HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Plazmy Panasonicu zde

Pokud si myslíte, že jste objevili zajímavý tematický článek nebo celý web, sem s ním. Samozřejmě i zahraniční. Kdo bude spamovat, ten poletí!

Re: Plazmy Panasonicu zde

Příspěvekod Krtek v čtvrtek 13. 3. 2008 18:29:57

Capo:
To je právě ono. Každý píše něco jiného a v obchodech se to pořádně nedá otestovat.
Záleží na tom co je větší zlo. Jestli v SD viditelnej rastr na Ready, nebo rozmazanej obraz na Full

Dej pak vědět. Já jsem v Brně často ;)
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Plazmy Panasonicu zde

Příspěvekod st39.6 v čtvrtek 13. 3. 2008 18:34:02

Capo > jak pise Tony
Pokud ten rastr nevidis, tak no offense, ale ses asi naprosto slepej. Kazdej ma samozrejme jiny naroky, ale obecne nad 42´ nema smysl jit niz nez na FullHD. Pac to pak vypada jako bys koukal na film z mozaiky :shock:

krtek > nevim, ale ze dvou s tim mam docela velkej problem. zalezi na ocich, no
šéfredaktor HDmagu, redaktor MovieZone a TVzone

Blu-ray positive

My Blu Collection: http://st39-6.dvdaf.com/owned/blu-ray
Uživatelský avatar
st39.6
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1320
Registrován: pátek 21. 12. 2007 5:09:53

Re: Plazmy Panasonicu zde

Příspěvekod Capo v čtvrtek 13. 3. 2008 18:55:21

st39.6 píše:Capo > jak pise Tony
Pokud ten rastr nevidis, tak no offense, ale ses asi naprosto slepej. Kazdej ma samozrejme jiny naroky, ale obecne nad 42´ nema smysl jit niz nez na FullHD. Pac to pak vypada jako bys koukal na film z mozaiky :shock:

krtek > nevim, ale ze dvou s tim mam docela velkej problem. zalezi na ocich, no


Ty voe však ze dvou metrů absolutně nejde vidět, měl jsem tady i plno kamošů, a nikdo ho ze dvou metrů neměl šanci zpozorovat, ať dělal co dělal :), tak nevim co to máš za oči popř. jaký máš nároky :)....záleží taky co tam máš puštěnýho, při kvalitnim HDčku/BD, kde body dokonale splývaj, ten rastr fakt ze dvou metrů nemůžeš vidět....taky nejvíc vyniká na bílé barvě...a taky jestli to co si viděl byla vůbec plazma (no offense, timhle jenom zdůrazňuju, že se bavíme o plazmách, ne LCD, tak jestli třeba nemyslíš zrovna LCD, kde rastr vyniká víc....jinak fakt nevim, jak ti na 50" 1365x768 může ze dvou metrů rastr dělat docela velkej problém
"Fry pojď s námi ven."
"Proč? Vždyť ta televize má větší rozlišení než reálnej svět!"

Blu-ray
Obraz jak skalpel
Zvuk jak břitva
Řinčení kapel
Vítězná bitva!
Uživatelský avatar
Capo
750+
750+
 
Příspěvky: 761
Registrován: středa 19. 12. 2007 19:37:53
Bydliště: Brno

Re: Plazmy Panasonicu zde

Příspěvekod Krtek v čtvrtek 13. 3. 2008 19:35:16

Je mi jasný že Full bude mít obraz v HD lepší. Jenže přiznejme si, že stejně většinou koukáme pořád ještě na SD. Na několika webech jsem četl, že ve 42" není absolutně poznat rozdíl mezi Full na Ready. Jenže u disku BR. Jak se to chová v SD čert ví. 50" Ready je větší, ale zase mí i větší rozlišení, než ta 42". Každej prostě hájí to co má doma - v tom je ten problém. Pokud má BR dokonalej obraz na 50" na ready ze 3 metrů, tak není co řešit, protože já se na to víc z blízka stejně dívat nebudu. Byl bych ale ve výhodě s SD, které by na Ready jelo lépe.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Plazmy Panasonicu zde

Příspěvekod st39.6 v čtvrtek 13. 3. 2008 19:46:31

Capo píše:...záleží taky co tam máš puštěnýho, při kvalitnim HDčku/BD, kde body dokonale splývaj, ten rastr fakt ze dvou metrů nemůžeš vidět....[/b]

hele vis co je to rastr? protoze na tom zdroj nic nezmeni. jednou tam ty pixely sou a je jedno, jestli do nich pustit ten ci onakej obraz 8-)
a negeneralizuj. je dost mozny, ze to nevidis, panbuh vi, ze ti to preju, ale to jeste neznamena, ze ten rastr neni videt. proto sem krtkovi doporucil, at si na to da bacha, protoze me uz by tam pri nizsim nez 1080p vadil. A ano, vim, ze se bavime o plazmach :roll:
šéfredaktor HDmagu, redaktor MovieZone a TVzone

Blu-ray positive

My Blu Collection: http://st39-6.dvdaf.com/owned/blu-ray
Uživatelský avatar
st39.6
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1320
Registrován: pátek 21. 12. 2007 5:09:53

Re: Plazmy Panasonicu zde

Příspěvekod st39.6 v čtvrtek 13. 3. 2008 19:49:40

btw u sdckovyho materialu na rastru ani tak nesejde jako prave u hdckovyho

a problemy mi to muze delat velmi snadno. proste nechci videt pixely, ale obraz. kdyz tu ta moznost je, tak ji preferuju.
šéfredaktor HDmagu, redaktor MovieZone a TVzone

Blu-ray positive

My Blu Collection: http://st39-6.dvdaf.com/owned/blu-ray
Uživatelský avatar
st39.6
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1320
Registrován: pátek 21. 12. 2007 5:09:53

Re: Plazmy Panasonicu zde

Příspěvekod Capo v čtvrtek 13. 3. 2008 20:47:48

st39.6 píše:
Capo píše:...záleží taky co tam máš puštěnýho, při kvalitnim HDčku/BD, kde body dokonale splývaj, ten rastr fakt ze dvou metrů nemůžeš vidět....[/b]

hele vis co je to rastr? protoze na tom zdroj nic nezmeni. jednou tam ty pixely sou a je jedno, jestli do nich pustit ten ci onakej obraz 8-)
a negeneralizuj. je dost mozny, ze to nevidis, panbuh vi, ze ti to preju, ale to jeste neznamena, ze ten rastr neni videt. proto sem krtkovi doporucil, at si na to da bacha, protoze me uz by tam pri nizsim nez 1080p vadil. A ano, vim, ze se bavime o plazmach :roll:


rastr...co to asi může být :roll: ....ježiš....já nevim jak ty, ale já toho na své plazmě mám odzkoušenýho dost, a vim, že když tam pustim orig. HD DVD Transformers, tak se na ten dokonalej obraz můžu dívat z metru a rastr nijak zvlášť nevnímám (že by díky jemným přechodům barev, což oko vnímá jako více splývavej celek, než při horším signálu, kde jsou ty odskoky barev daleko větší, a rastr tak víc vyniká?? ) - u mě to tak je, that`s it

ale to jeste neznamena, ze ten rastr neni videt


to možná neznamená, ale když ho neviděl nikdo z cca 10 lidí, co u mě na plazmu koukali, tak to už je na pováženou nemyslíš?
"Fry pojď s námi ven."
"Proč? Vždyť ta televize má větší rozlišení než reálnej svět!"

Blu-ray
Obraz jak skalpel
Zvuk jak břitva
Řinčení kapel
Vítězná bitva!
Uživatelský avatar
Capo
750+
750+
 
Příspěvky: 761
Registrován: středa 19. 12. 2007 19:37:53
Bydliště: Brno

Re: Plazmy Panasonicu zde

Příspěvekod st39.6 v čtvrtek 13. 3. 2008 21:16:24

a ty si mel doma lidi, ktery se zajimaj o audiovizualni techniku? protoze sorry, krtek asi nebude nekdo, kdo vidi jen obrazek a technicka kvalita by ho nezajimala (btw vymluvy typu "videlo to deset lidi a nikdo si toho nevsim" mi prijdou desne vtipny. Vzdycky si uplne predstavim, jak ke me pride spoluzak, kamos, nebo pritelkyne, ja mu/ji pustim 50´ plazmu s hd zdrojem a on rekne "hm, hele dobry, ale co ten rastr?" :D I hope you see my point)
nechapu, kam tim dohadovanim miris. ja sem jednoduse krtkovi navrhnul, at si da pozor, protoze vim, jak to ME vadi. a znam spousty lidi, se kterejma sem se o tom narozdil od tvejch kamaradu bavil, kterejm to taky vadi. proto je dulezity, aby si to zjistil, aby videl, jak moc sou jeho oci na neco takovyho citlivy.
to je jako bys stal na poli. jeden clovek rekne "jee, hele, tamhle v dali leti ptak", ale dalsich pet ho nevidelo. znamena to snad, ze tam ten ptak neni? neznamena. tudiz ho muze videt i kdokoliv jine
šéfredaktor HDmagu, redaktor MovieZone a TVzone

Blu-ray positive

My Blu Collection: http://st39-6.dvdaf.com/owned/blu-ray
Uživatelský avatar
st39.6
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1320
Registrován: pátek 21. 12. 2007 5:09:53

Re: Plazmy Panasonicu zde

Příspěvekod Capo v čtvrtek 13. 3. 2008 21:23:57

No jeden se zajímá a taky ho neviděl, ale tak serme na to už, já jsem s obrazem ze 2m spokojenej, rastr nevidim, tak co :)

Jinak teda ale nějak mi uniklo, odkdy máš 50" plazmu, já myslel, že na TV teprv šetříš :)

No uvidíme co na to Krtek pak, ale imho bude spokojenej :)
"Fry pojď s námi ven."
"Proč? Vždyť ta televize má větší rozlišení než reálnej svět!"

Blu-ray
Obraz jak skalpel
Zvuk jak břitva
Řinčení kapel
Vítězná bitva!
Uživatelský avatar
Capo
750+
750+
 
Příspěvky: 761
Registrován: středa 19. 12. 2007 19:37:53
Bydliště: Brno

Re: Plazmy Panasonicu zde

Příspěvekod Krtek v čtvrtek 13. 3. 2008 21:27:19

Už se nehádejte. Rastr tam určitě je. Záleží na tom, jestli bude ze 3 metrů viditelný. Já koukal ze 3 metrů na CRT TV 72 cm uhl. a mřížka byla vidět docela dost. Raděj bych šel do Full, ale co s normální TV a DVD ? Ze 3 metrů to nebude ono a Ready bude lepší. Já prostě blíž koukat nebudu.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Plazmy Panasonicu zde

Příspěvekod Capo v čtvrtek 13. 3. 2008 21:29:35

Krtek píše:Už se nehádejte. Rastr tam určitě je. Záleží na tom, jestli bude ze 3 metrů viditelný. Já koukal ze 3 metrů na CRT TV 72 cm uhl. a mřížka byla vidět docela dost. Raděj bych šel do Full, ale co s normální TV a DVD ? Ze 3 metrů to nebude ono a Ready bude lepší. Já prostě blíž koukat nebudu.


Jo ale zas na 72ce jsou ty body obrovský, takovou máme v obýváku, a tam to je fakt hrůza :D
"Fry pojď s námi ven."
"Proč? Vždyť ta televize má větší rozlišení než reálnej svět!"

Blu-ray
Obraz jak skalpel
Zvuk jak břitva
Řinčení kapel
Vítězná bitva!
Uživatelský avatar
Capo
750+
750+
 
Příspěvky: 761
Registrován: středa 19. 12. 2007 19:37:53
Bydliště: Brno

Re: Plazmy Panasonicu zde

Příspěvekod st39.6 v čtvrtek 13. 3. 2008 21:45:44

nemam, tata ma, ale u toho sem jen jednou za ctrnact dni. kazdopadne to bylo receno jako naprosto hipoteticka situace. navic sem minulej tejden prolejzal obchody a pomeroval snad vsechny televize co sou na trhu :D , takze vim moc dobre co jak vypada

krtku, on rozdil mezi HD ready a Full HD v pripade upscalovanyho SD materialu neni zas tak propastnej. Navic do 768mi se prepocitava hur nez do 1080. Pokud si ze tri metru videl na dvaasedmdesatce crtcku rastr, tohle bude to samy. dyt je to o 50cm vetsi uhlopricka a ma jen o dve sta bodiku - navic v pripade sd i hd prepocitavanejch, vic. V pripade 50´ uz je proto fakt lepsi fullhdcko, zvlast vezmes-li v potaz investici do budoucna - oba si myslim zive dovedeme predstavit, ze vic budou ve sbirkach pribejvat blucka, nez dvdcka ;)
šéfredaktor HDmagu, redaktor MovieZone a TVzone

Blu-ray positive

My Blu Collection: http://st39-6.dvdaf.com/owned/blu-ray
Uživatelský avatar
st39.6
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1320
Registrován: pátek 21. 12. 2007 5:09:53

Re: Plazmy Panasonicu zde

Příspěvekod Capo v čtvrtek 13. 3. 2008 22:00:34

Jako já bych taky šel už do Fullka, kupovat TV teď, tak ještě počkám na všechny kousky z 11. generace Panasonicu a vzal bych nějakou 50" Full, popř. bych počkal na nový modely Samsungu, ty můžou být taky celkem zajímavý, ikdyž vůbec nevim, kdy budou.....navíc určitě zas bude ten upscaling ještě víc doladěnej, než v předchozích generacích.
"Fry pojď s námi ven."
"Proč? Vždyť ta televize má větší rozlišení než reálnej svět!"

Blu-ray
Obraz jak skalpel
Zvuk jak břitva
Řinčení kapel
Vítězná bitva!
Uživatelský avatar
Capo
750+
750+
 
Příspěvky: 761
Registrován: středa 19. 12. 2007 19:37:53
Bydliště: Brno

Re: Plazmy Panasonicu zde

Příspěvekod Krtek v čtvrtek 13. 3. 2008 22:14:29

st39.6:
S tou investicí do budoucna si nejsem tak jistý. Nevím jestli se u nás někdy dočkáme vysílání v HD. Pozemní cestou určitě ne. A co se BR týče, tak než se masově rozšíří, tak bude Oled a Panasonic 20 generace :)
Jinak je mi to jedno a pořizovací cenu vůbec neřeším. Telka půjde stejně do nákladů a vrátí DPH. Jde mi hlavně o kvalitu HD a hlavně SD signálu. Nedělám si iluze, ale na SD budu koukat ještě dlouho. Myslím, že 3 metry jsou docela dost. Spíš mám strach jak bude vypadat ten upscalling SD signálu. :roll:

Studoval jsem i na ten Full Panasonic 46" (nebo kolik to bylo) jak jsi dnes o něm psal. Velikostně je to zlatá střední cesta. Jenže problém je v tom, že je to novinka a co vím, tak tuhle uhlopříčku zatím nikdo nedělá. O tenhle rozměr nemusí být takový zájem a Panasonic může klidně za rok nebo za dva ukončit jejich výrobu. Pak by mohl nastat problém s náhradními díly.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Plazmy Panasonicu zde

Příspěvekod st39.6 v čtvrtek 13. 3. 2008 22:21:25

s nahradnimi dily? .... pana co? kupujes televizi, nebo auto? :D
oba moc dobre vime, ze technicka podpora nikdy nekonci s prodejem produktu ;)

co se bd tyce, nemluvim samozrejme o nasem trhu. ja koukam na vsechny novinky mainstreamu na blu-rayi, zbytek v kine, dvdcka uz kupuju jen cernobilou klasiku nebo filmy, ktery v hdcku nepotrebuju. a co vim, tak ty uz si se do toho taky pustil, ne? pokud chces za tri roky televizi vymenit, tak si kup klidne cokoliv, ale pokud myslis na budoucnost, 1080p is way to go. A opakuji - SDcko muze vypadat na FullHDcku lip, nez na HDready. Pokud totiz upscalujes pres vnejsi zarizeni (player/receiver), upscalujes do 1080p (720p by nemelo smysl). Pak je samozrejme lepsi nativni rozliseni, nez to zase downscaleovat. Nevidim JEDINOU vyhodu HD ready, je to proste jenom levnejsi
šéfredaktor HDmagu, redaktor MovieZone a TVzone

Blu-ray positive

My Blu Collection: http://st39-6.dvdaf.com/owned/blu-ray
Uživatelský avatar
st39.6
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1320
Registrován: pátek 21. 12. 2007 5:09:53

Re: Plazmy Panasonicu zde

Příspěvekod Tony v čtvrtek 13. 3. 2008 22:40:42

Krtku, Krtku ... :roll:

Jaké ukončení výroby, jaké náhradní díly? :shock:

PANASONIC dodává náhradní díly minimálně 10! let po ukončení výroby! Navíc, tenhle typ má životnost 100.000 hodin, což znamená, že na ni můžeš hrát denně 8 hodin po dobu více jak 30 let, než ti klesne jas panelu na poloviční hodnotu! Schválně, za jak dlouho po zakoupení bude tahle plazma "morálně" a technicky zastaralá, co? :roll:
Uživatelský avatar
Tony
300+
300+
 
Příspěvky: 338
Registrován: pátek 28. 12. 2007 17:25:37
Bydliště: Bohumín, Czech Republic

Re: Plazmy Panasonicu zde

Příspěvekod Krtek v čtvrtek 13. 3. 2008 23:54:02

str:
Jejda. O technické podpoře bych Ti mohl povídat. Už se mnou vyběhli Panasonic i Sony. A to Sony garantuje dostupnost náhradních dílů po dobu 50 let. Nebyli schopni opravit discman ani v záruce. Výroba skončila a tím i jejich závazky vůči zákazníkovi. Sprostě mě odpálkovali :roll: A co se Panasonicu týče, tak s ním jsem si užil ohledně VHS.
Technika jde dopředu a jak se objeví něco nového co žádný výrobce zatím nemá, je to vždy sázka do loterie.

Ohledně Full a Ready to potřebuji hlavně vidět a porovnat. V tom je ten problém, protože není kde a u koho. Názor na kvalitu si pak udělám sám a sám se i rozhodnu.
Naposledy upravil Krtek dne pátek 14. 3. 2008 0:06:58, celkově upraveno 1
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Plazmy Panasonicu zde

Příspěvekod Krtek v pátek 14. 3. 2008 0:01:53

Tony píše:Krtku, Krtku ... :roll:

Jaké ukončení výroby, jaké náhradní díly? :shock:

PANASONIC dodává náhradní díly minimálně 10! let po ukončení výroby! Navíc, tenhle typ má životnost 100.000 hodin, což znamená, že na ni můžeš hrát denně 8 hodin po dobu více jak 30 let, než ti klesne jas panelu na poloviční hodnotu! Schválně, za jak dlouho po zakoupení bude tahle plazma "morálně" a technicky zastaralá, co? :roll:


Tony, to je hezké, ale přesně tohle tvrdila i Sony. . Ti garantují 50 let, jak jsem psal výše :) Asi namítneš že Panasonic není Sony, ale oni také nejsou žádní troškaři. Všichni slibují. 42 a 50" je dnes již standart. U 46" nikdo neví jestli se bude dobře prodávat nebo ne. A na tom je závislá i výroba.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Plazmy Panasonicu zde

Příspěvekod Tony v pátek 14. 3. 2008 0:02:36

Krtek píše:str:
Jejda. O technické podpoře bych Ti mohl povídat. Už se mnou vyběhli Panasonic i Sony. A to Sony garantuje dostupnost náhradních dílů po dobu 50 let. Nebyli schopni opravit discman ani v záruce. Výroba skončila a tím i jejich závazky vůči zákazníkovi. Sprostě mě odpálkovali :roll: A co se Panasonicu týče, tak s ním jsem si užil ohledně VHS.
Technika jde dopředu a jak se oběví něco nového co žádný výrobce zatím nemá, je to vždy sázka do loterie.


Krtku, PANASONIC je jednička v plazma displejích! Dokonce i PIONEER s jejich luxusní a kvalitní řadou KURO, to musel vzdát a bude panely kupovat v Osace. Vážně máš pocit, že dají na trh nějaký problematický model? Ta 46'' je jen jiná, rozuměj NOVÁ úhlopříčka, nic víc! Je to naprosto stejná technologie, jakou mají ostatní modely PANASONICu ... ;)
Naposledy upravil Tony dne pátek 14. 3. 2008 0:09:31, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
Tony
300+
300+
 
Příspěvky: 338
Registrován: pátek 28. 12. 2007 17:25:37
Bydliště: Bohumín, Czech Republic

Re: Plazmy Panasonicu zde

Příspěvekod Tony v pátek 14. 3. 2008 0:08:06

Krtek píše:
Tony píše:Krtku, Krtku ... :roll:

Jaké ukončení výroby, jaké náhradní díly? :shock:

PANASONIC dodává náhradní díly minimálně 10! let po ukončení výroby! Navíc, tenhle typ má životnost 100.000 hodin, což znamená, že na ni můžeš hrát denně 8 hodin po dobu více jak 30 let, než ti klesne jas panelu na poloviční hodnotu! Schválně, za jak dlouho po zakoupení bude tahle plazma "morálně" a technicky zastaralá, co? :roll:


Tony, to je hezké, ale přesně tohle tvrdila i Sony. . Ti garantují 50 let, jak jsem psal výše :) Asi namítneš že Panasonic není Sony, ale oni také nejsou žádní troškaři. Všichni slibují. 42 a 50" je dnes již standart. U 46" nikdo neví jestli se bude dobře prodávat nebo ne. A na tom je závislá i výroba.


Víš, SONY nikdy nevyrobila jedinou svou plazmu. Tedy, přesně řečeno, panel! Vždy ho nakupovala a osazovala od jiného výrobce. Tuto technologii nezvládla a proto taky skončila! 46" se bude prodávat velmi dobře, je to totiž velmi dobrý kompromis pro ty, kdož váhají mezi 42" a 50" ... A podotýkám, že tyhle TV budou mít visačku Made In Czech Republic! Takže nedělej vlny ohledně servisu ...
Uživatelský avatar
Tony
300+
300+
 
Příspěvky: 338
Registrován: pátek 28. 12. 2007 17:25:37
Bydliště: Bohumín, Czech Republic

Re: Plazmy Panasonicu zde

Příspěvekod Krtek v pátek 14. 3. 2008 0:14:00

Jasně, až jim skončí v Plzni daňové výhody, tak se odstěhují někam na Taiwan jako LG :mrgreen:
Ta uhlopříčka je dobrý kompromys, to je pravda. To ale neznamená, že ji Panasonic za 2 roky nepohřbí. Netvrdím, že to bude špatná TV, ale pro Panasonic bude rozhodující počet prodaných kusů. A ten se bude odvíjet do značné míry i od ceny. Lépe řečeno od cenového rozdílu mezi 42" a 50".
Naposledy upravil Krtek dne pátek 14. 3. 2008 0:21:11, celkově upraveno 1
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Plazmy Panasonicu zde

Příspěvekod Tony v pátek 14. 3. 2008 0:17:46

Krtek píše:Jasně, až jim skončí v Plzni daňové výhody, tak se odstěhují někam na Taiwan jako LG :mrgreen:
Ta uhlopříčka je dobrý kompromys, to je pravda. To ale neznamená, že ji Panasonic za 2 roky nepohřbí. To ukáže teprve až její prodej.


Ta továrna dělá TV od roku 1997 ... Myslím, že to už je dávno po "Daňových prázdninách", že? A i kdyby ji PANASONIC pohřbil, co z toho jako vyplívá? Nějak nechápu tuhle Tvou otázku? Pro Tebe a ostatní uživatele by to neznamenalo absloutně nic!
Uživatelský avatar
Tony
300+
300+
 
Příspěvky: 338
Registrován: pátek 28. 12. 2007 17:25:37
Bydliště: Bohumín, Czech Republic

Re: Plazmy Panasonicu zde

Příspěvekod st39.6 v pátek 14. 3. 2008 0:19:38

ted uz si fakt paranoidni
šéfredaktor HDmagu, redaktor MovieZone a TVzone

Blu-ray positive

My Blu Collection: http://st39-6.dvdaf.com/owned/blu-ray
Uživatelský avatar
st39.6
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1320
Registrován: pátek 21. 12. 2007 5:09:53

Re: Plazmy Panasonicu zde

Příspěvekod Tony v pátek 14. 3. 2008 0:21:10

st39.6 píše:ted uz si fakt paranoidni


Jako já? :o :shock: :mrgreen:
Uživatelský avatar
Tony
300+
300+
 
Příspěvky: 338
Registrován: pátek 28. 12. 2007 17:25:37
Bydliště: Bohumín, Czech Republic

Re: Plazmy Panasonicu zde

Příspěvekod st39.6 v pátek 14. 3. 2008 0:24:53

ty? :D
ne, ten lojza co se hrabe do zeme a boji se o nahradni dily na televizi. pokud na ni nebude hrat ping pong, tak se ji probuh nemuze nic stat, ne? : D
šéfredaktor HDmagu, redaktor MovieZone a TVzone

Blu-ray positive

My Blu Collection: http://st39-6.dvdaf.com/owned/blu-ray
Uživatelský avatar
st39.6
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1320
Registrován: pátek 21. 12. 2007 5:09:53

PředchozíDalší

Zpět na Zajímavé články a odkazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron