HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Armageddon

Chcete se pochlubit sbírkou HD filmů? Víte o zajímavé slevové akci, která probíhá na vašem oblíbeném e-shopu? Potřebujete zjistit, jestli má film české titulky nebo dabing? Pak jste tu správně.

Armageddon

Příspěvekod Neophyte v neděle 2. 1. 2011 11:19:57

Zdravím všechny fanoušky tohodle filmu.Tak jsem se konečně dokopal k tomu,abych si koupil i tenhle filmeček,který mi určitě nesmí chybět ve sbírce.Jenže...jaké NE milé překvapení na mě vyskočilo při zapnutí českého dabingu tohodle filmu...jak je možné,že na internetových stránkách a i na obalu filmu je 5.1 česky a ve finále je to jen stereo???Není to klamaní zákazníka??A ještě k tomu,úplně jiný dabing než na DVD,na které jsem zvyklí :evil: :evil: absolutně mi ty hlasy nesedí k hercům...po obrazové stránce parádička,ale ten dabing mě opravdu strašně zklamal...tak jsem to musel přepnout na originál a číst titulky..jenže to zas člověk nevěnuje pozornost tolik obrazu,který se mi vážně zamlouval,žádné zrno a podobně.
Ještě tu mám na stole Matrix..jak čtu,také je první díl ve stereu,doufám,že tam aspoń budou stejné hlasy,jako u DVD.Můžete mi vy zdejší a moudřejší vysvětlit,proč se serou do nového dabingu,když to mohli přetáhnout z DVD??Předem děkuji za názory...Asi první film,na který jsem se moooc těšil a takhle mě zklamal.. :roll:
Přeji hezký den a vše nej do Nového roku ;)
Uživatelský avatar
Neophyte
0+
0+
 
Příspěvky: 7
Registrován: úterý 5. 10. 2010 21:27:19
Bydliště: Severní Morava

Re: Armageddon

Příspěvekod rostiq36 v neděle 2. 1. 2011 19:14:23

Nazdar, předem vás všechny zdravím jako nový člen a rád bych se připojil do diskuze.
Co se týče toho dabingu k Armageddonu, tak právě k tomuhle filmečku zatím vznikly opravdu 2 dabingy. Ten první se nachází na dvd, a poté si tv nova předabovala pro své účely (mnohdy bývá levnější udělat nový dabing, než nakoupit práva ke starému, nejvíce na to doplatil Poslední skaut). Proč použili na BD ten pozdější ani já nechápu. A s cz titlama se na to nedá koukat, protože herci odvedli opravdu špatnou práci (Willisův dozajista nejhorší výkon ověnčený zlatou malinou) a ten dabing jej aspoň trochu maskoval :D
Uživatelský avatar
rostiq36
0+
0+
 
Příspěvky: 17
Registrován: neděle 2. 1. 2011 18:58:25
Bydliště: Ostrava

Re: Armageddon

Příspěvekod bexiczek v úterý 25. 10. 2011 20:54:19

Taky jsem si ho koupil už je to pár měsíců stál okolo 50 Kč, koupil jsem ho v trafice, určitě dát za film 50 nebo 500 je rozdíl.
Navštivte České Forum.
nebo zkuste web o pojištění
nebo také web o půjčkách.
bexiczek
0+
0+
 
Příspěvky: 3
Registrován: úterý 25. 10. 2011 20:46:56

Re: Armageddon

Příspěvekod Papinak v neděle 30. 10. 2011 21:10:37

bexiczek píše:Taky jsem si ho koupil už je to pár měsíců stál okolo 50 Kč, koupil jsem ho v trafice, určitě dát za film 50 nebo 500 je rozdíl.


Ano za 50,- a jaksi se to jmenuje DVD že, ale chápu že si asi jeden z těch idiotů, co sem sere příspěvky kvůli reklamě v podpisu.
TV Panasonic TH-46PZ85E, 3D BD Sony BDP-S490, Xtreamer Prodigy, PS3 80 GB, HD PVR KCF-B3000, AV receiver Onkyo TX-SR 607, Repro Magnat Quantum 2x 605, 2x 603, 1X 613
Uživatelský avatar
Papinak
200+
200+
 
Příspěvky: 225
Registrován: pátek 4. 7. 2008 10:56:46
Bydliště: Liberec

Re: Armageddon

Příspěvekod Danoss110 v neděle 6. 11. 2011 18:06:14

Tak to je typický film o záchraně Země. Už ten název to říká za celý film.
Nemáte rádi pokuty to asi nikdo ale teď už vám starosti dělat nebudou je tu Pojištění proti pokutám.
Jedete na dovolenou tak je třeba mýt Cestovní pojištění
Máte rádi své děti tak není nic lepšího než spoření.
Danoss110
0+
0+
 
Příspěvky: 20
Registrován: neděle 6. 11. 2011 17:52:22

Re: Armageddon

Příspěvekod pavel.f v sobota 17. 3. 2012 22:27:09

Ale uz jen kvuli Liv Tyler se na nej vyplati podivat :-)
pavel.f
0+
0+
 
Příspěvky: 3
Registrován: sobota 17. 3. 2012 22:24:04


Zpět na Filmy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron