HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Sekanie hd obrazu pri prehravani po sieti

Když už nějaký ten Blu-ray nebo HD DVD disk máme, tak si ho přece zkopír... zazálohujeme, ne? Ani software pro přehrávání, střih, authoring a další zpracování HD videa se tu rozhodně neztratí. Dotazy, rady, nové verze a tak dále.

Sekanie hd obrazu pri prehravani po sieti

Příspěvekod taurus v středa 13. 6. 2012 22:57:02

Poslednu dobu mi zacalo blbnut prehravanie filmov po sieti. Externy disk WD 2TB mam zapojeny v compe(win xp) a zdielam ho po sieti s popcornom. Pri prehravani filmu mi zacne sekat a nejde zvuk. Ked ho pripojim napevno do popcornu tento problem neni. Skusal som nainstalovat vsetky aktualizacie softwaru a drivere do WD, restartovat ho, takisto restartovat modem a router, ale nic nepomaha. Zrejme bude niekde sietova chyba a problem nastane po ceste. Napada vas nieco? Nastavenie routra? Neviem si rady.
Sekanie filmov prehravanych po sieti nastava pri scenach s vacsim bitratom videa (nad 20 Mbit/s) priblizne.....router pouzivam Dlink DI524 (54Mbit/s)..........pripominam, ze ked disk pripojim priamo na popcorn cez USB - tak je vsetko v pohode!
Dakujem za pripadne rady!
taurus
0+
0+
 
Příspěvky: 1
Registrován: středa 11. 2. 2009 1:19:27

Zpět na Software

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron