HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Ochrana BD+ prolomena

Chcete se pochlubit sbírkou HD filmů? Víte o zajímavé slevové akci, která probíhá na vašem oblíbeném e-shopu? Potřebujete zjistit, jestli má film české titulky nebo dabing? Pak jste tu správně.

Ochrana BD+ prolomena

Příspěvekod Dantys v čtvrtek 20. 3. 2008 22:36:17

"SlySoft úspěšně dokončila vývoj cracku pro BD+ ochranu a implementovala ho do své aplikace AnyDVD HD. Na pevný disk lze nyní zkopírovat jakýkoliv Blu-ray disk."
No konečně :twisted: Myslím si, že tady určitě nejsem sám kdo tuhle zprávu uvítá. Je jenom otázkou času než se to projeví v cenách BD mechanik a médií. Mám doma cca 400 DVD's, z toho cca třetinu orig. Opravdu se mi nechce investovat podobné prostředky do sbírky BD. Né že bych na tom byl nějak zle, ale každá kačka dobrá ne ;)
Ještě ten link: http://technet.idnes.cz/nejdokonalejsi- ... _video_vse

btw: Máte už domluvené rande na High End 2008? Rád bych se také zúčastnil :mrgreen:
GAME OVER
BLU-RAY WINS
Uživatelský avatar
Dantys
50+
50+
 
Příspěvky: 70
Registrován: neděle 2. 3. 2008 16:15:12
Bydliště: Praha

Re: Ochrana BD+ prolomena

Příspěvekod d.f.h v čtvrtek 20. 3. 2008 22:39:31

Dantys píše:btw: Máte už domluvené rande na High End 2008? Rád bych se také zúčastnil :mrgreen:

Snažíme se domluvit tady: viewtopic.php?f=29&t=441 , můžeš nám pomoct :-)
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Ochrana BD+ prolomena

Příspěvekod Dantys v čtvrtek 20. 3. 2008 23:10:53

Koukám že na HDmagu už je o tom článek :o Zase jsi byl o něco rychlejší, jak je konec konců tvým dobrým zvykem :mrgreen: Jen tak dál, jsem tvůj fanda.
Již několikrát jsem chtěl na něco upozornit, hodit jsem nějaký ten link apod. Nicméně se ukazuje, že je tady hodně podobných "šílenců" jako já, takže informovat o něčem novém jako první je tady opravdu skoro nemožné :D
GAME OVER
BLU-RAY WINS
Uživatelský avatar
Dantys
50+
50+
 
Příspěvky: 70
Registrován: neděle 2. 3. 2008 16:15:12
Bydliště: Praha

Re: Ochrana BD+ prolomena

Příspěvekod d.f.h v čtvrtek 20. 3. 2008 23:17:59

Dantys píše:Koukám že na HDmagu už je o tom článek :o Zase jsi byl o něco rychlejší, jak je konec konců tvým dobrým zvykem :mrgreen: Jen tak dál, jsem tvůj fanda.
Již několikrát jsem chtěl na něco upozornit, hodit jsem nějaký ten link apod. Nicméně se ukazuje, že je tady hodně podobných "šílenců" jako já, takže informovat o něčem novém jako první je tady opravdu skoro nemožné :D

Však to nevadí, není důležité být nejrychlejší, ale zúčastnit se :mrgreen: . Kromě toho víc hlav víc ví a je lepší mít informace z víc zdrojů, člověk aspoň může porovnat různé názory.
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Ochrana BD+ prolomena

Příspěvekod Don v pondělí 7. 4. 2008 21:16:34

Kdy konečně korporace pochopí, že sebelepší ochrana moc dlouho nevydrží.
Obrázek
K tomu snad jen: dobrá práce! :)
Uživatelský avatar
Don
100+
100+
 
Příspěvky: 193
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 22:05:54
Bydliště: Brno


Zpět na Filmy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 18 návštevníků

cron