HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Nova Cinema - DVB-T

Kudy na HD televizní vysílání? Satelit, DVB, IPTV...

Nova Cinema - DVB-T

Příspěvekod t0mb4 v sobota 21. 2. 2009 15:08:16

Vcera jsem koupil plazmovou tv a pojil ji do spolecneho rozvodu v byte a tv chytla asi 17 kanalu plus nejake radia. Mezi temi kanaly je ale i nova cinema a na prvni pohled na o dost kvalitnejsi signal, velmi dobre se na to da koukat. Nova Cinema vysila v HD pres DVB-T ? Nikde na netuo tom nemohu najit informace, vsede se pise ze jen pres DVB-S nebo kabelovky, nevite nekde teda jak to je? A ty radia ktere jsem naladil jsou taky "normalni" ? Diky
t0mb4
0+
0+
 
Příspěvky: 14
Registrován: čtvrtek 12. 2. 2009 3:03:49

Re: Nova Cinema - DVB-T

Příspěvekod st39.6 v sobota 21. 2. 2009 19:22:02

nova cinema v hd nevysila - nikdy nikde
radia jsou digitalni, ale samozrejme normalni
šéfredaktor HDmagu, redaktor MovieZone a TVzone

Blu-ray positive

My Blu Collection: http://st39-6.dvdaf.com/owned/blu-ray
Uživatelský avatar
st39.6
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1320
Registrován: pátek 21. 12. 2007 5:09:53

Re: Nova Cinema - DVB-T

Příspěvekod Rrrr v pátek 27. 2. 2009 14:57:43

"...na prvni pohled na o dost kvalitnejsi signal" - kvalitnější než co?
Cinema (mimo satelit) vysílá už nějaký ten měsíc i v DVB-T Radiokomunikací, samozřejmě jen v SD. Kvalita Cinemy zde bude stejná jako ostatní programy v tomto multiplexu.
Rrrr
0+
0+
 
Příspěvky: 1
Registrován: pátek 27. 2. 2009 14:53:24

Re: Nova Cinema - DVB-T

Příspěvekod JuraS. v čtvrtek 30. 7. 2009 14:00:30

Před chvílí jsem si četl článeček (starší) o plánovaném startu Novy cinema a to, že bude ubírat diváky Nově a ta tím pádem příjde o peníze kvůli nesledování reklam. Prohlašuju veřejně a dám to i písemně, že reklam jsem viděl jako každá divák televize tisíce ale ani jednou jsem si nešel koupit allways (nikde v reklamě není řečeno, že jsou jen pro ženy), nekoupil jsem si nikdy nějaký lék na který byla reklamy, nekouil auto ve slevě..vlastně já jsem darebák který ochuzuje televizi furt..já si nikdy nic nekoupil podle televizní reklamy..a věřím že takových (myslících a inteligentních lidí a ne tupých ovcí) je dost takže fakt nevím na čem ta nova vydělává..respektive jestli se firmám vyplatí investovat do reklamy na xxx v televizi...
JuraS.
100+
100+
 
Příspěvky: 118
Registrován: úterý 21. 7. 2009 9:16:20


Zpět na HD kanály

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron