HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Plazmové televize na ústupu?

Pokud si myslíte, že jste objevili zajímavý tematický článek nebo celý web, sem s ním. Samozřejmě i zahraniční. Kdo bude spamovat, ten poletí!

Plazmové televize na ústupu?

Příspěvekod Dave v pondělí 28. 4. 2008 23:41:46

... je mnoho věcí mezi nebem a počítačem
Uživatelský avatar
Dave
400+
400+
 
Příspěvky: 403
Registrován: čtvrtek 27. 12. 2007 18:12:35

Re: Plazmové televize na ústupu?

Příspěvekod martinhamr v úterý 29. 4. 2008 10:22:19

Ať si každej koupí co chce,hlavně ať je nepřestávaj vyrábět pro nás,úzkou skupinu fandu domácího kina. :shock:
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: Plazmové televize na ústupu?

Příspěvekod tomiisek v úterý 29. 4. 2008 11:20:34

martinhamr: Ke slovu "kino" snad patří projektor a plátno a nikoli televizor? Nějak postrádám souvislost plazmy a kina, kino je založené na principu promítání a na sledování promítaného na velkém plátně, to je v případě plazmy kde? Pokud se řekne domácí kino, pak by tím měla být myšlena nějaká promítačka, plátno a ozvučení a je úplně jedno, jestli jde o Full HD projektor nebo o 8 mm promítačku. Slovní spojení "domácí kino" bylo výrobci ošklivě znásilněno k pojmenování všeho možného, co s "kinem doma" nemá vůbec nic společného, lidi si koupí za 3 tisíce all-in-one krabici, kterou doma přiloženým cinchem připojí k 51 cm TV a rázem to považují za domácí kino. Nepodléhejme hypermarketové kultuře a nazývejme věci pravým jménem. Jako jedna vlaštovka nedělá jaro, tak ani jedna plazma nedělá domácí kino. To není nic proti plazmám, jen by se nemělo zapomínat na to, že plazma je pořád jenom televizor, nikoli "kino".
Filmy: Oppo BDP-83SE + Cambridge Audio 840A + Marantz SR6003 + Canton Chrono 509 + Canton Chrono 507 + Mitsubishi HC5500
Hudba: Cambridge Audio 740C + Cambridge Audio 640T + Cambridge Audio DacMagic + Pioneer PL990 + BV Audio Headamp + AKG K701
Uživatelský avatar
tomiisek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1791
Registrován: pátek 1. 2. 2008 14:25:47
Bydliště: Praha 4

Re: Plazmové televize na ústupu?

Příspěvekod martinhamr v úterý 29. 4. 2008 11:52:01

tomiisek píše:martinhamr: Ke slovu "kino" snad patří projektor a plátno a nikoli televizor? Nějak postrádám souvislost plazmy a kina, kino je založené na principu promítání a na sledování promítaného na velkém plátně, to je v případě plazmy kde? Pokud se řekne domácí kino, pak by tím měla být myšlena nějaká promítačka, plátno a ozvučení a je úplně jedno, jestli jde o Full HD projektor nebo o 8 mm promítačku. Slovní spojení "domácí kino" bylo výrobci ošklivě znásilněno k pojmenování všeho možného, co s "kinem doma" nemá vůbec nic společného, lidi si koupí za 3 tisíce all-in-one krabici, kterou doma přiloženým cinchem připojí k 51 cm TV a rázem to považují za domácí kino. Nepodléhejme hypermarketové kultuře a nazývejme věci pravým jménem. Jako jedna vlaštovka nedělá jaro, tak ani jedna plazma nedělá domácí kino. To není nic proti plazmám, jen by se nemělo zapomínat na to, že plazma je pořád jenom televizor, nikoli "kino".


Tak to je slovo do pranice :-) zaprve nemá každý podmínky prostoru na to abych si mohl dovolit plátno a projektor.A finančně to vypadá také jinak,myslím si že kvalitní projektor je otázkou hodně,hodně desítek tisíc korun,což si také nemůže každý dovolit. A jak má takové domácí kino vypadat?
Takto ?
Přílohy
cinema.jpg
cinema.jpg (47.8 KiB) Zobrazeno 20595 krát
home-cinema-main-pic.jpeg
home-cinema-main-pic.jpeg (30.57 KiB) Zobrazeno 20596 krát
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: Plazmové televize na ústupu?

Příspěvekod Fox v úterý 29. 4. 2008 12:19:08

martinhamr píše:
tomiisek píše:martinhamr: Ke slovu "kino" snad patří projektor a plátno a nikoli televizor? Nějak postrádám souvislost plazmy a kina, kino je založené na principu promítání a na sledování promítaného na velkém plátně, to je v případě plazmy kde? Pokud se řekne domácí kino, pak by tím měla být myšlena nějaká promítačka, plátno a ozvučení a je úplně jedno, jestli jde o Full HD projektor nebo o 8 mm promítačku. Slovní spojení "domácí kino" bylo výrobci ošklivě znásilněno k pojmenování všeho možného, co s "kinem doma" nemá vůbec nic společného, lidi si koupí za 3 tisíce all-in-one krabici, kterou doma přiloženým cinchem připojí k 51 cm TV a rázem to považují za domácí kino. Nepodléhejme hypermarketové kultuře a nazývejme věci pravým jménem. Jako jedna vlaštovka nedělá jaro, tak ani jedna plazma nedělá domácí kino. To není nic proti plazmám, jen by se nemělo zapomínat na to, že plazma je pořád jenom televizor, nikoli "kino".


Tak to je slovo do pranice :-) zaprve nemá každý podmínky prostoru na to abych si mohl dovolit plátno a projektor.A finančně to vypadá také jinak,myslím si že kvalitní projektor je otázkou hodně,hodně desítek tisíc korun,což si také nemůže každý dovolit. A jak má takové domácí kino vypadat?
Takto ?



Jj podle mě máte pravdu oba.Mě taky vždycky rozesmálo jak lidi v obchodech si koupí nějakej systém za pět litrů, doma to propojí scartkou s pětapadesátkou tv a myslej si jaký nemaj domácí kino :) Je to všechno ale o penězích a netýká se to jen elektroniky.Každopádně mít to doma to co je na těch fotkách tak bych se vůbec nezlobil. :D Ale myslím že ikdyž člověk není zrovna jeden z těch šťastných milionářů tak se dá i za nějakou tu rozumnou investici něco pořídit co aspoň částečně nahradí ten požitek sledování filmů v kině...
Moje Blu-ray kolekce a výbava:viz odkaz
Uživatelský avatar
Fox
100+
100+
 
Příspěvky: 178
Registrován: sobota 16. 2. 2008 13:45:24
Bydliště: Přerov

Re: Plazmové televize na ústupu?

Příspěvekod tomiisek v úterý 29. 4. 2008 14:07:07

martinhamr píše:...zaprve nemá každý podmínky prostoru na to abych si mohl dovolit plátno a projektor...

Většinou to je mylný dojem, že na to doma není místo. Projektor je něco mrňavého u stropu, kde to absolutně ničemu nepřekáží a plátno o moc víc místa oproti plazmě nezabírá, to spíš plazma je krám velký neflexibilní ;) Oproti plazmě navíc může být plátno rolovací, takže přes den může zmizet u stropu, zatímco plazma vyžaduje prostor neustále :|
Filmy: Oppo BDP-83SE + Cambridge Audio 840A + Marantz SR6003 + Canton Chrono 509 + Canton Chrono 507 + Mitsubishi HC5500
Hudba: Cambridge Audio 740C + Cambridge Audio 640T + Cambridge Audio DacMagic + Pioneer PL990 + BV Audio Headamp + AKG K701
Uživatelský avatar
tomiisek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1791
Registrován: pátek 1. 2. 2008 14:25:47
Bydliště: Praha 4

Re: Plazmové televize na ústupu?

Příspěvekod heksa v úterý 29. 4. 2008 15:23:30

ja si zase myslim ze "kino" nedela ani velikost obrazovky ani to jestli je to plazma nebo platno
ale to ze vam negdo za zady krupe popkornem, srka brckem nebo susti papirky
tagze kazdej gdo si dom poridi sustila z kina ma doma domaci kino :)
Obrázek
Uživatelský avatar
heksa
50+
50+
 
Příspěvky: 60
Registrován: středa 23. 4. 2008 15:36:15

Re: Plazmové televize na ústupu?

Příspěvekod lukasx v úterý 29. 4. 2008 15:48:06

Zdravim,
ano zastanci platna a projektoru mi mluvi z duse.
Ja proste porad nechapu, proc si nekdo koupi nejaky 50ti a vice palcovy hebla domu - na bezny provoz (televize, satelit) zbytecne a hodne zravy a na filmovy zazitek nedostacujici velikosti. (uz rok doma bezim na projektoru a zpatky to proste nejde).

Kdyby podobne penize rozdelili mezi cca 37palcovou plasmou na televizi i konzole a potom rolovaci platno s hd ready projektorem, tak maj mnohem flexibilnejsi zarizeni s maximalnim filmovym zazitkem.
Honbu za "velkyma" uhloprickama televizi mi hlava nebere. Ale to bude asi tim, ze vybiram pro sebe vhodne reseni do novostavby a na reseni viz vyse jsem se zafixoval. Ale mozna mi to nekdo vysvetli a ja si taky poridim velkou plasmu :D
lukasx
100+
100+
 
Příspěvky: 111
Registrován: středa 16. 1. 2008 21:20:41

Re: Plazmové televize na ústupu?

Příspěvekod d.f.h v úterý 29. 4. 2008 15:54:00

50" Full HD považuji za ideální stav :-). Přehodnotil jsem to, původně mi celkem vyhovovalo 42", jenže jak to má člověk jednou doma, zvykne si... Projektor je fajn, ale v tuhle chvíli si pro sebe doopravdy nedokážu představit jeho využití. Jednou za čas si sednu k televizi, podívám se na film, zahraju si něco na PS3, zase to vypnu, dám si slivovici a jdu spát :P . Na to by mi 37" bylo málo a projektor naopak jako kanón na vrabce.

Asi je to případ od případu.
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Plazmové televize na ústupu?

Příspěvekod Tony v úterý 29. 4. 2008 16:21:42

Ten článek je naprosto směšný a zavádějící ... Výrobci dali LCD technologii nesmyslně brzy na trh, s "milionem" nepochytaných much a pak se snažili všechny přesvědčit, že je to to pravé ořechové místo jejich CRT! Srovnat prodejnost plazem, které v drtivě většině začínají na 106 cm (ojedinělé 82 a 94 cm nepočítám) a LCD, které mimochodem dokáže vyrobit kdejaký trotl a kde jsou úhlopříčky podstatně menší a hlavně cena je úplně jinde, je úplně scestné ...
A bavit se o tom, kolik stojí alespoň trochu "kvalitní" LCD, které může plazmám konkurovat, tak to snad ani nemá cenu.

Naprosto souhlasím s Felixem. Pro běžného HD šílence je 50" Full HD plazma opravdu momentálně ideální řešení ...
Uživatelský avatar
Tony
300+
300+
 
Příspěvky: 338
Registrován: pátek 28. 12. 2007 17:25:37
Bydliště: Bohumín, Czech Republic

Re: Plazmové televize na ústupu?

Příspěvekod tomiisek v úterý 29. 4. 2008 17:27:30

Tony: Přesně tak, když už chtějí statisticky srovnávat, mají brát čísla pouze za stejné rozmezí úhlopříček. Když si někdo koupí 51 cm LCD, tak to přece s plazmou nemá vůbec nic společného, určitě si nekoupil o nějakých 70 cm menší úhlopříčku jenom kvůli tomu, že toužil po LCD technologii. :D To už rovnou mohli statisticky dokázat, že jsou na ústupu autobusy, protože automobilů se prodá několikanásobně víc. :D
Filmy: Oppo BDP-83SE + Cambridge Audio 840A + Marantz SR6003 + Canton Chrono 509 + Canton Chrono 507 + Mitsubishi HC5500
Hudba: Cambridge Audio 740C + Cambridge Audio 640T + Cambridge Audio DacMagic + Pioneer PL990 + BV Audio Headamp + AKG K701
Uživatelský avatar
tomiisek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1791
Registrován: pátek 1. 2. 2008 14:25:47
Bydliště: Praha 4

Re: Plazmové televize na ústupu?

Příspěvekod Dave v úterý 29. 4. 2008 19:24:15

d.f.h píše:50" Full HD považuji za ideální stav :-). Přehodnotil jsem to, sednu k televizi, podívám se na film, zahraju si něco na PS3, zase to vypnu, dám si slivovici a jdu spát :P .


šéfe no ty jseš můj člověk. A ještě si zapoměl na ledničku. Ale ta slivovice je sviňa. To potom i na tý 50" je ho*no vidět.. :mrgreen:
... je mnoho věcí mezi nebem a počítačem
Uživatelský avatar
Dave
400+
400+
 
Příspěvky: 403
Registrován: čtvrtek 27. 12. 2007 18:12:35

Re: Plazmové televize na ústupu?

Příspěvekod martinhamr v středa 30. 4. 2008 8:45:40

lukasx píše:Zdravim,
ano zastanci platna a projektoru mi mluvi z duse.
Ja proste porad nechapu, proc si nekdo koupi nejaky 50ti a vice palcovy hebla domu - na bezny provoz (televize, satelit) zbytecne a hodne zravy a na filmovy zazitek nedostacujici velikosti. (uz rok doma bezim na projektoru a zpatky to proste nejde).

Kdyby podobne penize rozdelili mezi cca 37palcovou plasmou na televizi i konzole a potom rolovaci platno s hd ready projektorem, tak maj mnohem flexibilnejsi zarizeni s maximalnim filmovym zazitkem.
Honbu za "velkyma" uhloprickama televizi mi hlava nebere. Ale to bude asi tim, ze vybiram pro sebe vhodne reseni do novostavby a na reseni viz vyse jsem se zafixoval. Ale mozna mi to nekdo vysvetli a ja si taky poridim velkou plasmu :D


No vždyť to píšu,je to otázka místa.Přeci se na plátno nebudu koukat ze 4-5 metrů.To je ujetý.Já mám zase osobní názor že když plátno,tak již i sólo sáleček k tomu určenej.A bedny pořádně roztažené do prostoru.Ty 50" a více jsou kompromis,ale musím dodat že velice dobrej! :)
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: Plazmové televize na ústupu?

Příspěvekod lukasx v středa 30. 4. 2008 12:43:12

martinhamr píše: No vždyť to píšu,je to otázka místa.Přeci se na plátno nebudu koukat ze 4-5 metrů.To je ujetý.


No asi jsem ujetej, ale divam se v soucasnosti na 180cm siroky platno ze 3 metru a spokojenost. Kazdy mame neco :D
lukasx
100+
100+
 
Příspěvky: 111
Registrován: středa 16. 1. 2008 21:20:41

Re: Plazmové televize na ústupu?

Příspěvekod martinhamr v středa 30. 4. 2008 13:03:06

lukasx píše:
martinhamr píše: No vždyť to píšu,je to otázka místa.Přeci se na plátno nebudu koukat ze 4-5 metrů.To je ujetý.


No asi jsem ujetej, ale divam se v soucasnosti na 180cm siroky platno ze 3 metru a spokojenost. Kazdy mame neco :D


180cm,to je jako větší televize :) tak proč plátno? Ale na druhou stranu se přiznám že jsem ještě neměl možnost se podívat na nějakej fajn film na plátně (možná naštěstí),třeba bych tomu taky propadnul. ;) A měl bych stejnej názor co tomiisek.
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: Plazmové televize na ústupu?

Příspěvekod tomiisek v středa 30. 4. 2008 13:31:03

martinhamr píše:180cm,to je jako větší televize :) tak proč plátno? ... Ale na druhou stranu se přiznám že jsem ještě neměl možnost se podívat na nějakej fajn film na plátně (možná naštěstí),třeba bych tomu taky propadnul. ;)

Proč? Třeba proto, že plazma má jednu jedinou velikost a nazdar... Proti tomu velikost obrazu na plátně můžeš libovolně měnit podle aktuální vzdálenosti diváků, podle formátu konkrétního filmu, podle podmínek místnosti, ve které člověk zrovna promítá... Už jsem slyšel o hodně lidech, co přešli od televizoru k plátnu, ještě jsem ale neslyšel o jediném případu, že by někdo utekl od plátna k televizoru ;)
Filmy: Oppo BDP-83SE + Cambridge Audio 840A + Marantz SR6003 + Canton Chrono 509 + Canton Chrono 507 + Mitsubishi HC5500
Hudba: Cambridge Audio 740C + Cambridge Audio 640T + Cambridge Audio DacMagic + Pioneer PL990 + BV Audio Headamp + AKG K701
Uživatelský avatar
tomiisek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1791
Registrován: pátek 1. 2. 2008 14:25:47
Bydliště: Praha 4

Re: Plazmové televize na ústupu?

Příspěvekod lukasx v středa 30. 4. 2008 13:52:26

martinhamr píše:180cm,to je jako větší televize :)


Ehm, psal jsem SIRKA 180cm, nikoliv uhlopricka. Dal jsem si praci a prevedl jsem to - ve formatu 16:9 to dela uhlopricku pres 81 palcu. Ano to uz je opravdu vetsi televize. Nejak jsem v nabidce nenasel? Nehlede nato, ze 180 je ted prave kvuli zmensenym prostorum (bydlim s pritelkyni v pokoji 6*6m). Po prestehovani do baracku bude 240cm sirka platna :shock:

Presne jak rikas, je to tim, ze jsi jeste platno nezkusil - kdo jednou zkusi, nemuze jinak.
lukasx
100+
100+
 
Příspěvky: 111
Registrován: středa 16. 1. 2008 21:20:41

Re: Plazmové televize na ústupu?

Příspěvekod derek v čtvrtek 1. 5. 2008 9:25:56

a navíc, ono plazma je pořád tv, která na tebe svítí, kdežto plátno...ten pocit je prostě víc kinovej.

a není pravda, že je to drahé, projektor 800x600 se dá pořídit řádově za 10-15 tisíc, což je o dost míń než tv a bohatě stačí ! ( samozřejmě čím je víc ready, tak tí líp, ale opravdu to stačí a hlavně, tenhle projektor ti udělá za stejný ! peníze výrazně lepší kino zážitek než tv. já mám doma uhl cca 2m a je to bomba ! - samozřejmě, obraz z hd projektoru byl fantastickej ( ještě jednou díky :) ) a nesrovnatelnej
derek
400+
400+
 
Příspěvky: 452
Registrován: čtvrtek 3. 1. 2008 17:02:06
Bydliště: Brno

Re: Plazmové televize na ústupu?

Příspěvekod JIHORDA v čtvrtek 1. 5. 2008 10:22:07

:D :D JJ, rádo se stalo. Ano, z plátna k tv už asi cesta nevede :D :D
Uživatelský avatar
JIHORDA
500+
500+
 
Příspěvky: 510
Registrován: čtvrtek 17. 1. 2008 10:00:19
Bydliště: U Brna

Re: Plazmové televize na ústupu?

Příspěvekod Krtek v čtvrtek 1. 5. 2008 13:22:34

Tony píše:Ten článek je naprosto směšný a zavádějící ... Výrobci dali LCD technologii nesmyslně brzy na trh, s "milionem" nepochytaných much a pak se snažili všechny přesvědčit, že je to to pravé ořechové místo jejich CRT! Srovnat prodejnost plazem, které v drtivě většině začínají na 106 cm (ojedinělé 82 a 94 cm nepočítám) a LCD, které mimochodem dokáže vyrobit kdejaký trotl a kde jsou úhlopříčky podstatně menší a hlavně cena je úplně jinde, je úplně scestné ...
A bavit se o tom, kolik stojí alespoň trochu "kvalitní" LCD, které může plazmám konkurovat, tak to snad ani nemá cenu.

Naprosto souhlasím s Felixem. Pro běžného HD šílence je 50" Full HD plazma opravdu momentálně ideální řešení ...


Máš pravdu. Jenže ono je to pořád hlavně o ceně. Normálního člověka ani tak nazajímají klady a zápory, ale cena. Navíc v každém obchodě do toho pouští HD signál, jinak by to lidi nekoupili. Většinou nějakou smyčku na BR, kterou dostane každý prodejce od Sony a Samsungu zdarma. Mám je doma taky.

Teď jsem se díval, že v Brně v Datartu mají LCD Samsung s uhlopříčkou odhadem asi 2,5 metru. Možná ještě víc, nebylo to tam uvedeno. Měli na tom puštěný nějaký BR a docela slušný. Jen ta cena 999 900 kč byla trošku mimo. Bez stovky rovnej milion. :)
Naposledy upravil Krtek dne čtvrtek 1. 5. 2008 13:37:08, celkově upraveno 3
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Plazmové televize na ústupu?

Příspěvekod Krtek v čtvrtek 1. 5. 2008 13:26:09

lukasx píše:
martinhamr píše: No vždyť to píšu,je to otázka místa.Přeci se na plátno nebudu koukat ze 4-5 metrů.To je ujetý.


No asi jsem ujetej, ale divam se v soucasnosti na 180cm siroky platno ze 3 metru a spokojenost. Kazdy mame neco :D


To používáš nějaké oddalovací brýle ? :mrgreen:
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Plazmové televize na ústupu?

Příspěvekod JIHORDA v čtvrtek 1. 5. 2008 15:09:29

Plasma z úhlopříčkou 2,5m za téměř melouna...není levnější full hd projektor za cca 50 000kč s úhlopříčkou až 7 metrů?? :lol:
Uživatelský avatar
JIHORDA
500+
500+
 
Příspěvky: 510
Registrován: čtvrtek 17. 1. 2008 10:00:19
Bydliště: U Brna

Re: Plazmové televize na ústupu?

Příspěvekod Krtek v čtvrtek 1. 5. 2008 16:02:20

JIHORDA píše:Plasma z úhlopříčkou 2,5m za téměř melouna...není levnější full hd projektor za cca 50 000kč s úhlopříčkou až 7 metrů?? :lol:


To nebyla plasma ale LCD :D
Když jsme u těch projektorů. Asi před 2 měsíci odešla známému na projektoru lampa. Moc o tom nevím, jen že říkal že neměla nasvíceno ani třetinu toho co měla dle papírů vydržet. Nová lampa stála necelých 14 tis kč. To je taky docela dost. :(
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Plazmové televize na ústupu?

Příspěvekod JIHORDA v čtvrtek 1. 5. 2008 16:26:02

Jo, to riziko prdnutí lampy existuje co existují projektory. Na druhou stranu jsou případy, kdy lampa svítila daleko za svoji životnost. Ale je to vše o lidech, nelze stanovit nějaký pořadí co je nej atd..každý má své vnímání a vím i o lidech, kterým projektor zhola nic neříká a naopak, hlavní je, když už do toho člověk dá prachy, vychutnat si film. :P
Uživatelský avatar
JIHORDA
500+
500+
 
Příspěvky: 510
Registrován: čtvrtek 17. 1. 2008 10:00:19
Bydliště: U Brna

Re: Plazmové televize na ústupu?

Příspěvekod derek v sobota 3. 5. 2008 8:48:10

tož jestli měl nasvícenou jen třetinku, tak by mohl zkusit reklamaci, ne ? a docela by na tom vydělal :)

jinak to mega lcd za mega jsem viděl taky...a upřímě, já bych takovou krávu do baráku nechtěl, je to prostě příliš velký a strhuje to na sebe pozornost. to takový plátno, který se pak sroluje ke stropu...
derek
400+
400+
 
Příspěvky: 452
Registrován: čtvrtek 3. 1. 2008 17:02:06
Bydliště: Brno


Zpět na Zajímavé články a odkazy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 návštevníků

cron