HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Free SW na přehrátí Bluray disku

Když už nějaký ten Blu-ray nebo HD DVD disk máme, tak si ho přece zkopír... zazálohujeme, ne? Ani software pro přehrávání, střih, authoring a další zpracování HD videa se tu rozhodně neztratí. Dotazy, rady, nové verze a tak dále.

Re: Free SW na přehrátí Bluray disku

Příspěvekod immortal v úterý 31. 3. 2009 18:28:03

eko píše:Nicku007 ze ti to vubec stoji za to diskutovat s timto individuem... :roll: Nikomu tady s nicim nepomoh(krome toho ze rekne prid na icq...) a pak tu prileze a zacne tady akorat rvat co to melem za sracky a ze tomu vlastne vubec nerozumime a on je ten nej... :roll:


Je divny ze na to icq si chodil i ty ke me na rady nez jsem te vyhodil asi to neses dost nelibe co podle tech jedovatejch odpovedi.Mozna kdyz poprosis muzes zase prijit pro radu snad te ta urazenost prejde.
Uživatelský avatar
immortal
100+
100+
 
Příspěvky: 191
Registrován: úterý 12. 2. 2008 20:04:21
Bydliště: Plzen

Re: Free SW na přehrátí Bluray disku

Příspěvekod immortal v úterý 31. 3. 2009 18:32:19

Nick007 píše:eko: Nemám rád, když jsou v tématu jen polopravdy. Pak když někdo tu informaci hledá, narazí na všechno možný, jen ne na fakta. A obzvlášť, když jsou topiky indexované Googlem.


FAKTA jsou tyhle nekdo napsal nejde to na power dvd 7 ja pisu jde to na power dvd 7 tak je to 1:1 komu veris co.Ja mam to BD doma prijed pustim te je at vidis ze ne vse co prectes je pravda kdyz si nekdo nedovede poladit pc je tpo jeho chyba,ale hned psat ze to nefunguje je smesny tim prave mate lidi.Neexistuje nic co bych neprehral,a mas li neco takovyho sem s tim ja te to do tydne zprovoznim.Ale rozhodne nebudu po jednom pokusu bedovat a psat ze to nejde.To je matouci pr ovsechyn co by to chteli zkusit,ale nareky ostatnich mene sikovnych je odradi.nejlepsi zkusenostz je ta vlastni a ne papouskovana not bene bez zaruky,nikdo to jeste nepotvrdil ze to nejde ani na hdbits.
Uživatelský avatar
immortal
100+
100+
 
Příspěvky: 191
Registrován: úterý 12. 2. 2008 20:04:21
Bydliště: Plzen

Re: Free SW na přehrátí Bluray disku

Příspěvekod Nick007 v úterý 31. 3. 2009 18:48:21

Co tě vede k tomu, že nemám zkušenosti z první ruky? Zase se budu opakovat, že jsi neměl v ruce verzi filmu, která by ti dělala problémy, good for you. Tazateli jsi nepodal jedinou relevantní informaci. Tímto končím diskuzi s tebou na tohle téma.
Nick007
1000+
1000+
 
Příspěvky: 2188
Registrován: sobota 29. 3. 2008 21:35:03

Re: Free SW na přehrátí Bluray disku

Příspěvekod eko v úterý 31. 3. 2009 20:24:06

immortal píše:
eko píše:Nicku007 ze ti to vubec stoji za to diskutovat s timto individuem... :roll: Nikomu tady s nicim nepomoh(krome toho ze rekne prid na icq...) a pak tu prileze a zacne tady akorat rvat co to melem za sracky a ze tomu vlastne vubec nerozumime a on je ten nej... :roll:


Je divny ze na to icq si chodil i ty ke me na rady nez jsem te vyhodil asi to neses dost nelibe co podle tech jedovatejch odpovedi.Mozna kdyz poprosis muzes zase prijit pro radu snad te ta urazenost prejde.


Na to icq jsem prisel jednou nez jsem zjistil co jsi za debila ;) protoze jediny kdo nekoho smazal z icq tak jsem byl ja a to tebe za ty tvoje urazlive kecy :roll: Neminim tady resit tvoji stupiditu dale,uz jsem ti to psal jinde,najdi si odbornika na tvuj psychicky problem.Myslim ze vetsina uz pochopila co jsi za hnupa :!: Omlouvam se vsem diskutujicim za tyto ostrejsi vyroky ale tahle osoba je opravdu k smichu :roll: :lol:
eko
500+
500+
 
Příspěvky: 535
Registrován: středa 13. 2. 2008 19:59:30
Bydliště: Ostrava-Poruba

Re: Free SW na přehrátí Bluray disku

Příspěvekod Dave v úterý 31. 3. 2009 22:25:43

immortal píše:Neexistuje nic co bych neprehral,a mas li neco takovyho sem s tim ja te to do tydne zprovoznim.


já bych potřeboval na mým DVD přehrávači zprovoznit BD disky. Dík.. :lol:

stačí to do 14-ti dnů
... je mnoho věcí mezi nebem a počítačem
Uživatelský avatar
Dave
400+
400+
 
Příspěvky: 403
Registrován: čtvrtek 27. 12. 2007 18:12:35

Předchozí

Zpět na Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron