HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Prosim o Rady a s Ps3

Nepodceňuj sílu PS3! Tato špičková herní konzole je nejlevnějším a zároveň téměř nejvybavenějším Blu-ray přehrávačem na trhu.

Prosim o Rady a s Ps3

Příspěvekod Brona v sobota 1. 1. 2011 21:20:59

Zdravim mohl by negdo pomoct z ps3 hlavne seznamit kde jse daji stahnout nejake temata a dalši vychytavky moc dekuji
NEMAM SKYM JSE PORADIT NIGDO HO OCAD NEMA PS3 :cry: ICQ 599272320 MOC DEKUJI
Naposledy upravil d.f.h dne sobota 1. 1. 2011 21:42:17, celkově upraveno 1
Důvod: PROČ PROBOHA není dotaz v odpovídajícím fóru?!
Brona
0+
0+
 
Příspěvky: 2
Registrován: sobota 1. 1. 2011 21:09:16

Re: Prosim o Rady a s Ps3

Příspěvekod Martin007 v neděle 2. 1. 2011 13:48:21

ahoj, mam PS3 uz nejaky rok a vse stahuju jen z PS3 store..na nejaky vychytavky tak trochu prdím ;)..používám to pouze na hraní her a relax a dřív na streamovaní filmů z PC, než jsem koupil popcorna.
m
Martin007
0+
0+
 
Příspěvky: 8
Registrován: sobota 4. 12. 2010 0:00:52

Re: Prosim o Rady a s Ps3

Příspěvekod wasill v pondělí 3. 1. 2011 20:39:16

Neber to jako reklamu, ale na http://www.gamerock.cz ti někdo určitě poradí. Pokud hledáš témata, stačí do google napsat PS 3 themes a hned první odkaz je dobrej. Na oficiálních stránkách sony je dokonce návod, jak si téma vytvořit sám.
TV Panasonic P42S10E, SONY Playstation 3, Reciever SONY STR K740P.

http://WWW.GAMEROCK.CZ - Stránka pro PS 3 hráče!
Uživatelský avatar
wasill
400+
400+
 
Příspěvky: 453
Registrován: pondělí 21. 7. 2008 21:43:45
Bydliště: Klecany

Re: Prosim o Rady a s Ps3

Příspěvekod Brona v pondělí 10. 1. 2011 23:08:10

Chlapi diky moc za vaše rady uš jsem take přišel na hodne vjeci stahovani her demiček semtam nejaka vide ale přesne nevim kde hledat kdiš nejaka vide musim to prolist celi abych nejaky demičko našel nove pak jse mi liby tema afrika ale ta semi nepodařila stahnout s ps3 a kdiš jsem ji stahl na pc dal na fleš tak mi nešla nainstalovat do temat nevim proč rozbalil jsem z winRar ani tak nešlo funguje to nekomu pak dotas jaky je vubec zažytek bluray film chtel bych to skusit ale nejak jse mi nechce kupovat film za 600kč jesi by negdo třeba neprodal použyty na skoušku jake to je vubec nebo jesi jse to neda stahnout sekuji za vaše rady moc jsi toho važym a omlouvam jse za hrubky moc mi to nejde :mrgreen:
Brona
0+
0+
 
Příspěvky: 2
Registrován: sobota 1. 1. 2011 21:09:16

Re: Prosim o Rady a s Ps3

Příspěvekod st39.6 v úterý 11. 1. 2011 2:07:40

Brona píše:Chlapi diky moc za vaše rady uš jsem take přišel na hodne vjeci stahovani her demiček semtam nejaka vide ale přesne nevim kde hledat kdiš nejaka vide musim to prolist celi abych nejaky demičko našel nove pak jse mi liby tema afrika ale ta semi nepodařila stahnout s ps3 a kdiš jsem ji stahl na pc dal na fleš tak mi nešla nainstalovat do temat nevim proč rozbalil jsem z winRar ani tak nešlo funguje to nekomu pak dotas jaky je vubec zažytek bluray film chtel bych to skusit ale nejak jse mi nechce kupovat film za 600kč jesi by negdo třeba neprodal použyty na skoušku jake to je vubec nebo jesi jse to neda stahnout sekuji za vaše rady moc jsi toho važym a omlouvam jse za hrubky moc mi to nejde :mrgreen:


"moc mi to nejde" je tezky precenovani tvych slohovych a predevsim gramatickych schopnosti. pokud jsem to spravne pochopil, snazis se nainstalovat tema stazeny do ps3 na pocitac? imo nesmysl.
blu-ray ti urcite radi predvedou v jakemkoli vetsim elektru, pripadne (nebo spis lepe) v nejakem showroomu

a cestinu ucej na zakladnich skolach. doufam, ze jsi cizinec, jinak by to byla silena ostuda
šéfredaktor HDmagu, redaktor MovieZone a TVzone

Blu-ray positive

My Blu Collection: http://st39-6.dvdaf.com/owned/blu-ray
Uživatelský avatar
st39.6
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1320
Registrován: pátek 21. 12. 2007 5:09:53

Re: Prosim o Rady a s Ps3

Příspěvekod shark v úterý 11. 1. 2011 12:59:27

Brono, bez urazky, ale kdyz tak ctu tve prispevky a snazim se je pochopit, napada me, ze misto sezeni u ps3 by mozna bylo lepsi neco malo z toho casu venovat ceske gramatice.
Ono se to opravdu spatne cte.

Jinak co se ps3 a bd tyce, tak zalezi kam to poustis. Pokud na klasicku CRT televizi, tak tam mezi dvd a bd zadny rozdil nepoznas. pokud uz mas nejaky lepsi zobrazovadlo, treba s full hd, tak tam rozdil samozrejme uvidis.
shark
50+
50+
 
Příspěvky: 82
Registrován: pondělí 5. 5. 2008 13:18:00

Re: Prosim o Rady a s Ps3

Příspěvekod wasill v středa 12. 1. 2011 9:48:09

Pokud stahuješ z PS Store, tak se to téma stáhne a nainstaluje samo. Pak stačí postupovat podle návodu. Pokud ho nemáš, tak si to téma změň v "Theme Settings". Pokud stahuješ témata z PC, je nutné je dát na flešku naformátovanou na FAT 32 do šložky PS3 do podsložky THEME (aspoň doufám).

Co se týče BD. Na zkoušku si zkus stáhnout např. ze stránky hd-trailers.net nějaké video ve FullHD jako "mp4/PS3 encodes" a uložito ho opět na flešku naformátovanou na FAT 32. Tyhle traileey maj sice rozlišení jako bluray, ale o mnoho menší datový tok, ale pro předstvu to trochu pomůže.

A chlape, označ nám nějak aspoň konce vět, to se nedá číst :D
TV Panasonic P42S10E, SONY Playstation 3, Reciever SONY STR K740P.

http://WWW.GAMEROCK.CZ - Stránka pro PS 3 hráče!
Uživatelský avatar
wasill
400+
400+
 
Příspěvky: 453
Registrován: pondělí 21. 7. 2008 21:43:45
Bydliště: Klecany


Zpět na Sony PlayStation 3

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron