viděl, je Ratatouille, což je kvalitní dílko po všech stránkách, a z obrazu jsem nechápal - o dost lepší na mé HD ready plazmě než Lovecká sezóna na Pioneeru na Invexu :)


Jak jsi přišel zrovna na Ratatouille ?? Já na tom byl s malou v kině. Byla to katastrofa. Sned největší blbost co jsem kdy viděl. Hodně lidí ze sálu v polovině odcházelo. Já jsem to přetrpěl, ale malá se u toho bavila..No každému se líbí něco jiného.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Pujčovny HD filmu

Příspěvekod Capo v pátek 18. 1. 2008 1:49:01

Krtek píše:
Capo píše:
st39.6 píše:z Ultraviolet? :D
ale lovecka sezona vypada fakt spickove, to se musi nechat. obraz jako vinko


No to každej animák :) a když jsme u nich, tak snad nejlepší celovečerní animák, nebo aspoň jeden z nejhlepších co jsem viděl, je Ratatouille, což je kvalitní dílko po všech stránkách, a z obrazu jsem nechápal - o dost lepší na mé HD ready plazmě než Lovecká sezóna na Pioneeru na Invexu :)


Jak jsi přišel zrovna na Ratatouille ?? Já na tom byl s malou v kině. Byla to katastrofa. Sned největší blbost co jsem kdy viděl. Hodně lidí ze sálu v polovině odcházelo. Já jsem to přetrpěl, ale malá se u toho bavila..No každému se líbí něco jiného.


Je fakt, že ten humor nebyl uplně geniální :), ale co se týče technickýho zpracování, tak imho studio Pixar nemá konkurenci, Pixarovky miluju, i ty kraťoučký, a Ratatouille mě taky hlavně dostal nápadem (to vlastně většina Pixarovek :)) a autentickým zpracováním francouzské kuchyně a při sledování jsem skoro slintal, jak to bylo všechno krásně zpracovaný, prostě tohle dílko mě uchvátilo, rozhodně lepší než Cars :)
"Fry pojď s námi ven."
"Proč? Vždyť ta televize má větší rozlišení než reálnej svět!"

Blu-ray
Obraz jak skalpel
Zvuk jak břitva
Řinčení kapel
Vítězná bitva!
Uživatelský avatar
Capo
750+
750+
 
Příspěvky: 761
Registrován: středa 19. 12. 2007 19:37:53
Bydliště: Brno

Re: Pujčovny HD filmu

Příspěvekod AerisNotDead v čtvrtek 31. 1. 2008 19:01:29

Na Ratatouille se tesim moc. Jediny animaky ktery uznavam jsou prave pixarovky a kdyz sem videl zpracovani nove pixarovky Wall-E tak sem si rikal kam az zajdou.....fakt nadhera.
Uživatelský avatar
AerisNotDead
0+
0+
 
Příspěvky: 5
Registrován: čtvrtek 17. 1. 2008 18:30:49

Předchozí

Zpět na Filmy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron