HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

The 6th Day - bacha na regiony

Chcete se pochlubit sbírkou HD filmů? Víte o zajímavé slevové akci, která probíhá na vašem oblíbeném e-shopu? Potřebujete zjistit, jestli má film české titulky nebo dabing? Pak jste tu správně.

The 6th Day - bacha na regiony

Příspěvekod d.f.h v čtvrtek 17. 4. 2008 20:10:18

Takže něco k filmu The 6th Day / Šestý den: verze z regionu A i B jsou region free, můžete tedy klidně objednávat z Evropy i USA. Na evropské verzi je český tabing i titulky, ověřeno nákupem na sendit.com a už to tady také někdo psal. Ovšem tato verze neobsahuje BD-Live, to je podle všeho jen na verzi z regionu A! Dnes mi přišla verze pro region B a prostě jsem BD-Live nikde nenašel, podle screenshotů z americké verze to přitom má být položka v menu mezi ostatními bonusy a já ji tam prostě nemám.

Takže před nákupem tohoto titulu je potřeba se rozhodnout, jestli je pro vás podstatnější česká podpora, nebo BD-Live ;)
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: The 6th Day - bacha na regiony

Příspěvekod st39.6 v čtvrtek 17. 4. 2008 20:52:31

hej, to sem vedel, sakra!, vubec me nenapadlo ti to rict, za to se fakt omlouvam :(
to samy bude bohuzel i u walk hard. a platit to bude i v pripade foxu a jejich alien vs. predator filmu :cry: :x
šéfredaktor HDmagu, redaktor MovieZone a TVzone

Blu-ray positive

My Blu Collection: http://st39-6.dvdaf.com/owned/blu-ray
Uživatelský avatar
st39.6
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1320
Registrován: pátek 21. 12. 2007 5:09:53

Re: The 6th Day - bacha na regiony

Příspěvekod d.f.h v čtvrtek 17. 4. 2008 21:14:55

st39.6 píše:hej, to sem vedel, sakra!, vubec me nenapadlo ti to rict, za to se fakt omlouvam :(
to samy bude bohuzel i u walk hard. a platit to bude i v pripade foxu a jejich alien vs. predator filmu :cry: :x

V pohodě, já už se s tím nějak vyrovnám :twisted: Ale teda to je dost na houby, absolutně to nechápu - proč? :shock:
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: The 6th Day - bacha na regiony

Příspěvekod st39.6 v čtvrtek 17. 4. 2008 21:30:10

imo to ma neco spolecnyho s rozdelenim na evropsky a americky (a japonsky atd.) store. mozna se jim to pro evropu jeste nevyplati delat
šéfredaktor HDmagu, redaktor MovieZone a TVzone

Blu-ray positive

My Blu Collection: http://st39-6.dvdaf.com/owned/blu-ray
Uživatelský avatar
st39.6
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1320
Registrován: pátek 21. 12. 2007 5:09:53


Zpět na Filmy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků

cron