HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

První 3D přehrávač na světě BT-3550B Bluetimes

Blu-ray a HD DVD přehrávačů zatím na trhu příliš není, o to víc samozřejmě potěší každá nová informace. Máte něco zajímavého doma? Nebo máte problém?

První 3D přehrávač na světě BT-3550B Bluetimes

Příspěvekod janhon v pondělí 9. 1. 2012 5:50:10

Před dvěma týdny jsem si zakoupil světovou novinku - první 3D přehrávač - BT-3550B Bluetimes 3D Android Media Player. Mimo jiné nadstandardní funkce přehrává ve výborné kvalitě full HD snad všechny video formáty včetně 3D bluray ISO, což je čerstvou novinkou na trhu s těmito přehrávači. Testoval jsem a vlastnil již několik multimediálních přehrávačů, ale s tímto jsem nadmíru spokojený. Přehrávač může mít na požádání i zabudovaný dvojitý tuner pro příjem DBT televize a může nahrávat televizní pořady přímo na pevný disku Interní a nebo externí, takže z přehrávače se stane i nahrávač - DVR. Jakmile jsem vyzkoušel mimo jiné funkce i bezproblémově přehrát několik 3D filmů uvěřil jsem, že je to opravdu přehrávač číslo jedna na trhu, který má jistě budoucnost. A cena přehrávače včetně poštovného byla překvapivě levná, dokonce levnější něž mnoho jiných přehrávačů, které zdaleka nemají ani polovinu funkcí.
A teď jestě ty špatné poznatky - návod ani menu není v češtině, nýbrž v angličtině a v dalších asi 10 světových jazycích. Pokaždé, když spustím film s titulky a nechci je tam , tak musím titulky vypnout na dálkovém ovladači. Uvítal bych, aby se titulky daly vypnout již v základním výchozím nastavení na pořád. Rozumím čtyřem jazykům a titulky většinou nepotřebuji jen mi v obrazu zavazejí.
Jinak tento přehrávač a další podobné nahrávače a přehrávače přímo vyrábí čínská firma Shenzhen Bluetimes Technology Co., Ltd. a jejich web je http://www.ebluetimes.com
Technické informace jsem opsal a uvádím níže volně přeložené do češtiny a pokouším se také poslat v příloze fotku, kterou jsem pořídil včera u mne doma a další fotky jsem našel přímo u výrobce tady http://www.ebluetimes.com/en/ProductVie ... SortID=195

Uvítal bych na tomto fóru se podělit s někým o zkušenosti s tímto přehrávačem a nebo s přehrávání 3D ISO na jiném přehrávači. Zdraví Jan Hon

3D BT-3550B Bluetimes
Operační systémy Linux a Android
CPU: Realtek 1186DD SoC, 1200 DMIPS MIPS Processor 750MHz
RAM: 512MB DDR3
Flash: 2M Byte Nor Flash, 4GByte NAND Flash
A/V výstup : HDMI 1.4 interface až do 1080p
A/V výstup : Composite Audio/Video
A/V výstup : Y/Pb/Pr Video
A/V výstup : SPDIF Coaxial (digital audio)
A/V výstup : SPDIF Optical TOSLink (digital audio)
Podpora úschovny: Internal 3.5" SATA HDD výsuvný modul pro rychlé vložení interního disku 3.5" HDD
Podpora úschovny: USB externí HDD/DVD ROM/BD ROM
Podpora úschovny: Může se použít i jako USB 3.0 externí pevný disk pro počítač
USB podpora : 1 x USB 3.0 Slave Port
USB podpora : 3 x USB 2.0 Host Port
3D Formats Supported: Frame Packing(Blu-ray 3D), Side-By-Side(Left/Right), Over/Under (Top/Bottom)
3D TV podpora : Activní / Polarizační 3D TV
Video kodeky : RM/RMVB, H.264, VC1, WMV, MPEG 1/2/4, Divx, Xvid, Flash Video H.264
Video Formaty : BDMV, BD-ISO, MKV, MOV, WMV, TS, M2TS, MTS, FLV, AVI,
Video Formaty : DVD-ISO, VOB, M2P, MP4, MPG, DAT, ASF, TP TRP, SWF
Video výstup: 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p/24Hz, 1080p/50Hz, 1080p/60Hz
Podpora Audio Formatů: DTS-HD Master, DTS, Dolby True HD, Dolby Digital Plus,
Podpora Audio Formatů: AC3, LPCM, ADPCM, FLAC, APE,
Podpora Audio Formatů : LC-AAC, HE-AAC, MP3, OGG, WAM ,WAV
Media Cards podpora : SD, SD(HC), MMC, MS, MS Pro
Drátové gigabitové připojení sitě: RJ-45 Gigabit LAN 10/100/1000
Podpora titulkových kodeků: SRT, SUB, idx+SUB, SSA, SMI, PGS subtitle
Podpora titulkových kodeků: Unicode (UTF8), ANSI, BIG5 (Traditional Chinese),
Podpora titulkových kodeků:Subtitle Codecs Supported: Simplified Chinese, Western, Turkish, Central European,
Podpora titulkových kodeků: Greek, Cyrillic, SE European, Russian, Hebrew, Arabic, Japanese, Thai
Jayzková nabídka: English, Simplified Chinese, Traditional Chinese, Japanese, Spanish,
Jazyková nabídka : French, German, Italian, Korean, Dutch, Russian, Thai, Vietnamese
Podporovaný obrázkový formát : JPE, HD JPEG, TIFF, PNG, BMP, GIF
Podporovaný formát disku : RBD, MiniBD, AVCHD, DVD, VCD, CD
Rozměry: 185mm x 158mm x 48mm (approx.)
Váha: 1kg
Přílohy
100_4147.jpg
BT-3550B Bluetimes 3D Android Player
100_4147.jpg (95.84 KiB) Zobrazeno 3021 krát
janhon
0+
0+
 
Příspěvky: 1
Registrován: pondělí 9. 1. 2012 2:50:38

Zpět na Přehrávače

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron