HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Samsung HT BD2

Ne každý přehrávač umí to, co každý receiver. No a kdo nezesiluje, tan jako by snad ani nebyl.

Samsung HT BD2

Příspěvekod TomasW v čtvrtek 7. 2. 2008 14:38:15

Nemáte někdo info, kde se dá pořídit nové kino Samsung HT BD2? Slibovali ho do konce 2007, teď je únor a nikde nic. Na webshopech je dodací doba na dotaz a na dotaz odpoví, že pán ze Samungu nejde sehnat a že nikdo neví. Venku se prodává prý od podzimu kolem 1000EUR. Máte někdo tip na spolehlivou dodávku?

Tomáš
TomasW
0+
0+
 
Příspěvky: 21
Registrován: pátek 1. 2. 2008 3:14:35

Re: Samsung HT BD2

Příspěvekod TomasW v čtvrtek 20. 3. 2008 0:27:35

Takže dámy a pánové, Samsung HT-BD2 mám doma a nainstalovaný a je to masakr. Čekal jsem slušný obraz a použitelný zvuk z plastových beden ale realita mě šokovala. Hraje to naprosto fantasticky. Možnosti nastavení obrazu jsou docela chudé, čekal jsem něco podobného našemu firemnímu projektoru nebo alespoň Sony LCD apod. Je to hodně jednoduché. Nastavení zvuku má všechno, co bych chtěl bez složitostí typu zpoždění v ms apod. Prostě se nastaví co mám za repro a vzdálenosti a to je všechno. Přehraje to i audio ze dvou optických vstupů (jeden používám na vstup audia ze satelitu) a má to prý i rádio, což jsem nezkoušel. Ale ten zvuk je fakt fenomenální. Naprosto skvělé. Měl jsem předtím docela dobrý dolby/dts systém (Yamaha A1) a celkem kvalitní bedny atd. Samsung hraje domácí kino o třídu líp. Nejde mi vůbec o hudbu, na to mám pořád starý a osvědčený systém ale na domácí kino to je opravdu na zvážení.
Jediné co mě vadí (zatím):

- displej na přístroji je jediná kontrola nastavení audia v režimu jiném než BD a je umístěný nahoře, takže ze sedačky v regálu není vidět. Je to asi dělané že to má ležet pohozené na zemi nebo nevím
- nemá to vstupy (a tím pádem ani uppres) jiných obrazových zdrojů, člověk musí mít televizi s více vstupy a přepínat audio vstupy na Samsungu
- dálkový ovladač je dost směrový a musí se s ním mířit dost přesně, což možná souvisí s tím mým umístěním v regálu
- docela dlouho to startuje než je možné přehrát disk

Koupeno ve Francii, u nás to ještě asi nikdo neprodává a navíc za cenu, na kterou se nedalo říct ne. Mimochodem krabice měla skoro 50kg.
Obrazově nevidím rozdíl (na projektoru Panasonic PTAE2000) mezi PS3 a Samsungem, PS3 reaguje trošku rychleji a disk načítá o hodně rychleji.

T-
TomasW
0+
0+
 
Příspěvky: 21
Registrován: pátek 1. 2. 2008 3:14:35


Zpět na Receivery a zesilovače

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron