HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Pán prstenů: Společenstvo prstenu (recenze Blu-ray)

Upoutávky na nové články magazínu HDmag.cz, jehož je toto fórum nedílnou součástí.
Pravidla fóra
Upoutávky na články z magazínu HDmag.cz jsou zde z pochopitelného důvodu - aby se o nich dozvědělo co nejvíce návštěvníků tohoto fóra. Pokud máte nějaký jiný zajímavý článek, šup s ním do Zajímavých článků a odkazů.

Pán prstenů: Společenstvo prstenu (recenze Blu-ray)

Příspěvekod d.f.h v sobota 17. 4. 2010 3:33:16

Proč vlastně psát recenzi na film, který viděl s trochou nadsázky každý, kdo nežil posledních deset let na pustém ostrově? To je otázka, na kterou není snadné odpovědět. Zde na HDmag.cz si s tím ale nemusíme vůbec lámat hlavu – zajímá nás totiž v první řadě samotný Blu-ray disk. Děj Pána prstenů ovšem dost dobře ignorovat nelze.

http://hdmag.cz/clanek/pan-prstenu-spol ... ze-blu-ray
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Pán prstenů: Společenstvo prstenu (recenze Blu-ray)

Příspěvekod martinhamr v sobota 17. 4. 2010 7:52:00

Tak pánové,jak jste spokojení? Podělte se o info. Pokud ta kvalita obrazu je diskutabilní jako u Gladiátora.Pak je to OK ;)
Naposledy upravil martinhamr dne sobota 17. 4. 2010 12:51:18, celkově upraveno 1
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: Pán prstenů: Společenstvo prstenu (recenze Blu-ray)

Příspěvekod d.f.h v sobota 17. 4. 2010 11:02:37

Hele, já spokojený jsem. Jako upscalované DVD to určitě nevypadá, a hlavně *Společenstvo* je na tom zdaleka nejhůř - další dva filmy vypadají o trošku lépe. Po pravdě řečeno to byl úžasný zážitek, ponořit se do Středozemě ve vysokém rozlišení... :-)
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Pán prstenů: Společenstvo prstenu (recenze Blu-ray)

Příspěvekod Capo v sobota 17. 4. 2010 11:39:34

Já viděl sice HD ripy (ikdyž nutno říct, že slušné - FraMeSToR, 20GB, bitrate kolem 12Mbps), ale můžu říct, že jsem byl celkem spokojenej, Společenstvo je na tom vážně nejhůř, kdybych to měl rozdělit podle žebříčku na AVS fóru, tak společenstvo - Silver a část 2 a 3 - Gold :)...víc než obraz mě ale rozsekal zvuk, jehož prostorovost je prostě úžasná, uplně to člověka vtáhne, z toho jsem byl hodně odvařenej :)
"Fry pojď s námi ven."
"Proč? Vždyť ta televize má větší rozlišení než reálnej svět!"

Blu-ray
Obraz jak skalpel
Zvuk jak břitva
Řinčení kapel
Vítězná bitva!
Uživatelský avatar
Capo
750+
750+
 
Příspěvky: 761
Registrován: středa 19. 12. 2007 19:37:53
Bydliště: Brno

Re: Pán prstenů: Společenstvo prstenu (recenze Blu-ray)

Příspěvekod martinhamr v sobota 17. 4. 2010 12:52:55

Tak to asi objednám také.Jo a jak je to s délkou toho filmu? Je to kino verze,nebo je to ta prodloužená varianta?
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: Pán prstenů: Společenstvo prstenu (recenze Blu-ray)

Příspěvekod Capo v sobota 17. 4. 2010 13:06:09

kino
"Fry pojď s námi ven."
"Proč? Vždyť ta televize má větší rozlišení než reálnej svět!"

Blu-ray
Obraz jak skalpel
Zvuk jak břitva
Řinčení kapel
Vítězná bitva!
Uživatelský avatar
Capo
750+
750+
 
Příspěvky: 761
Registrován: středa 19. 12. 2007 19:37:53
Bydliště: Brno

Re: Pán prstenů: Společenstvo prstenu (recenze Blu-ray)

Příspěvekod d.f.h v sobota 17. 4. 2010 18:45:48

Capo píše:Já viděl sice HD ripy (ikdyž nutno říct, že slušné - FraMeSToR, 20GB, bitrate kolem 12Mbps), ale můžu říct, že jsem byl celkem spokojenej, Společenstvo je na tom vážně nejhůř, kdybych to měl rozdělit podle žebříčku na AVS fóru, tak společenstvo - Silver a část 2 a 3 - Gold :)...víc než obraz mě ale rozsekal zvuk, jehož prostorovost je prostě úžasná, uplně to člověka vtáhne, z toho jsem byl hodně odvařenej :)

Jj, ze zvuku jsem uchcával :-) Teď si ho docela užívám, byt o patro výš je prázdný, z jedné strany vedle je garáž a z druhé hluchý soused. A to je dobře! :-)
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Pán prstenů: Společenstvo prstenu (recenze Blu-ray)

Příspěvekod d.f.h v sobota 17. 4. 2010 18:46:36

martinhamr píše:Tak to asi objednám také.Jo a jak je to s délkou toho filmu? Je to kino verze,nebo je to ta prodloužená varianta?

Kinoverze, několikrát to tam zmiňuju :-) Prodlouženou bych viděl nejdřív na Vánoce, ale spíš si myslím, že až spolu s Hobitem v kinech. A s tím teď nějak vůbec neví, jak to vlastně vypadá...
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Pán prstenů: Společenstvo prstenu (recenze Blu-ray)

Příspěvekod Capo v sobota 17. 4. 2010 19:37:53

d.f.h píše:
Capo píše:Já viděl sice HD ripy (ikdyž nutno říct, že slušné - FraMeSToR, 20GB, bitrate kolem 12Mbps), ale můžu říct, že jsem byl celkem spokojenej, Společenstvo je na tom vážně nejhůř, kdybych to měl rozdělit podle žebříčku na AVS fóru, tak společenstvo - Silver a část 2 a 3 - Gold :)...víc než obraz mě ale rozsekal zvuk, jehož prostorovost je prostě úžasná, uplně to člověka vtáhne, z toho jsem byl hodně odvařenej :)

Jj, ze zvuku jsem uchcával :-) Teď si ho docela užívám, byt o patro výš je prázdný, z jedné strany vedle je garáž a z druhé hluchý soused. A to je dobře! :-)


To máš dobrý, já sice tebou zmíněné strany neřešim, ale zas pod náma jsou malý děcka a ty jsou furt doma, naštěstí jsou ti rodiče mladí a celkem v poho, klepali na mě akorát jednou, když jsem si pouštěl druhý transformery :D a pak jednou, když mě potkali na chodbě :D ale je fakt, že jsem to měl tehdy už mrtě nahlas....ale stejně mě to štve, chtělo by to barák a tam kino pod zemí a byl by konečně klid :)
"Fry pojď s námi ven."
"Proč? Vždyť ta televize má větší rozlišení než reálnej svět!"

Blu-ray
Obraz jak skalpel
Zvuk jak břitva
Řinčení kapel
Vítězná bitva!
Uživatelský avatar
Capo
750+
750+
 
Příspěvky: 761
Registrován: středa 19. 12. 2007 19:37:53
Bydliště: Brno

Re: Pán prstenů: Společenstvo prstenu (recenze Blu-ray)

Příspěvekod st39.6 v neděle 18. 4. 2010 12:51:38

d.f.h píše:
martinhamr píše:Tak to asi objednám také.Jo a jak je to s délkou toho filmu? Je to kino verze,nebo je to ta prodloužená varianta?

Kinoverze, několikrát to tam zmiňuju :-) Prodlouženou bych viděl nejdřív na Vánoce, ale spíš si myslím, že až spolu s Hobitem v kinech. A s tím teď nějak vůbec neví, jak to vlastně vypadá...



Z casovyho hlediska pro nas spatne. Pred tejdnem byl dokoncenej scenar druhy casti a Jackson s del Torem cekaji na greenlight, i kdyz uz sem nekolikrat mluvilo o tom, ze ho dostali (nedostali). Jackson odhaduje, ze by se mohlo na prelomu roku zacit tocit, ale nikdo si tim nemuze bejt uplne jistej vzhledem k tomu, v jakejch je MGM s_ackach :|
šéfredaktor HDmagu, redaktor MovieZone a TVzone

Blu-ray positive

My Blu Collection: http://st39-6.dvdaf.com/owned/blu-ray
Uživatelský avatar
st39.6
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1320
Registrován: pátek 21. 12. 2007 5:09:53


Zpět na HDmag.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron