HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Toshiba odstupuje od technologie HD DVD

Pokud si myslíte, že jste objevili zajímavý tematický článek nebo celý web, sem s ním. Samozřejmě i zahraniční. Kdo bude spamovat, ten poletí!

Toshiba odstupuje od technologie HD DVD

Příspěvekod d.f.h v sobota 16. 2. 2008 15:49:58

Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Toshiba odstupuje od technologie HD DVD

Příspěvekod -Q- v sobota 16. 2. 2008 16:06:18

a je to
Nebyl nalezen žádný příspěvek, protože slovo blu-ray není obsaženo v žádném z příspěvků.
-Q-
0+
0+
 
Příspěvky: 22
Registrován: pátek 18. 1. 2008 3:49:31

Re: Toshiba odstupuje od technologie HD DVD

Příspěvekod HD-Junkie v sobota 16. 2. 2008 23:24:48

Super !!! :mrgreen: :mrgreen:
Naposledy upravil HD-Junkie dne neděle 17. 2. 2008 15:01:34, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
HD-Junkie
50+
50+
 
Příspěvky: 91
Registrován: pátek 11. 1. 2008 18:01:54
Bydliště: Praha 4

Re: Toshiba odstupuje od technologie HD DVD

Příspěvekod Tony v neděle 17. 2. 2008 10:40:01

Očekávané je v podstatě skutečností ... Já to věděl už dávno, že tentokrát bude vítěz Blu-Ray, ale zároveň z toho zatím až tak velkou radost nemám, jelikož to může přinést problém s cenou BD komponentů. Konkurence v BD není zatím tak velká, aby výrobci byli nyní nuceni tlačit ceny dolů a po odstoupení konkurenčního formátu se ta doba může jen prodloužit! Navíc, v naších končinách bude tato technologie (z pochopitelných důvodů) velmi pozdě dostupná v přijatelných cenách a široké nabídce ... Mám na mysli Hi-Fi komponenty, PS3 mně osobně nezajímá. Těch pár předražených komponentů zatím nic neřeší ... :roll:
Uživatelský avatar
Tony
300+
300+
 
Příspěvky: 338
Registrován: pátek 28. 12. 2007 17:25:37
Bydliště: Bohumín, Czech Republic

Re: Toshiba odstupuje od technologie HD DVD

Příspěvekod olda v neděle 17. 2. 2008 14:18:34

Tony píše:Očekávané je v podstatě skutečností ... Já to věděl už dávno, že tentokrát bude vítěz Blu-Ray, ale zároveň z toho zatím až tak velkou radost nemám, jelikož to může přinést problém s cenou BD komponentů. Konkurence v BD není zatím tak velká, aby výrobci byli nyní nuceni tlačit ceny dolů a po odstoupení konkurenčního formátu se ta doba může jen prodloužit! Navíc, v naších končinách bude tato technologie (z pochopitelných důvodů) velmi pozdě dostupná v přijatelných cenách a široké nabídce ... Mám na mysli Hi-Fi komponenty, PS3 mně osobně nezajímá. Těch pár předražených komponentů zatím nic neřeší ... :roll:

dovolím si malou reakci bez flame ...to ,že tě ps 3 nezajímá ,je čistě tvůj problém ,to chápu ,já Sony taky nikterak zvlášt nefandím,nicméně jako Blu ray je ps 3 výborná a máloco se jí dokáže rovnat ,když nepočítam předražený Pioneer ,jinak souhlas ,v celku je mi HD DVD formátu líto a jak píšeš ,důvodů se jistě najde vícero..
olda
200+
200+
 
Příspěvky: 210
Registrován: neděle 13. 1. 2008 14:40:52

Re: Toshiba odstupuje od technologie HD DVD

Příspěvekod Tony v neděle 17. 2. 2008 15:17:21

Olda :

Tady nejde o flame, v pohodě ... Ale jedná se mi o to, že já prodávám 15 rokem PANASONIC a případně i jiné značky, pokud si to klient přeje. A proto mně i klienty zajímají pouze čistokrevné Hi-Fi BD komponenty od A do Z, to znamená celý řetězec, player, receiver, repro, TV a konečně i krmení pro tyto věci ... Ne všichni chtějí BD player za 7-8 tisíc, napojit to na starý receiver a poslouchat 5.1 zvuk. PS3 je fajn, díky ni se asi taky rozhodlo ohledně HD formátu, ale je to kompromis! Mám klienty, kteří bohužel stále čekají, až budou tyto věci dostupné v hojném počtu a v různých cenách. Přece nebudu nutit třeba 50ti létému klientovi luxusní BD kino a nebudu mu cpát PS3, když chce mít 8 kanálu ve špičkové kvalitě v analogu, chápeš? Nebo je spousta lidí, kteří nemají rádi "každá ves, jiný pes" a chtějí všechny komponenty od jednoho výrobce, kompatibilní a v různém stupni výbav a cen aby si mohli vybrat ... Těch pár BD "vlaštovek" na trhu zatím vážně nic moc neřeší. A čím později to bude, tím méně to bude lidi zajímat, tomu věř ...
Uživatelský avatar
Tony
300+
300+
 
Příspěvky: 338
Registrován: pátek 28. 12. 2007 17:25:37
Bydliště: Bohumín, Czech Republic


Zpět na Zajímavé články a odkazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron