HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

uživatelská recenze - Den, kdy se zastavila Země - 2008

Filmové recenze členů fóra s důrazem na technickou stránku Blu-ray disku. Kritiku filmu nechte novinářům, my jsme diváci!
Pravidla fóra
Filmové recenze členů fóra s důrazem na technickou stránku Blu-ray disku. Kritiku filmu nechte novinářům, my jsme diváci! Pro každý film prosím založte nové téma.

uživatelská recenze - Den, kdy se zastavila Země - 2008

Příspěvekod derek v středa 10. 6. 2009 9:57:09

světla zhasla, projektor zavrněl, PSka polkla disk a předemnou je další kinozážitek 1080/24p :)

dokonalá upoutávka na Xmany mě navnadila na maximum. miluju ostrost loga, miluju ten zvuk...chvilečka načítání ( na PSce s přehledem do 5 vteřin ), po upoutávce a jednoduchém meníčku, přichází ...

...FILM

je to remake z roku 1951. vypráví o mimozemské návštěvě a o tom, jak je lidstvo souzeno. film bych osobně rozdělil na pětiny, tedy na první pětinu a zbytek. první část filmu prostě stojí za to. seznamujete se s doktorkou a jejím náhlým "únosem" tajnou službou. nikdo neví co se děje, napětí a očekávání stoupá. pak přijde zlom... já osobně se začal nudit a to není dobré znamení. keanu reeves - on je možná ten problém. prostě podle mě nepůsobí ani hrozivě, ani tajuplně...je vám fuk. a v podstatě stejný dojem mám i z celého filmu - neurazí, nenadchne a nezapamatujete si ho.

...OBRAZ

jak jsem jásal nad upoutávkou na Xmany, dá se v podstatě jásat i nad celým filmem. tedy, ne že by byl obraz referenční, to ne, ale dá se na něj koukat. bohužel zde není dost "tváří"*, při kterých BD tak excelují, ani přehršel detailů, ale jsou zde záběry, které stojí za to. tomu ostatně odpovídá i známka v žebříčku - 2,0 stříbro http://www.avsforum.com/avs-vb/showthre ... 16#anchor0 . jen si musím postesknout, proč filmaři vyrábí "tajuplnou mlhu" v době BD ? ale mlhu vynahrazují záběry města, jeho perfektní ostrost a hloubka vás vtáhne přesně tam, kam chce. a záběry pyramid ? nááádhera

* tady je třeba dokonalým filmem bobby - atentát v ambassadoru, spousta velkých hvězd, spousta zajimavých tváří ( myslím tím správně rozryté, nebo třeba přešminkované - je prostě na co se dívat )

...ZVUK

anglické DTS-HD je řádně agresivní a rozhodně neuslyšíte sousedy, že by si stěžovali. nemáte šanci. zvukové pole je kompaktní a pořád se něco děje. tak to má být. dabing na disku není ( minimálně na tom z půjčovny ), ale přítomné jsou titulky. perfektní ostrost, perfektní překlad ( a známý povzdech...kde je leptaný fond ? tohle má být kino? )

...BONUSY

tady mám mezeru. přiznám se bez mučení. film mě nebavil tolik, abych se chtěl o něm dozvědět víc, takže pokud jste se na ně někdo mrkl,pište :)

...ZÁVĚR

co říct ? no...asi si půjčím Xmany, ta ukázka totiž byla vážně super :mrgreen:
derek
400+
400+
 
Příspěvky: 452
Registrován: čtvrtek 3. 1. 2008 17:02:06
Bydliště: Brno

Re: uživatelská recenze - Den, kdy se zastavila Země - 2008

Příspěvekod d.f.h v středa 10. 6. 2009 10:12:21

Díky za recenzi! A ty X-Meny si pujč určitě :-)
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: uživatelská recenze - Den, kdy se zastavila Země - 2008

Příspěvekod Danoss110 v neděle 6. 11. 2011 18:30:05

Ještě jsem to nevyděl doufám že to bude dobré.
Nemáte rádi pokuty to asi nikdo ale teď už vám starosti dělat nebudou je tu Pojištění proti pokutám.
Jedete na dovolenou tak je třeba mýt Cestovní pojištění
Máte rádi své děti tak není nic lepšího než spoření.
Danoss110
0+
0+
 
Příspěvky: 20
Registrován: neděle 6. 11. 2011 17:52:22

Re: uživatelská recenze - Den, kdy se zastavila Země - 2008

Příspěvekod derek v úterý 29. 11. 2011 0:47:08

nebude... :/
derek
400+
400+
 
Příspěvky: 452
Registrován: čtvrtek 3. 1. 2008 17:02:06
Bydliště: Brno


Zpět na Recenze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron