HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Agregátor zpráv ze zajímavých webů

Informace o změnách a novinkách v rámci magazínu HDmag.cz.

Agregátor zpráv ze zajímavých webů

Příspěvekod d.f.h v čtvrtek 6. 11. 2008 18:56:21

Na adrese http://hdmania.cz/ už nějaký čas běží automatizovaná "sběrna" odkazů na články ze zajímavých nebo tematicky podobných webů (HD, audio, video, film...). V rámi restrukturalizace čeká tento projekt přesun pod HDmag.cz, dostane tedy adresu ve tvaru neco.hdmag.cz a nový název.

A já se ptám: nenapadá někoho ten vhodný název? 8-) Zatím je služba označená jako "Odjinud" (poslední záložka v záhlaví), to mi ale nepřijde moc "sexy". Chtělo by to jednoslovný název, ze kterého by bylo na první pohled jasné o co jde.

Zároveň prosím o návrhy dalších zajímavých webů, ze kterých by se měly články sbírat. Jedinou podmínkou je, aby šlo o český nebo slovenský web a aby poskytoval RSS kanál nejnovějších článků. Pokud nevíte, jak to zjistit, tak si to zjistím sám :-)
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Agregátor zpráv ze zajímavých webů

Příspěvekod d.f.h v středa 19. 11. 2008 22:13:42

Mno, takže po dlouhém předlouhém vymýšlení jsem jako dostatečně srozumitelné označení zvolil Přehled. Ať tedy žije Přehled.HDmag.cz! 8-)

P.S. Zároveň bylo založeno nové fórum pouze pro tuto službu: viewforum.php?f=49
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha


Zpět na Magazín HDmag.cz

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron