HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

The Thin Red Line (The Criterion Collection)

Filmové recenze členů fóra s důrazem na technickou stránku Blu-ray disku. Kritiku filmu nechte novinářům, my jsme diváci!
Pravidla fóra
Filmové recenze členů fóra s důrazem na technickou stránku Blu-ray disku. Kritiku filmu nechte novinářům, my jsme diváci! Pro každý film prosím založte nové téma.

The Thin Red Line (The Criterion Collection)

Příspěvekod DonCorleone v pondělí 3. 1. 2011 14:15:33

No takze vcera som zhliadol sice iba HD RIP tohto filmu ale aj z toho som bol uplne mimo !
To co dokazali s timto filmom spravit chlapci v criterione sa neda nazvat inak nez sialenstvo :o Po obrazovej aj zvukovej stranke to bol pre mna uplny orgazmus :lol:

Film :
3 Hodinovy filozoficky vojnovy epos pri ktorom dostava Ryan poriadne cez drzku :P Film vas nuti zamysliet sa nad zivotom ako takym k tomu pripocitajte neskutocnu prirodu a pestre obrazky z nej :mrgreen: To treba jednoducho vidiet a zazit ! P.S. Neviem o ziadnom inom filme kde by sa stretlo pokope tolko vinikajucich a rozdielnych hercov a navyse podali 120% vykony dokonca aj G. Cloney tu posobi naozaj uveritelne co je ciastocne aj praca skveleho scenara kde je kazda postava vykreslena do najmensieho detailu.

Obraz :
Ako som uz pisal film presiel kompletnou restauraciou takze obraz je neskutocny podobnu hlbu detailov a farieb + zdrave vyvazenie filmoveho zrna nenajdete nikde inde = film neposobi ako keby bol toceny kamerou ale ako keby clovek bol priamo v deji :!:

Zvuk :
Bohuzial som mal zatial moznost vypocut si len DTS stopu z ripu ale aj tak to bol nadstandart....

Zaver :
Vrelo odporucam kupit original aspon pre tich co maju region free prehravace kedze disky od criteriounu su regionalne kodovane.... A ja idem objednavat tiez cus ;)
Uživatelský avatar
DonCorleone
0+
0+
 
Příspěvky: 38
Registrován: čtvrtek 12. 6. 2008 11:36:44
Bydliště: Partizánske , Slovensko

Re: The Thin Red Line (The Criterion Collection)

Příspěvekod noaid v pondělí 3. 1. 2011 15:43:46

To je náhoda, já se včera taky koukal, ale přímo na nekomprimovaný BD s DTS HD MA.
Jinou verzi než Criterion pro srovnání jsem neviděl, ale musím potvrdit naprosto úžasný obraz a to i v expozičně velmi náročných scénách. Něco takového jsem už dlouho neviděl. Zvuk se mi zdál standardní, možná někdy i moc rozmazaně předuněný, surround kanály nebyly nijak extrémně využívány, zpočátku jsem měl pocit, že jsem je omylem vypnul, a to i ve scénách, kde se přímo nabízely, např. šum moře při vyloďování.
Mimochodem z orig.BD samozřejmě není problém udělat region free verzi i s cz titulkama, pokud to je nutné.
noaid
0+
0+
 
Příspěvky: 45
Registrován: úterý 13. 4. 2010 8:26:06


Zpět na Recenze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron