HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Mrtvá PS3 - problém s HDD?

Nepodceňuj sílu PS3! Tato špičková herní konzole je nejlevnějším a zároveň téměř nejvybavenějším Blu-ray přehrávačem na trhu.

Mrtvá PS3 - problém s HDD?

Příspěvekod Hayes v čtvrtek 24. 12. 2009 22:08:20

Zdravim všechny...mám takovej menší problém...
Vlastním PS3, asi jako polovina národa. A včera večer se mi několikrát po sobě sama vypla a na závěr se vypla tak dokonale že už nejde zapnout.
Respektive se zapne, ale nenajede ani systém, ani žádná hláška, nic...
pracují jen LED kontrolky, a to následovně:

Po stisknutí VYP/ZAP se rozsvítí ZELENÁ, která ale po 2 vteřinách přeblikne na ORANŽOVOU a ihned na ČERVENOU a v této barvě bliká dokud opět nestisknu VYP/ZAP. Zkoušel jsem všechno, ale bezvýsledně.
Proč to vlastně píšu sem...? Někde jsem se dočetl že to může být pevným diskem.
Odešel do věčných lovišť lovit bizony...?
Máte někdo stejnou zkušenost...?
Vzal ssebou na výlet i moje data...?
Dostanu je nějak zpět...?
Pomůže výměna za nový pevný disk, nebo mám PS3ku odvýzt do MODITu...???

HELP please, jsem v pasti a bez PS3 jsem jako bych přišel o celej obývák, pasivní signály z vesmíru skrz TV programy nepřijímám, tudíž jsem nahranej...a hlavně nasranej.

Předem díky za odpověď, ať už jakoukoli...díky za pozornost a hezký svátky aspoň Vám...

HAYES
Hayes
0+
0+
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtvrtek 24. 12. 2009 21:51:49

Re: Mrtvá PS3 - problém s HDD?

Příspěvekod d.f.h v pátek 25. 12. 2009 17:18:52

Radši jsem z toho udělal nové téma, v tom původním by se to jen zbytečně pletlo.

PS3 sice mám, ale podobnou zkušenost naštěstí ještě ne, takže nevím... Diskem by to klidně mohlo být, ale v domácích podmínkách se asi budou špatně zjišťovat podrobnosti. :|
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Mrtvá PS3 - problém s HDD?

Příspěvekod Hayes v pátek 25. 12. 2009 19:24:56

d.f.h píše:Radši jsem z toho udělal nové téma, v tom původním by se to jen zbytečně pletlo.


Chápu, no-problem. Sice žádný posun kupředu, ale díky za zájem...moc si toho vážím.
Napadlo mě vzít svůj HDD a strčit ho do kamarádova PS3, pokud mu jeho ďáblova krabička udělá to samé co mě, měla by být diagnoza jasná, pokud poběží normálně, jsem v koncích, ale aspoň z něj dostanu svoje data :P

I tak budu rád když se objeví někdo se stejným osudem, ne že bych ho někomu přál, ale víte jak...potřebuju HELP, nejlépe FOFR-HELP! :ugeek:

HAYES
Hayes
0+
0+
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtvrtek 24. 12. 2009 21:51:49


Zpět na Sony PlayStation 3

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron