HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Kopie blu-ray filmů

...pro notebooky, PC i Apple. Zkušenosti, problémy, firmware, ceny.

Re: Kopie blu-ray filmů

Příspěvekod immortal v pátek 6. 2. 2009 23:45:33

eko píše:
rantirak píše:
eko píše:rantirak

udelej to podle Nick007 a budes to mit bez problemu ;)


- Dvě složky: BDMV & CERTIFICATE
- Uvnitř složky CERTIFICATE by měla být prázdná složka: BACKUP
- Uvnitř BDMV by mělo být následujících 8 složek: BACKUP, CLIPINF, PLAYLIST, STREAM, AUXDATA, BDJO, JAR, META a 2 bdmv soubory
- Složka BACKUP (ve složce BDMV) by měla obsahovat: CLIPINF, PLAYLIST, BDJO (prázdná) & 2 bdmv soubory


Přesně tak to tam je a nejde.Třeba to dělám celé špatně.Ripnu film na HD pomocí AnyDVD 6.5.2.0.Pak dám v tsmuxeru vytvořit blu ray (nechám načíst film a ořežu zvuky a titulky aby se to vešlo na BD-R) no a vzniknou ty dvě složky BDMV a CERTIFICATE kde to přesně sedí podle Nick007.Dám vypálit v neru pomocí UDF 2.5 a stejně nejde,ale v počítači jo,tak kde to dělám špatně. Díky


To bude asi tim ze TSMUXER tru hd neumi zpracovat,musis tam zadat aby to predelal na ac3,jinak to blbne.jinak za prve slozku certifikate nemusis palit je zvbytecna

hm jednou jsem zkusil neco orezat z 50GB na 25GB bd-r ale nesla mi prehrat audio stopa dolby true hd na sony SONY BDP-S350,pritom na pc mi hrala normalne takze od te doby uz nic nezmensuju :mrgreen: kazdopadne pokud chces zalohu na bd-r 1:1 (25-50GB) tak bych to delal podle toho co tady dal nick007 ;) pokud uz chces zmensovat z 50GB na 25GB tak to ti opravdu nepomuzu :(


To bude asi tim ze TSMUXER tru hd neumi zpracovat,musis tam zadat aby to predelal na ac3,jinak to blbne.Slozku certifikate nemusis palit je tam na nic a zkus smazat vse krome toho m2ts s filmem a vypalit jen ten,tentokrat nemusis zadavat UDF 2.5 a nemusis volit vypalit kompilaci.V ps3 se to sice samo nespusti,ale objevi se tam ten m2ts a kliknes na to a jede to.Pokud te nejdou ty udelany BD zkus jen vypalit jen film pokud mas BD-RE nemuzes nic zkazit.
Uživatelský avatar
immortal
100+
100+
 
Příspěvky: 191
Registrován: úterý 12. 2. 2008 20:04:21
Bydliště: Plzen

Re: Kopie blu-ray filmů

Příspěvekod Nick007 v pátek 6. 2. 2009 23:54:44

Od kdy neumí tsMuxer pracovat s DD TrueHD?

Version 1.2.6:
- Added Dolby True HD support


(nyní je verze 1.8.8)
Nick007
1000+
1000+
 
Příspěvky: 2188
Registrován: sobota 29. 3. 2008 21:35:03

Re: Kopie blu-ray filmů

Příspěvekod rantirak v sobota 7. 2. 2009 0:22:20

To zní dobře,moc dík za radu,já to zkusím u dám vědět,ale až příští týden,podělalo se mi RE.Musím koupit nový.
rantirak
0+
0+
 
Příspěvky: 11
Registrován: pátek 6. 2. 2009 12:45:12

Re: Kopie blu-ray filmů

Příspěvekod eko v sobota 7. 2. 2009 8:20:51

Nick007 píše:Od kdy neumí tsMuxer pracovat s DD TrueHD?

Version 1.2.6:
- Added Dolby True HD support


(nyní je verze 1.8.8)


zkusel jsem zmensovat jeden film s verzi tsMuxeR_1.8.4_b_ a pote co sem ho vypalil na jednovrstve bd-r tak mi nehrala na stolnim prehravaci(bdp-s350) dolby true hd audio stopa ale kdyz sem pustil tu samou placku v mechanice na pc tak normalne hrala :?
eko
500+
500+
 
Příspěvky: 535
Registrován: středa 13. 2. 2008 19:59:30
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Kopie blu-ray filmů

Příspěvekod alibababa v sobota 7. 2. 2009 11:31:34

nevite nekdo nahodou kde maji bd-re dl disky skladem?
alibababa
100+
100+
 
Příspěvky: 135
Registrován: úterý 2. 9. 2008 9:43:29

Re: Kopie blu-ray filmů

Příspěvekod rantirak v sobota 7. 2. 2009 12:09:33

alibababa píše:nevite nekdo nahodou kde maji bd-re dl disky skladem?


Dobrý je to tady. http://www.softcom.cz/
rantirak
0+
0+
 
Příspěvky: 11
Registrován: pátek 6. 2. 2009 12:45:12

Re: Kopie blu-ray filmů

Příspěvekod immortal v sobota 7. 2. 2009 13:02:54

eko píše:
Nick007 píše:Od kdy neumí tsMuxer pracovat s DD TrueHD?

Version 1.2.6:
- Added Dolby True HD support


(nyní je verze 1.8.8)


zkusel jsem zmensovat jeden film s verzi tsMuxeR_1.8.4_b_ a pote co sem ho vypalil na jednovrstve bd-r tak mi nehrala na stolnim prehravaci(bdp-s350) dolby true hd audio stopa ale kdyz sem pustil tu samou placku v mechanice na pc tak normalne hrala :?


Ano power dvd tru hd umi tak jestli to prehravas na nem je mozny ze te jde.TSmuxer s ni udela to ze jako by se trha.Jinak jestli pri paleni nezadas vypalit kompilaci a udf 2,5 nepujde te to.Nejdriv ale musis zadat kompilaci a pak az teprve udf 2.5.Ja jednou nejdriv nastavil udf a pak dal vypalit kompilaci a udf skoncilo automaticky na zakladni uroven.Pokud netvas na to aby te prehravac spoustel BD po vlozeni,vypal pouze ten m2ts soubor s filmem.Ten neusis palit na udf 2.5 a kompilaci taky zadavat nemusis.Ja nevim co uz poradit vic.Ja takhle palim normalne uz pres pul roku a jde me vse (pokud to tedy sam nepodelam spatnym nastavenim) takze jsem prekvapenej ze to plno lidem nejde.Ja natahnu BD do pc pomoci ANYDVD pak vyhazim vse krome ty nejvetsi m2ts slozky.Tu natahnu do ts muxeru,odeberu co nechci a zvolim create bluray disk.Na hdd si udelam slozku tam tohle BD ulozim.Udelaji se me v ni dva soubory BDMV a CERTFIKATE.V neru dam nero burnin rom a vyberu bluray udf (ono asi ani nic jinyho vybrat nejde).Pak pretahnu mysi ty dve slozky BDMV a CERTFIKATE (i kdyz uz jsem to delal i bez ni a slo to) a kliknu na ty liste na neru na vypalovacka (ne tam jak si muzes vybrat jakou vypalovacku pouzijes ale je tam zalozka vypalovacka a tam vyberu vypalit kompilaci a hodi me to tabulku kde zadam UDF 2.5 a kliknu vypalit.To je asi vse a musi to jit,jeste se nestalo aby to neslo.
Uživatelský avatar
immortal
100+
100+
 
Příspěvky: 191
Registrován: úterý 12. 2. 2008 20:04:21
Bydliště: Plzen

Re: Kopie blu-ray filmů

Příspěvekod immortal v sobota 7. 2. 2009 13:04:59

eko píše:
Nick007 píše:Od kdy neumí tsMuxer pracovat s DD TrueHD?

Version 1.2.6:
- Added Dolby True HD support


(nyní je verze 1.8.8)


:?

A uz si to zkousel,neco jinyho je o tom cist a neco jinyho to zkusit tu verzi 1.88 mam uz dva mesice neni nova a tru hd opet nejde trha se.Ja je tam tru hd zvuk objevi se zatrzitko downconverd TRU HD to AC3 takze si to zkus a pak pis ze to jde.Nestaci jen otrocky cist co kde kdo napise,musis to obcas taky zkusit vime.Ja te klidne poslu screen ty 1.88 verze a ty me posli ten tvuj co te truhd jde.A hlavne kde si ho stah kdyz neni ani ne strankach vyrobce.
Uživatelský avatar
immortal
100+
100+
 
Příspěvky: 191
Registrován: úterý 12. 2. 2008 20:04:21
Bydliště: Plzen

Re: Kopie blu-ray filmů

Příspěvekod alibababa v sobota 7. 2. 2009 13:40:19

na web softcomu sem se dival ale skladem taky nemaji - jednovrstvy (bd-re sl) maji ale mne jde o dvouvrstvy (bd-re dl)... ma nekdo tip? diky
alibababa
100+
100+
 
Příspěvky: 135
Registrován: úterý 2. 9. 2008 9:43:29

Re: Kopie blu-ray filmů

Příspěvekod Nick007 v sobota 7. 2. 2009 13:46:01

immortal píše:A uz si to zkousel,neco jinyho je o tom cist a neco jinyho to zkusit tu verzi 1.88 mam uz dva mesice neni nova a tru hd opet nejde trha se.Ja je tam tru hd zvuk objevi se zatrzitko downconverd TRU HD to AC3 takze si to zkus a pak pis ze to jde.Nestaci jen otrocky cist co kde kdo napise,musis to obcas taky zkusit vime.Ja te klidne poslu screen ty 1.88 verze a ty me posli ten tvuj co te truhd jde.A hlavne kde si ho stah kdyz neni ani ne strankach vyrobce.


Hm, tak máš pravdu. Co jsem si pohledal, tak muxovat Dolby TrueHD fakt zatím ještě neumí. Před nedávnem jsem z nějakého dokumentu extrahoval Dolby TrueHD stopu a myslel jsem, že jsem to dělal v něm, už je to dávno, tak to asi bylo v mkvtoolnix :-)
Nick007
1000+
1000+
 
Příspěvky: 2188
Registrován: sobota 29. 3. 2008 21:35:03

Re: Kopie blu-ray filmů

Příspěvekod immortal v neděle 8. 2. 2009 0:20:28

Nick007 píše:
immortal píše:A uz si to zkousel,neco jinyho je o tom cist a neco jinyho to zkusit tu verzi 1.88 mam uz dva mesice neni nova a tru hd opet nejde trha se.Ja je tam tru hd zvuk objevi se zatrzitko downconverd TRU HD to AC3 takze si to zkus a pak pis ze to jde.Nestaci jen otrocky cist co kde kdo napise,musis to obcas taky zkusit vime.Ja te klidne poslu screen ty 1.88 verze a ty me posli ten tvuj co te truhd jde.A hlavne kde si ho stah kdyz neni ani ne strankach vyrobce.


Hm, tak máš pravdu. Co jsem si pohledal, tak muxovat Dolby TrueHD fakt zatím ještě neumí. Před nedávnem jsem z nějakého dokumentu extrahoval Dolby TrueHD stopu a myslel jsem, že jsem to dělal v něm, už je to dávno, tak to asi bylo v mkvtoolnix :-)


Nevim,ale co vim z for nikomu se zatim nepodarilo zachovat trzhd aby po vrace zpet hrala v poradku,vzdy jsou nejake potize.Vim ze ten co dela ts muxer ma ted vydat novy update a snad tam na cetna prani bude uz i truhd bez nejakeho convert na cokoliv.Ale i tak to chce nejdriv vyzkousert casto co se pise pak v praxi casto vice lidem nefunguje nez funguje
.
Uživatelský avatar
immortal
100+
100+
 
Příspěvky: 191
Registrován: úterý 12. 2. 2008 20:04:21
Bydliště: Plzen

Re: Kopie blu-ray filmů

Příspěvekod Nick007 v neděle 8. 2. 2009 3:21:45

Ono to v některém budoucím updatu určitě bude, nevidím důvod, proč by to nemohlo jít. Já tohle naštěstí neřeším, už dávno jsem se zamiloval do Matroska kontejneru, který (už) např. umožňuje bez problému smuxovat AVC stream s Dolby True HD/DTS HD MA. A co se týče verzatility, HTPC FTW! :D
Nick007
1000+
1000+
 
Příspěvky: 2188
Registrován: sobota 29. 3. 2008 21:35:03

Re: Kopie blu-ray filmů

Příspěvekod immortal v neděle 8. 2. 2009 12:19:52

Nick007 píše:Ono to v některém budoucím updatu určitě bude, nevidím důvod, proč by to nemohlo jít. Já tohle naštěstí neřeším, už dávno jsem se zamiloval do Matroska kontejneru, který (už) např. umožňuje bez problému smuxovat AVC stream s Dolby True HD/DTS HD MA. A co se týče verzatility, HTPC FTW! :D


Zase na Tru HD tlci vic cizina nez nasi,jelikoz u nas zase lidem chybi aparatura na Tru HD.Jo MKV je co do kvality pomalu stejna jako BD,ale pokud nehodlas investovat do nejakeho tvix,popcorne nebo podobne je to na prd dokud neudelaji nejaky BD prehravac s MKV.Sice jde MKV predelat do m2ts aby sel poustet v prehravacich,ale zde je opet problem jak s truhd tak s velikosti jelikoz se takova mkv uz nevejde na bezne dvd a palit to na BD to si rovnou vypalim bd.Casem bude jako v DVDckach divx,ale otazka je za jak dlouho.Myslim ze pokud by dali ted nekdy do prehravacu i MKV uplne by se zastavil prodej BD disku ,protoze kdo by kupoval na paleni BD za 150,- kdyz MKV je to same za desetinu.Ale myslim ,ze s tou MKV si to uvedomuji i vyrobci a proto stale vahaji aby ji zaradily do prehravacu.
Uživatelský avatar
immortal
100+
100+
 
Příspěvky: 191
Registrován: úterý 12. 2. 2008 20:04:21
Bydliště: Plzen

Re: Kopie blu-ray filmů

Příspěvekod Nick007 v neděle 8. 2. 2009 14:21:58

immortal: Ripy jsou jasná věc, ale já teďka mluvil o plnohodném originálním video a audio stremu demuxovaném z m2ts a remuxovaném do mkv = bez ztráty kvality ;-) A přehrávač k čemu, když je HTPC? O dekódování obrazu se postará PC, zvuku receiver. Kdo by se chtěl zabejvat diskama, když na 1 TB HDD se vejde mnohem víc ;-) Takhle není problém objednávat zalevno originálky z ciziny bez titulků a přidat si svoje vlastní ;-) Prostě totální všestranost a velice jednoduchá a levná rozšiřitelnost. Tohle jsou zatím moje plány do budoucna, teď mi chybí to HTPC.

Juta: Tyhle kutily, co tomu houby rozumí taky nemám rád. Proto z českých fór nic nestahuju. Já na dabing koukám jen u pár filmů, kde byl velmi dobrý a pamatuju si ho z dětství (naposledy namátkou Číslo 5 žije, Mrs Doubtfire, Četníci, docela povedený je na Hvězdném prachu), jinak sem tam něco stáhnu pro strejdu, hlavně k animákům pro děcka. A synchronizovat stopu s filmem není zas tak žádná věda, jen to zabere nějakou chvíli, když to chce člověk udělat přesně. K těm ripům. Vývoj x264 enkodéru je dnes tak pokročilý, že není problém při určitých nastaveních zachovat transparentnost se zdrojovým materiálem. Dělal jsem hodně testů na své plazmě, projektoru i kvalitním monitoru a když je vidět nějaký rozdíl, tak jen z tak malé vzdálenosti, ze které se člověk 100% nedívá ;-) Nebavím se teď o těch šmejdskejch ripech od scény (těm jde o rychlost vydání, na kvalitu se***) a třeby i Eureky (která používá stále jedno a to samé nastavení bez ohledu na to, že každý film vyžaduje osobitý přístup a testování), ale mám na mysli hlavně ESiR, CtrlHD, DON.
Nick007
1000+
1000+
 
Příspěvky: 2188
Registrován: sobota 29. 3. 2008 21:35:03

Re: Kopie blu-ray filmů

Příspěvekod immortal v neděle 8. 2. 2009 19:43:24

No s tema HDD je pravda ze jsou levnejsi,ale ja si to radsi v ramci me lenosti pustim pres ps3 nez pres pc.Vzhledem ke klesajicim cenam BD disku to uz zase neni takova zatez a oproti lonsku kdyz jsem kupoval nemaje palirnu originaly je to vyrazne usetreni.U na v pujcovne maji uz asi 80 kousku a stale pribejvaji.Ja jsem zastance ceskyho dabingu a nebudu a nechci tu rozpoutat debatu na tohle tema to ani nahodou,ale proste zenu a syna nedonutim na titulky koukat a pokud to pujcim otci je to to samy pokud to neni cesky nechce to.Porad ale jsme kralove oproti frantikum coi polakum jejich dabing to je pravy muceni usi.Ale nechavam si v bd i original zvuk jelikoz je vetsinou dts coz cesky neni(i kdyz ted se zacinaji objevovat prvni cesky truhd ) je to kazdopadne tezky kdyz neumis anglicky ani slovo a titulky me teda dost nebavi.Kdyz zacinali dvd kupoval jsem vypalovacku nec za 9900,- a prvni dvd stali 120 ,- i s obalem.takze BD za 130,- je skoro stejny.Uvidime jak cas donuti spolecnosti nadsadit MKV.PS3 stale slibuji divx 7 a nic .Ja myslim ,ze je to vsechno o tom jestli si fanda nebo ne.Pokud si fanda HD nevadi te ze BD stoji 150,- a das to,je to jako s jinym konickem.Ja jich mam doma uz 120 k velike radosti me zeny,ale co zase nekourim a nepiju.
Uživatelský avatar
immortal
100+
100+
 
Příspěvky: 191
Registrován: úterý 12. 2. 2008 20:04:21
Bydliště: Plzen

Re: Kopie blu-ray filmů

Příspěvekod Panzer.Dragon v úterý 17. 2. 2009 21:20:51

je nejakej program kterej mi ukaze co kterej stream znamena? v origo strukture bd
Uživatelský avatar
Panzer.Dragon
100+
100+
 
Příspěvky: 125
Registrován: pondělí 26. 1. 2009 19:57:25

Re: Kopie blu-ray filmů

Příspěvekod immortal v úterý 17. 2. 2009 21:51:47

Panzer.Dragon píše:je nejakej program kterej mi ukaze co kterej stream znamena? v origo strukture bd


Obsahuju vetsinou jen bonusy,upoutavky a takovy kraviny a pokud zacnes nacitat ze slozky playlist ty mpls soubory tak poznas kde co je .Pokud te jde o nejakej rosekanej film jako treba Zohan,Max Payne nebo Hancock staci nacist do ts muxeru z playlist patricny soubor mpls a ten film sam nacte.Pro Hancocka je to 0001.mpls a 0003.mpls podle verze jedna je kino druha unrated.Zohan je tusim 00210.mpls a 00211.mpls opet podle verze a Max Payne 0059.mplsa 0043.mpls.Jinak netusim na co by te bylo vedet co je ktery m2ts soubor.
Naposledy upravil immortal dne úterý 17. 2. 2009 23:03:58, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
immortal
100+
100+
 
Příspěvky: 191
Registrován: úterý 12. 2. 2008 20:04:21
Bydliště: Plzen

Re: Kopie blu-ray filmů

Příspěvekod Panzer.Dragon v úterý 17. 2. 2009 22:23:27

pouzivam jen hlavni stream protoze z usb disku neni mozny zachovat origo bd menu pro pouziti v ps3,tak bych si rad jeste prebral bonusy u 300 a eventuelne si je pridal taky do hlavniho streamu
Uživatelský avatar
Panzer.Dragon
100+
100+
 
Příspěvky: 125
Registrován: pondělí 26. 1. 2009 19:57:25

Re: Kopie blu-ray filmů

Příspěvekod immortal v úterý 17. 2. 2009 23:00:30

Panzer.Dragon píše:pouzivam jen hlavni stream protoze z usb disku neni mozny zachovat origo bd menu pro pouziti v ps3,tak bych si rad jeste prebral bonusy u 300 a eventuelne si je pridal taky do hlavniho streamu


To te nevyjde je pridat bud je nechas nebo zrusis,ale jinak ne pouze BD-DL.Ale kazdej m2ts jde pokud na jnej kliknes pustit,teda pokud obsahuje film.Ja to prozenes ts muxerem prides o menu a tim padem o volbu bonusu a ty jsou v 760x480 a to by nedelalo dobrotu spolu s 1920x1080 v jednom streamu.Je to skoda,ale zatim jsem vide lasi jen dva disky kde byli bonusy taky v HD jsou v sd a jeste level 3.2.Pokud mas BD-RE tak zkus ze slozky stream smazat ten film a nechat ty ostatni m2ts a cely vypalit melo by zustat menu a bonusy,ale bez filmu.Az to zkouknes snadno to smaznes
Uživatelský avatar
immortal
100+
100+
 
Příspěvky: 191
Registrován: úterý 12. 2. 2008 20:04:21
Bydliště: Plzen

Re: Kopie blu-ray filmů

Příspěvekod Panzer.Dragon v středa 18. 2. 2009 0:08:55

jo uz to vidim par sem zkusil pustit a nesly ale v tech asi bonusy nebyly,tak to projdu takhle sice jich je 39 ale co se da delat.. :-) dik
Uživatelský avatar
Panzer.Dragon
100+
100+
 
Příspěvky: 125
Registrován: pondělí 26. 1. 2009 19:57:25

Re: Kopie blu-ray filmů

Příspěvekod immortal v středa 18. 2. 2009 3:48:43

Panzer.Dragon píše:jo uz to vidim par sem zkusil pustit a nesly ale v tech asi bonusy nebyly,tak to projdu takhle sice jich je 39 ale co se da delat.. :-) dik


No ja bych koukal na velikost kdyz bude mit 25 mega tezko tam neco bude.Ale je to stejne v sd takze pro me nezajem.
Uživatelský avatar
immortal
100+
100+
 
Příspěvky: 191
Registrován: úterý 12. 2. 2008 20:04:21
Bydliště: Plzen

Re: Kopie blu-ray filmů

Příspěvekod Nick007 v středa 18. 2. 2009 17:54:28

Filmů, který maj bonusy v HD je kupa - Wall-e, Temný rytíř, Indiana Jones (tuším), Tropická bouře, Madagaskar 2, Oko dravce, Doba ledová, Transformers, Piráti z Karibiku, Blízká setkání třetího druhu, Clerks 2, Ghost in the Shell a určitě jich je ještě mnohem víc, ale o těchhle vím na 100%.
Nick007
1000+
1000+
 
Příspěvky: 2188
Registrován: sobota 29. 3. 2008 21:35:03

Re: Kopie blu-ray filmů

Příspěvekod immortal v středa 18. 2. 2009 18:23:36

Nick007 píše:Filmů, který maj bonusy v HD je kupa - Wall-e, Temný rytíř, Indiana Jones (tuším), Tropická bouře, Madagaskar 2, Oko dravce, Doba ledová, Transformers, Piráti z Karibiku, Blízká setkání třetího druhu, Clerks 2, Ghost in the Shell a určitě jich je ještě mnohem víc, ale o těchhle vím na 100%.


Ja co mam doma originalky je to vestinou sd coz me zklamalo tak to dal nesleduju,a stejne s bonusama to na BD-R nedostane a davat o 250 kc vic za BD jen abych mel bonusy to je draha sranda.Ale pokud to ma nekdo rad staci je vypalit i s menu vzdy na bd-re skouknout a smazat nic tezkyho.
Uživatelský avatar
immortal
100+
100+
 
Příspěvky: 191
Registrován: úterý 12. 2. 2008 20:04:21
Bydliště: Plzen

Re: Kopie blu-ray filmů

Příspěvekod rantirak v sobota 21. 2. 2009 13:53:09

AHOJ
Mám na vás dotaz. Mám stolní blu ray přehrávač sony S350.Mám problém na něm přehrát vypálené BD-R s filmem. Přehrávač ho vidí jako BD-R? Ale jestliže film vypálím na BD-RW tak ho přehraje normálně bez problému. Vidí ho jako BD-RW/BDMV. Nerozumím tomu, nemá někdo prosím podobné zkušenosti a možná řešení? Díky (přehrávač jsem aktualizoval přes internet to taky nepomohlo)
rantirak
0+
0+
 
Příspěvky: 11
Registrován: pátek 6. 2. 2009 12:45:12

Re: Kopie blu-ray filmů

Příspěvekod immortal v sobota 21. 2. 2009 15:48:23

rantirak píše:AHOJ
Mám na vás dotaz. Mám stolní blu ray přehrávač sony S350.Mám problém na něm přehrát vypálené BD-R s filmem. Přehrávač ho vidí jako BD-R? Ale jestliže film vypálím na BD-RW tak ho přehraje normálně bez problému. Vidí ho jako BD-RW/BDMV. Nerozumím tomu, nemá někdo prosím podobné zkušenosti a možná řešení? Díky (přehrávač jsem aktualizoval přes internet to taky nepomohlo)


A umi tvuj sony BD-R,jinak jestli palis na bd-re stejne jako na bd-r musi to videt.Jak to palis v cem a jak
Uživatelský avatar
immortal
100+
100+
 
Příspěvky: 191
Registrován: úterý 12. 2. 2008 20:04:21
Bydliště: Plzen

PředchozíDalší

Zpět na Mechaniky a vypalovačky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron