HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Warner Blu-ray exclusive!!!

Pokud si myslíte, že jste objevili zajímavý tematický článek nebo celý web, sem s ním. Samozřejmě i zahraniční. Kdo bude spamovat, ten poletí!

Re: Warner Blu-ray exclusive!!!

Příspěvekod svenkr v sobota 5. 1. 2008 20:04:43

Krtek píše:No já si myslím, že kdybys byl jedním s těch posránků (distributorů) jak jsi je nazval, tak by ses choval úplně stejně. Náš stát je bohužel hrozně malý a navíc plný zlodějů kteří si raději všechno vypálí, než aby pustili nějakou tu korunu a koupili si originál. V takovém prostředí se v tomto směru jen těžko podniká. Doby kdy měl Bonton roční zisk ve stovkách milionů jsou už bohužel pryč. 60% DVD na trhu jsou pálená, videopůjčovny hromadně krachují protože někomu půjčí jedno DVD a dalších 20 lidí si to od něj přepálí. A to nepíšu o těch co se předhánějí kterej z nich to dřív umístí někam na net odkud si to další tisíce lidí stáhnou. Většina distributorů jsou dnes rádi že jsou rádi. Warner už od nás raději dávno odešel, Intersonic se střídavě objevuje a mizí z obchodního rejstříku...


Náš stát je sice malý a plný zlodějů ale jinde by přece situace měla být stejná dyť sme jenom lidi ne, ale problém je že u nás stojí BD s filmem 800 na netu (české e-shopy) a 900 v kamenym obchodě což je na cédéčko o kterym víc než půlka národa neví k čemu je docela vysoká cena ne a za to ti chudáčci distributoři už trochu můžou pokud vim. Což je trochu problém protože i těch pár lépe informovanejch lidí si radši ten BD pořídí ze zahraničí přes e-shop takže na tom vydělá akorát čská pošta a stát. Tím pádem se ty peníze jaksi nemůžou otáčet. Podle mě se situace u nás pomalinku zlepšuje a začíná se tu vytvářet skupina lidí kteří jsou schopni a ochotni za originál zaplatit. Takže poptávka tu vzniká tak by podle mě nabídka měla taky udělat krok dopředu aby se jednoho krásnýho dne, kdy už mi tady nebudem, sešly.Já loni skoupil všechno co je koukatelný nebo k tomu mam nějaký pracovní vztah co se BD s českou podporou týče a koupil sem to na čskym e-shopu. Ale jestli se vyplní Tovoje slova že se tady letos nic nestane tak se na to prostě vybodnu protože to nemá cenu rvát prachy někam kde se bude další rok čekat.
Naposledy upravil svenkr dne neděle 6. 1. 2008 1:19:13, celkově upraveno 1
svenkr
0+
0+
 
Příspěvky: 29
Registrován: středa 19. 12. 2007 19:29:56
Bydliště: Radomyšl, Praha

Re: Warner Blu-ray exclusive!!!

Příspěvekod d.f.h v sobota 5. 1. 2008 20:08:46

busines píše:New line potvrdila blu ray exkluzivitu. http://www.vgchartz.com

Jo, tak asi jo. Je to na Variety, těm se dá věřit. Už se nemůžu dočkat Pána prstenů :-)
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Warner Blu-ray exclusive!!!

Příspěvekod busines v sobota 5. 1. 2008 20:16:52

nejste sam.PS3 uz ceka na kolecko az se bude uvnitr otacet. :D
busines
0+
0+
 
Příspěvky: 46
Registrován: sobota 5. 1. 2008 12:31:58

Předchozí

Zpět na Zajímavé články a odkazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron