HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

X men origins - Wolverin - 2009

Filmové recenze členů fóra s důrazem na technickou stránku Blu-ray disku. Kritiku filmu nechte novinářům, my jsme diváci!
Pravidla fóra
Filmové recenze členů fóra s důrazem na technickou stránku Blu-ray disku. Kritiku filmu nechte novinářům, my jsme diváci! Pro každý film prosím založte nové téma.

X men origins - Wolverin - 2009

Příspěvekod derek v neděle 6. 3. 2011 0:07:24

Tak jsem si udělal radost a odškodnil jsem se za pokutu ( telefonování...1000kč a 3 body ) a v datartu koupil v akci X-meny a AvP. Jako první jsem si pustil...

...FILM...

Wolverine je dějově zasazen na samý počátek ságy o známých mutantech X-Menech. Hugh Jackman se vrací v roli, která z něj udělala filmovou hvězdu; v roli Logana neboli nelítostného mutanta Wolverina obdařeného zázračnou schopností regenerace a také adamantiovými drápy na rukou.

Hlavní část nového příběhu se odehrává v současnosti. Děj se vrací ke počátkům Wolverinovy hrdinské kariéry i tragickým událostem jeho života, z nichž jej nejvíce poznamená smrt osudové lásky Kayle Silverfox. Její smrt způsobí Wolverinovo zapletení s tajným vládním vojenským programem Weapon X. S projektem, jenž mu navždy zcela změní život. Pod velením Williama Strykera (Danny Huston) je zformována tajná vojenská jednotka Team X složená výhradně z mutantů. Jedním z nich je také Victor Creed alias Sabretooth (Liev Schreiber), nezkrotná bytost s neuvěřitelnou sílou, s nímž musí Wolverine svést svůj nejtěžší souboj...ČSFD 71%

...OBRAZ...

super. Nemám co dodat. Fakt se mi to líbilo a navíc jsem nějak neměl ani chuť ho sledovat, protože jsem se koukal na film. A to je prostě dobré ohodnocení :) Ostatně tomu napovídá i známka 1,75 - gold, v žebříčku BD (http://www.avsforum.com/avs-vb/showthread.php?t=1168342 ), prostě je to fakt paráda. Detaily, tváře, wolverinova láska... ( ta ženská je fakt mile dokonalá ). A když se na konci zvedá kamera, tak velmi dlouho můžete sledovat všechny ty kamínky a podobné blbůstky. Jooo, to mě přivádí k exteriérům. Tam bydlet...to musí být bomba, teda až na ty procesí filmařů :D

...ZVUK...

anglické HD-DTS je výbušné, kde má být, prostor je zaplněn, dialogům je krásně rozumět. Na disku je přítomná i čeština, nicméně tu jsem si nepustil. Titulky jsou absolutně v pohodě, nikde nic netahá a sedne to jak má ( narozdíl třeba od hellboye, kde mu říkali místo titulkovaného "rudej" v dabingu " červenej"...opravdu to byl děs ! )

...BONUSY...

jsou titulkované, sláva :) a na bonusy se podívejte na originální recenzi, kolega tam píše úplně vše :)

...ZÁVĚR...

Pěkně udělaný disk, který Vás potěší ( obzvlášť ve slevě :) ) A víte co je na něm nejlepší ? Jak Wolverine skončil, hned jsem si chtěl pustit pokračování !!!

DODATEK

Neodpustím si rejpnutí do našich vydavatelů a prodejců.. Vzhledem k tomu, že disky nyní stojí asi 500-600+kč a v této akci jsem dostal 2 disky za 600 a obchod na tom MUSEL vydělat, nebylo by vhodné jít s cenou dolů ? Můžete si říkat o tom, že náš trh není velký, ale jak je vidět, ta cena by šla dolů. Protože v akci se vyrovnáme cenám Británie, tzn 300/kus. Možná by se toho prodalo víc, než takhle, že ?
derek
400+
400+
 
Příspěvky: 452
Registrován: čtvrtek 3. 1. 2008 17:02:06
Bydliště: Brno

Re: X men origins - Wolverin - 2009

Příspěvekod Danoss110 v neděle 6. 11. 2011 18:01:00

Nejlepší z X-Menu nejvíce mě bavil a bude nejvíce bavit. První třída taky není špatná ale X-Men origins - Wolverine prostě nemá chybu. A to myslím do slova.
Nemáte rádi pokuty to asi nikdo ale teď už vám starosti dělat nebudou je tu Pojištění proti pokutám.
Jedete na dovolenou tak je třeba mýt Cestovní pojištění
Máte rádi své děti tak není nic lepšího než spoření.
Danoss110
0+
0+
 
Příspěvky: 20
Registrován: neděle 6. 11. 2011 17:52:22


Zpět na Recenze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron