HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

PLANET EARTH

Chcete se pochlubit sbírkou HD filmů? Víte o zajímavé slevové akci, která probíhá na vašem oblíbeném e-shopu? Potřebujete zjistit, jestli má film české titulky nebo dabing? Pak jste tu správně.

Re: PLANET EARTH

Příspěvekod Karlos1 v neděle 14. 9. 2008 23:09:37

Tak jsem byl pracovně v D a káp sem tam na Panasonika 30, vyšel levněj než tady na internetovejch obchodech, 9,3k. Jen mě trocha rozladilo, že měli jen HDMI kabel pouze echt gold, takže vyšel skorem na litr :)
Neska jsem to konečně pruboval i s těma diskutovanejma diskama (pětidisková verze, 1080i). Obraz fakt bomba, jen na širších záběrech patrné poškubávávání, jako u PC když nestíhá grafika. Když jsem tam nastavil u volby hdmi propojení 24p, tak to přestalo. Smysl tohoto nastavení mi trocha uniká (jsem lama). Jsou to nějaký filmová políčka boco, ale proč se to nenastaví samo? Jak je třeba? Tam dám jiný dvd a polezu to zas do menu přenastavovat???
Na d.o. od tv je tlačítko "i" , kteréžto ukáže co televize zpracovává (si myslím, ..lama) u satelitu to ukazuje 720p a tady na tom planet BD to hlásí 1080p. Ale asi to taky nic neznamená :)
Jo a nějakej dekoder (zvuku) ta třicítka určitě má, jelikož sou tam výstupy rovnou na jednotlivá repro (samo přes zesik) a návod je nějakech dolbyjů plnej.
Karlos1
0+
0+
 
Příspěvky: 20
Registrován: středa 3. 9. 2008 21:29:27

Re: PLANET EARTH

Příspěvekod TomasW v čtvrtek 18. 9. 2008 17:24:24

Navíc to je ta nehlepší ukázka pravé "BBC English" - je to úplně jak výuka angličtiny. Rozhodně doporučuji a stejně tak ze stejné produkce film "Galapagos". Masakr, fakt úžasné záběry. Na veletrhu jsem minulý týden viděl ukázky z nové série BBC, která se bude životem na zemi zabývat víc podrobně - pouštěli nám kousek z filmu o hmyzu ale ve 3D stereoskopii. Je to totéž jako tyhle BD filmy ale díky 3D prostoru to má naprosto jiný efekt. Každopádně je to povinnost mít ve sbírce :)
TomasW
0+
0+
 
Příspěvky: 21
Registrován: pátek 1. 2. 2008 3:14:35

Předchozí

Zpět na Filmy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků

cron