HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Která sestava s AV receiverem

Ne každý přehrávač umí to, co každý receiver. No a kdo nezesiluje, tan jako by snad ani nebyl.

Re: Která sestava s AV receiverem

Příspěvekod derek v úterý 8. 9. 2009 17:12:42

no, raděj bych bral variantu 2, ale úplně nejraději variantu 3 :)

podle mě bys měl brát BD player ( nebo i PS3! ) sony, k tomu AVR sony - v zásadě neuděláš chybu. samozřejmě můžeš vybrat i jakoukoliv jinou značkku, ale mě osobně si sony získala svým postojem k reklamacím a hlavně díky tomu, že aktualizuje ! ( viz PS3 je na trhu půl tisíciletí a pořád je dokonalým playerem )

co se týče repráčků, jestli máš možnost, zajdi ke kamarádům poslechnout si něco naživo, nebo do poslechovky...osobně bych se mrknul na http://forum.hdmag.cz/viewtopic.php?f=17&t=1025, mám s nima osobní zkušenost a můžu je dát poslechnout ---> tzn vím o čem mluvím a stojím si za tím, nejsem teoretista :roll:

taky se mi docela líbila střední řada labradorek, strejda google poradí

co se týče cen, tak ...

PS3 / BD player ....7000kč
AVR DG720..........9000kč
na repro ti zbývá cca 20.000kč a za to se dá nakoupit :) a ještě malá rada na konec. předtím, než si koupíš subwoofer, zkus si ho půjčit, možná zjistíš, že ho nepotřebuješ, páč máš malý prostor :)

ceny jsou orientační z obchodu http://www.sonystore.cz

p.s. a teď malý slaďák nakonec, aneb čím mě sony přesvědčila....

....je to už hromada let, kdy jsem si koupil foťák za docela dost peněz. tenkrát to byl největší model, měl neuvěřitelných 5 mega, objektiv carl-zice, zkrátka byl dost dobrej a dost drahej....nafotil jsem s ním spoustu cest a po pěti letech se najednou po zapnutí nezapnul. to mě ovšem naštvalo. vydrží polár, vydrží island a pak odejde ?? zašel jsem do sony a tam mě s úsměvem foťák vzali ( samozřejmě jsem neměl ani doklad a dokonce jsem to kupoval přes internet, ne od sony ), řekli že před lety měli na lince poruchu a že můj čip mohl být poškozen. čip zadarmo vyměnili a já mohl další den zas fotit...od té doby 100% spokojenost. prostě ničit si nervy kvůli tomu, že někdo ( např thomson kterej mě ošidil ) chce ušetřit mě už prostě nebaví
derek
400+
400+
 
Příspěvky: 452
Registrován: čtvrtek 3. 1. 2008 17:02:06
Bydliště: Brno

Re: Která sestava s AV receiverem

Příspěvekod martinhamr v úterý 8. 9. 2009 18:17:54

Jako AV srdce použij jakýkoliv AVR Onkyo,za málo peněz je hodně muziky :) Nebo rovnou toto http://www.studioline.cz/?eshop_menu=category&sec=item_detail&lang=cz&news=true&id=9215&e_cat=1255 Někdo to zde má,myslím že BOSS ;) a je nadmíru spokojen .
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: Která sestava s AV receiverem

Příspěvekod derek v sobota 12. 9. 2009 10:07:10

V tom případě by se na místo dvd rekordéru hodila PS3 s playTV...nahráváš na harddisk ( a pak to přetáhneš přes flašku do pc a vypálíš, pokud chceš ), zároveň máš solidní BD player s budoucností, díky nekonečným aktualizacím
derek
400+
400+
 
Příspěvky: 452
Registrován: čtvrtek 3. 1. 2008 17:02:06
Bydliště: Brno


Zpět na Receivery a zesilovače

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron