HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Kde nakupovat - zahraničí

Chcete se pochlubit sbírkou HD filmů? Víte o zajímavé slevové akci, která probíhá na vašem oblíbeném e-shopu? Potřebujete zjistit, jestli má film české titulky nebo dabing? Pak jste tu správně.

Re: Kde nakupovat - zahraničí

Příspěvekod Tyler Durden v neděle 6. 1. 2008 16:26:25

d.f.h píše:
Tyler Durden píše:Jen bych se chtel poptat, jak je to s postovnym u serveru, o kterych se tady casto mluvi v souvislosti s objednavanim BR disku.
Mam na mysli hlavne amazon, at uz britsky, ci americky, pripadne jine servery, kde treba potovne vychazi jeste lepe.
Dekuji za odpoved...

Americký amazon má poštovné $8 za dva disky, $11 za čtyři a tak nějak dál, čím víc disků tím levněji na jeden to vyjde, samozřejmě. Při větším počtu disků, resp. větší celkové ceně zásilky, ale hrozí nutnost placení cla, takže já objednávám nějčastěji po dvou, po třech.


Tak to je parada, v porovnani s jinyma vecma, ktere jsem kupoval skrze ebay.com je to postovne vice nez libive, no nic tak si jdu hned par filmu objednat uz si dlouho brousim zuby na par kousku, ktere se nejspis jen tak v ceske lokalizaci neobjevi.
Tyler Durden
0+
0+
 
Příspěvky: 4
Registrován: neděle 6. 1. 2008 14:27:17

Re: Kde nakupovat - zahraničí

Příspěvekod Krtek v úterý 8. 1. 2008 3:27:21

Martin píše:Nakupuji na britském "amazon.co.uk" kvůli regionu, platím kartou, ceny DVD kolem £10,-; ceny BD kolem £15,- až £17,-; zatím to funguje spolehlivě, v Anglii to vyskladní hned následující den a česká pošta to překvapivě doručí jako běžnou zásilku do dalších 2 dnů...


Jenže v tom britském Amazonu vůbec nepíšou jakou to má podporu ani jaké titulky. To je vybírání nahouby :roll:
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Kde nakupovat - zahraničí

Příspěvekod d.f.h v úterý 8. 1. 2008 8:10:34

Krtek píše:Jenže v tom britském Amazonu vůbec nepíšou jakou to má podporu ani jaké titulky. To je vybírání nahouby :roll:

Ale jo, to si zjistíš jinde. Když se chce, všechno jde :-)
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Kde nakupovat - zahraničí

Příspěvekod Michael v středa 9. 1. 2008 10:46:12

Zdravím,chtěl bych zkusit nakoupit BD tituly na Amazonu.Prosím o radu jak probíhá registrace nemohu to najít a potom forma platby s Visa kartou dík za radu.Koupil jsem již 4 BD tituly u nás a když srovnám ceny na Amazonu tak je prostě levnější.M.
Michael
 

Re: Kde nakupovat - zahraničí

Příspěvekod d.f.h v středa 9. 1. 2008 10:55:56

Michael píše:Zdravím,chtěl bych zkusit nakoupit BD tituly na Amazonu.Prosím o radu jak probíhá registrace nemohu to najít a potom forma platby s Visa kartou dík za radu.Koupil jsem již 4 BD tituly u nás a když srovnám ceny na Amazonu tak je prostě levnější.M.

Registrace: https://www.amazon.com/gp/sign-in.html
No a potom, až budeš mít něco v košíku a budeš chtít platit, tak už tě to provede a budeš si moct vyplnit i údaje o platební kartě, adresu dodání a tak. A nebo kdykoliv po registraci v profilu.
Pro britský Amazon je to tak nějak podobné, ale jakmile máš registraci na jednom Amazonu, můžeš ji používat i na všech ostatních. Takže bych začal tím americkým :-).
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Kde nakupovat - zahraničí

Příspěvekod blackmail v čtvrtek 24. 1. 2008 0:07:13

d.f.h píše:
Capo píše:WOW, z toho britskýho amazonu se dají fakt koupit tituly s CZ titulkama?? A co HD-DVD, taky?

Na britském Amazonu je s českými titulky téměř jistota, je to stejný region a v případě Blu-ray zatím není tolik verzí s různými sadami titulků v rámci jednoho regionu, jako je tomu například u DVD. Dalo by se říct, že by v podstatě mohly být jenom dvě verze Blu-ray filmu pro region B - evropská a australská, ale samozřejmě to není pravidlem.

U HD DVD je to naopak s jinými než anglickými, francouzskými a španělskými titulky (zatím) zabité. Neznám jediný ověřený případ HD DVD s českou jazykovou podporou, samozřejmě kromě Horem pádem, to ovšem vyšlo u nás.

Btw. dobrý podpis ;), moje oblíbená hláška z Futuramy!



Dalo by se říct, že by v podstatě mohly být jenom dvě verze: To bych netvrdil. Třeba mě poslali Hellboy z UK se španělskýma titulkama, v AU je s italskýma + hi a v UK je též s cz titulkama. V UK musí splňovat pouze EN jazyk. Od této zkušenosti si nechávám kupovat BD v UK pouze fyzicky. Nakonec mě to vychází levněji než přes net a mám 100% jistotu české podpory
Uživatelský avatar
blackmail
0+
0+
 
Příspěvky: 21
Registrován: pondělí 21. 1. 2008 19:58:05
Bydliště: Jílové u Děčína

Re: Kde nakupovat - zahraničí

Příspěvekod blackmail v čtvrtek 24. 1. 2008 0:20:51

Můžete nakupovat v UK i tady a posílají zadarmo. Objednávám tam dost často DVD.: http://www.thehut.com/hut/home.dept
Uživatelský avatar
blackmail
0+
0+
 
Příspěvky: 21
Registrován: pondělí 21. 1. 2008 19:58:05
Bydliště: Jílové u Děčína

Re: Kde nakupovat - zahraničí

Příspěvekod TARRASCO v úterý 29. 1. 2008 14:48:02

Zdavím všechny prosím nevíte kde se dá sehnat na bluray tituly skála,con air.z českou podporou díky.
Uživatelský avatar
TARRASCO
200+
200+
 
Příspěvky: 215
Registrován: úterý 15. 1. 2008 13:22:49
Bydliště: Ostrava 1

Re: Kde nakupovat - zahraničí

Příspěvekod blackmail v středa 30. 1. 2008 20:41:06

TARRASCO píše:Zdavím všechny prosím nevíte kde se dá sehnat na bluray tituly skála,con air.z českou podporou díky.


S českou podporou nikde
Uživatelský avatar
blackmail
0+
0+
 
Příspěvky: 21
Registrován: pondělí 21. 1. 2008 19:58:05
Bydliště: Jílové u Děčína

Re: Kde nakupovat - zahraničí

Příspěvekod Filas v úterý 4. 3. 2008 17:00:03

Teď jsem narazil na obchod DVDcrave http://www.dvdcrave.com/ , máte s nimi někdo zkušenost?
Filas
50+
50+
 
Příspěvky: 86
Registrován: úterý 5. 2. 2008 17:24:07
Bydliště: kousek od Prahy

Re: Kde nakupovat - zahraničí

Příspěvekod pavelz v středa 5. 3. 2008 10:05:49

Krtek píše:
Martin píše:Nakupuji na britském "amazon.co.uk" kvůli regionu, platím kartou, ceny DVD kolem £10,-; ceny BD kolem £15,- až £17,-; zatím to funguje spolehlivě, v Anglii to vyskladní hned následující den a česká pošta to překvapivě doručí jako běžnou zásilku do dalších 2 dnů...


Jenže v tom britském Amazonu vůbec nepíšou jakou to má podporu ani jaké titulky. To je vybírání nahouby :roll:


Moje řeč. Před pár lety tam poctivě psali veškeré informace o audio výbavě a titulcích, ale teď na to zvysoka kašlou. A bohužel to není případ jen Amazonu, ale skoro všech e-shopech v evropě. Dobrý je v tomto směru australský EzyDVD http://www.ezydvd.com.au/
LCD Samsung LE40R71B; DVD Panasonic DVD-RA61, Panasonic DVD-S52; Receiver ONKYO TX-DS595; Repro: front Dantax Octava 30, center Dantax C10, surr. Dantax Ocatava 10, sub. Jamo E6SUB
pavelz
0+
0+
 
Příspěvky: 33
Registrován: středa 16. 1. 2008 12:59:10

Re: Kde nakupovat - zahraničí

Příspěvekod modista v středa 5. 3. 2008 13:08:36

navrhuji zde udělat seznam filmů BD s českou podporou, které lze zakoupit na angl. Amazonu, je to prospěšné i pro nováčky, co se zde zaregistrují ať každý přispěje svými prokázanými zkušenostmi - je možno Dane ?
Uživatelský avatar
modista
300+
300+
 
Příspěvky: 315
Registrován: středa 9. 1. 2008 21:34:43

Re: Kde nakupovat - zahraničí

Příspěvekod d.f.h v středa 5. 3. 2008 13:17:36

modista píše:navrhuji zde udělat seznam filmů BD s českou podporou, které lze zakoupit na angl. Amazonu, je to prospěšné i pro nováčky, co se zde zaregistrují ať každý přispěje svými prokázanými zkušenostmi - je možno Dane ?

O to se snažím v databázi filmů na HDmag.cz, ale zatím je to v takovém nějakém ne moc použitelném stavu... Založím tady pro tuhle problematiku subfórum a tam se můžeme zkusit nějak dohodnout, jak bychom to zkusili dotáhnout k dokonalosti. Uznávám, že je to nutnost, chystám právě článek o možnostech nakupování Blu-ray fimů ze zahraničí a tahle problematika s tím přímo souvisí, tak by se to moc hodilo.
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Kde nakupovat - zahraničí

Příspěvekod d.f.h v středa 5. 3. 2008 15:34:25

Subfórum Česky ze zahraničí založeno. Můžeme to rozjet :-)
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Kde nakupovat - zahraničí

Příspěvekod Krtek v středa 5. 3. 2008 15:58:18

Něco jsem tam už poslal co mám ověřeno.
Narazil jsem na zajímavou věc. Nevím jestli je to překlep, ale na Amazonu je BR Hostel s českým a slovenským dabingem bez titulků :o

http://www.amazon.com/Hostel-Directors- ... 566&sr=1-3

Já mám tento BR koupený u nás z Bontonu bez dabingu a s CZ titulkama. Je to vůbec možné ? Nebo na amazonu píšou hlouposti ? Nechce se mi věřit, že by na disku R1 byl český a slovenský dabing zvlášť když u nás je to s titulkama a podle toho náhledu obalu je prd poznat.
Mrkněte na to. Myslíte že je tam dabing ?
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Kde nakupovat - zahraničí

Příspěvekod d.f.h v středa 5. 3. 2008 16:04:37

Krtek píše:Něco jsem tam už poslal co mám ověřeno.
Narazil jsem na zajímavou věc. Nevím jestli je to překlep, ale na Amazonu je BR Hostel s českým a slovenským dabingem bez titulků :o

http://www.amazon.com/Hostel-Directors- ... 566&sr=1-3

Já mám tento BR koupený u nás z Bontonu bez dabingu a s CZ titulkama. Je to vůbec možné ? Nebo na amazonu píšou hlouposti ? Nechce se mi věřit, že by na disku R1 byl český a slovenský dabing zvlášť když u nás je to s titulkama a podle toho náhledu obalu je prd poznat.
Mrkněte na to. Myslíte že je tam dabing ?

Klidně bych to vyzkoušel objednat a nevadilo by mi, kdyby tam ten dabing nebyl... Jenže ten film je tak děsně blbý! :twisted: Viděl jsem ho jednou a podruhé nemusím.
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Kde nakupovat - zahraničí

Příspěvekod st39.6 v středa 5. 3. 2008 16:12:56

jen jestli tim nemyslej anglicka/ceska/slovenska stopa JEDNA. Pac v tom filmu se mluvi vsema trema jazykama, ze? ;)
šéfredaktor HDmagu, redaktor MovieZone a TVzone

Blu-ray positive

My Blu Collection: http://st39-6.dvdaf.com/owned/blu-ray
Uživatelský avatar
st39.6
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1320
Registrován: pátek 21. 12. 2007 5:09:53

Re: Kde nakupovat - zahraničí

Příspěvekod Krtek v středa 5. 3. 2008 16:17:54

st39.6 píše:jen jestli tim nemyslej anglicka/ceska/slovenska stopa JEDNA. Pac v tom filmu se mluvi vsema trema jazykama, ze? ;)


Tak blbý snad nejsou. Stejně je to dost divný. :?
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Kde nakupovat - zahraničí

Příspěvekod Krtek v středa 5. 3. 2008 16:20:30

d.f.h píše:
Krtek píše:Něco jsem tam už poslal co mám ověřeno.
Narazil jsem na zajímavou věc. Nevím jestli je to překlep, ale na Amazonu je BR Hostel s českým a slovenským dabingem bez titulků :o

http://www.amazon.com/Hostel-Directors- ... 566&sr=1-3

Já mám tento BR koupený u nás z Bontonu bez dabingu a s CZ titulkama. Je to vůbec možné ? Nebo na amazonu píšou hlouposti ? Nechce se mi věřit, že by na disku R1 byl český a slovenský dabing zvlášť když u nás je to s titulkama a podle toho náhledu obalu je prd poznat.
Mrkněte na to. Myslíte že je tam dabing ?

Klidně bych to vyzkoušel objednat a nevadilo by mi, kdyby tam ten dabing nebyl... Jenže ten film je tak děsně blbý! :twisted: Viděl jsem ho jednou a podruhé nemusím.


Není divu. Ty máš atypický vkus :mrgreen: Z toho co máš bych bral jen dva filmy.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Kde nakupovat - zahraničí

Příspěvekod Capo v čtvrtek 6. 3. 2008 17:36:53

Hele co ten obchod http://www.dvdcrave.com/ teda? Nikdo tam ještě nic nekupoval? Já si teď chtěl něco koupit, ale zarazila mě hláška Opery, že tenhle obchod má zastaralou metodu šifrování, která dnes už neni bezpečná, bojim bojim :)
"Fry pojď s námi ven."
"Proč? Vždyť ta televize má větší rozlišení než reálnej svět!"

Blu-ray
Obraz jak skalpel
Zvuk jak břitva
Řinčení kapel
Vítězná bitva!
Uživatelský avatar
Capo
750+
750+
 
Příspěvky: 761
Registrován: středa 19. 12. 2007 19:37:53
Bydliště: Brno

Re: Kde nakupovat - zahraničí

Příspěvekod Deckard v čtvrtek 6. 3. 2008 18:33:10

S dvdcrave zkušenost mám, dohromady během cca roku a půl asi osm zásilek, vždy bez problému. Mají už předtištěné kartónové krabičky s deklarací jako "Gift", takže celníci tady s tím mají problém jen opravdu výjimečně pokud se člověk drží v rozumných objemech.
Jinak ale musím říct, že jako u jediného zahraničního eshopu jsem v diskusích právě o dvdcrave četl v souvislosti se zneužitím kreditní karty (mj. zde: http://xlive.cz/xbox360-forum-t55934-25.html). Jiný způsob placení neumožňují a údajně je už vše vyřešeno, ale...
Ale pokud můžu mluvit ze své zkušenosti, tak vždy do 14 dnů doma i s odbočkou přes celníky a vždy bez problému...
Deckard
0+
0+
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtvrtek 24. 1. 2008 14:55:14

Re: Kde nakupovat - zahraničí

Příspěvekod Capo v čtvrtek 6. 3. 2008 19:22:10

Hmm kua, takový ceny dobrý tam, ale radši na to asi kašlu :(

Počkat ale teď se dívám na thehut.com a tam je to co chci ještě levnější O_o tak srat na dvdcrave :)

STčko: tys myslim už párkrát objednával z thehut.com že? A zkušenosti dobrý?
"Fry pojď s námi ven."
"Proč? Vždyť ta televize má větší rozlišení než reálnej svět!"

Blu-ray
Obraz jak skalpel
Zvuk jak břitva
Řinčení kapel
Vítězná bitva!
Uživatelský avatar
Capo
750+
750+
 
Příspěvky: 761
Registrován: středa 19. 12. 2007 19:37:53
Bydliště: Brno

Re: Kde nakupovat - zahraničí

Příspěvekod Filas v pátek 7. 3. 2008 0:33:44

thehut vypadá dobře. Mají tam něco s cz dabingem?
Filas
50+
50+
 
Příspěvky: 86
Registrován: úterý 5. 2. 2008 17:24:07
Bydliště: kousek od Prahy

Re: Kde nakupovat - zahraničí

Příspěvekod st39.6 v pátek 7. 3. 2008 0:44:55

thehut posila zdarma a ma skoro nejnizsi ceny. uz si nepamatuju v cem, ale disky pridou zdravy. tituly s ceskou podporou tam maj uplne stejny jako vsude jinde, to se nemeni obchod od obchodu :roll:
šéfredaktor HDmagu, redaktor MovieZone a TVzone

Blu-ray positive

My Blu Collection: http://st39-6.dvdaf.com/owned/blu-ray
Uživatelský avatar
st39.6
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1320
Registrován: pátek 21. 12. 2007 5:09:53

Re: Kde nakupovat - zahraničí

Příspěvekod Capo v pátek 7. 3. 2008 9:47:12

st39.6 píše:thehut posila zdarma a ma skoro nejnizsi ceny. uz si nepamatuju v cem, ale disky pridou zdravy. tituly s ceskou podporou tam maj uplne stejny jako vsude jinde, to se nemeni obchod od obchodu :roll:


Výborně, to jsem chtěl slyšet :)
"Fry pojď s námi ven."
"Proč? Vždyť ta televize má větší rozlišení než reálnej svět!"

Blu-ray
Obraz jak skalpel
Zvuk jak břitva
Řinčení kapel
Vítězná bitva!
Uživatelský avatar
Capo
750+
750+
 
Příspěvky: 761
Registrován: středa 19. 12. 2007 19:37:53
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Filmy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron