HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Planet Of The Apes Box (5BD)

Informace o Blu-ray filmech ze zahraničkích e-shopů, které mají české titulky nebo dabing. Ulehčete ostatním nákup!

Moderátor: st39.6

Re: Planet Of The Apes Box (5BD)

Příspěvekod pevely v pondělí 2. 11. 2009 20:30:53

To jsem si myslel také, ale po vložení disku mi to prostě v DTS nejelo. Např. Zrcadla co mají klasické DTS-ko mi jedou v pohodě. U nich mám zase jiný problém, na začátku filmu a pak ke konci dochází k výpadkům ve zvuku při přechodech mezi kapitolama. Jinej film to nedělá. Tak nevím zda je to diskem či problémem hardwaru.
PJ Epson EH-TW5000, 89" MW 16:9 Rollfix Premium Electric DO, TV Panasonic TH-50PZ70E, HD sat. receiver IPBox 9000HD, AV Receiver Sony STR-DB790S, Repro 5.1 Sony SA-VS500H, HTPC s blu-ray vypalovačkou, 30" LCD monitor Dell 3008WFP
pevely
0+
0+
 
Příspěvky: 21
Registrován: úterý 8. 1. 2008 9:53:41

Re: Planet Of The Apes Box (5BD)

Příspěvekod st39.6 v pondělí 2. 11. 2009 23:52:02

protoze mas spatne nastaveny to svoje htpc s blu-ray vypalovackou. nemuzes sw nechavat bitstreamovat audio, to je pak jasny, ze se s tim starej avr nepopere. nastav podle toho, cim zvuk vedes ven, dekodovani audia v sw, na zvukovce apod...HD zvuk pak pujde ven v PCMku (zrejme, ja nevim jak to mas zapojeny).

jinak v avrkach se moc nevyznam (resp. ne v konkretnich modelech) a sem linej ten tvuj vyhledavat, ale jestli je to nejakej opravdu starsi kousek, pojeni s HTPC mi prijde bizardni
šéfredaktor HDmagu, redaktor MovieZone a TVzone

Blu-ray positive

My Blu Collection: http://st39-6.dvdaf.com/owned/blu-ray
Uživatelský avatar
st39.6
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1320
Registrován: pátek 21. 12. 2007 5:09:53

Re: Planet Of The Apes Box (5BD)

Příspěvekod pevely v úterý 3. 11. 2009 7:41:03

st39.6 píše:protoze mas spatne nastaveny to svoje htpc s blu-ray vypalovackou. nemuzes sw nechavat bitstreamovat audio, to je pak jasny, ze se s tim starej avr nepopere. nastav podle toho, cim zvuk vedes ven, dekodovani audia v sw, na zvukovce apod...HD zvuk pak pujde ven v PCMku (zrejme, ja nevim jak to mas zapojeny).

jinak v avrkach se moc nevyznam (resp. ne v konkretnich modelech) a sem linej ten tvuj vyhledavat, ale jestli je to nejakej opravdu starsi kousek, pojeni s HTPC mi prijde bizardni


Nejsem začátečník. Mám zvukovku Xonar a pro přehrávání používám powerdvd 9. V powerdvd je audio output spdif a na zvukovce je aktivován spdif s PCM. Dá se tam dát místo PCM i DDlive, což je v případě DTS k ničemu. Kdybych neměl HTPC s BD, ale stolní kraksnu, budu zase viset na milosti FW výrobce. S PC-čkem se aspoň dá "něco" dělat. Jasně píšu, že ostatní BD mi jedou v DTS-ku v pohodě - krom těch Zrcadel, kde jsou zatím pro mě neznámé chyby při určité konstelaci. Možná je to tím, že používám W7PRO OS a je možné že soudruzi z Asusu maj bordel v ovladačích pro ten xonar, ale jak píšu u jiných BD to jede - např. Gladiátor. Bohužel DTS z Planet of Apes nejede vůbec - u mě, tak jsem to přisoudil tomu zvukovému formátu, který je na BD obsažen. Tahle diskuze je o ničem, páč jak vidno není tu nikdo s podobným problémem, tak si budu muset poradit sám.
PJ Epson EH-TW5000, 89" MW 16:9 Rollfix Premium Electric DO, TV Panasonic TH-50PZ70E, HD sat. receiver IPBox 9000HD, AV Receiver Sony STR-DB790S, Repro 5.1 Sony SA-VS500H, HTPC s blu-ray vypalovačkou, 30" LCD monitor Dell 3008WFP
pevely
0+
0+
 
Příspěvky: 21
Registrován: úterý 8. 1. 2008 9:53:41

Re: Planet Of The Apes Box (5BD)

Příspěvekod pevely v úterý 3. 11. 2009 7:42:14

st39.6 píše:protoze mas spatne nastaveny to svoje htpc s blu-ray vypalovackou. nemuzes sw nechavat bitstreamovat audio, to je pak jasny, ze se s tim starej avr nepopere. nastav podle toho, cim zvuk vedes ven, dekodovani audia v sw, na zvukovce apod...HD zvuk pak pujde ven v PCMku (zrejme, ja nevim jak to mas zapojeny).

jinak v avrkach se moc nevyznam (resp. ne v konkretnich modelech) a sem linej ten tvuj vyhledavat, ale jestli je to nejakej opravdu starsi kousek, pojeni s HTPC mi prijde bizardni


Nejsem začátečník. Mám zvukovku Xonar a pro přehrávání používám powerdvd 9. V powerdvd je audio output spdif a na zvukovce je aktivován spdif s PCM. Dá se tam dát místo PCM i DDlive, což je v případě DTS k ničemu. Kdybych neměl HTPC s BD, ale stolní kraksnu, budu zase viset na milosti FW výrobce. S PC-čkem se aspoň dá "něco" dělat. Jasně píšu, že ostatní BD mi jedou v DTS-ku v pohodě - krom těch Zrcadel, kde jsou zatím pro mě neznámé chyby při určité konstelaci. Možná je to tím, že používám W7PRO OS a je možné že soudruzi z Asusu maj bordel v ovladačích pro ten xonar, ale jak píšu u jiných BD to jede - např. Gladiátor. Bohužel DTS z Planet of Apes nejede vůbec - u mě, tak jsem to přisoudil tomu zvukovému formátu, který je na BD obsažen. Tahle diskuze je o ničem, páč jak vidno není tu nikdo s podobným problémem, tak si budu muset poradit sám.
PJ Epson EH-TW5000, 89" MW 16:9 Rollfix Premium Electric DO, TV Panasonic TH-50PZ70E, HD sat. receiver IPBox 9000HD, AV Receiver Sony STR-DB790S, Repro 5.1 Sony SA-VS500H, HTPC s blu-ray vypalovačkou, 30" LCD monitor Dell 3008WFP
pevely
0+
0+
 
Příspěvky: 21
Registrován: úterý 8. 1. 2008 9:53:41

Re: Planet Of The Apes Box (5BD)

Příspěvekod tomasg v neděle 5. 12. 2010 19:14:17

Jakpa je to s cz podporou u UK verze tyhle kolekce? Presnou specifikaci jsem zatim nenasel.
Epson EH-TW3500 + MW Rollo 240x240 + Philips BDP2500 + Yamaha RX-V657
tomasg
100+
100+
 
Příspěvky: 179
Registrován: středa 14. 10. 2009 12:24:02

Předchozí

Zpět na Česky ze zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron