HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Denon

Blu-ray a HD DVD přehrávačů zatím na trhu příliš není, o to víc samozřejmě potěší každá nová informace. Máte něco zajímavého doma? Nebo máte problém?

Re: Denon

Příspěvekod tomiisek v sobota 15. 5. 2010 11:19:31

Tereta píše:tyhle all in one krabičky mají v nabídce i firmy které by dle mého skového úsudku asi neriskovali se svým jménem

Tak si to kup :twisted: My tu jen píšeme, že za cenu all in one krabiček se dá koupit větší kvalita, když místo ní koupíš dvě samostatné krabičky. A já tu zmínil, že místo 3.1 receiverové varianty můžeš mít ještě kvalitnější 2.1 zesilovačovou variantu.
Filmy: Oppo BDP-83SE + Cambridge Audio 840A + Marantz SR6003 + Canton Chrono 509 + Canton Chrono 507 + Mitsubishi HC5500
Hudba: Cambridge Audio 740C + Cambridge Audio 640T + Cambridge Audio DacMagic + Pioneer PL990 + BV Audio Headamp + AKG K701
Uživatelský avatar
tomiisek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1791
Registrován: pátek 1. 2. 2008 14:25:47
Bydliště: Praha 4

Re: Denon

Příspěvekod BLAyEn v sobota 15. 5. 2010 16:25:35

Tereta píše:Tak to ta CARA umí, dokonce prý z toho dokáže vykouzlit nějaký pseoudo-prostorový zvuk


Tak pak ho lze na to zapojení 3+1 použít.
BLAyEn
50+
50+
 
Příspěvky: 60
Registrován: sobota 2. 8. 2008 6:02:18

Re: Denon

Příspěvekod BLAyEn v sobota 15. 5. 2010 17:07:21

Tereta píše:Tak ještě chvíli budu otravovat. Chápu sice že firma nevyrábí to co by si přála ale co trh vyžaduje a co firemní účetní dovolí, ale tyhle all in one krabičky mají v nabídce i firmy které by dle mého skového úsudku asi neriskovali se svým jménem. Mimo Denonu i Marantz,Primare, Arcam, Pioneer a i Naim, což je dle mě značka, která si zakládá na své kultovnosti??? A každá z nich si za to řekne pořádnej balík jakékoli měny.


Však oni neriskujou, jejich allinone jsou bez pochyby ty nejlepší na trhu, ovšem jen ve srovnání s jinými allinone. Obecně platí že při jejich konstrukci je kladen důraz spíš na jednoduchost, malé rozměry, design a pod. a teprve potom na kvalitu zvuku. Proto taky pro koho je prioritní kvalita zvuku, koupí si sestavu komponentů, kdo hledá jednoduché řešení, vyžaduje malé rozměry nebo to má prostě jen jako designový doplněk, koupí si allinone. Tím nechci říct že ta Cara je nějakej neposlouchatelnej shit kterej bude jen šumět, buhvíjak zkreslovat nebo topit jak tu někdo psal :lol: to rozhodně né! Bezpochyby hraje nesrovnatelně líp něž levný ollinone ze supermarketů. Jen je prostě neúměrně předražená (tam kde jsem to našel jí nabízeli za 50k, možná by se našla i nižší cena, podle mě by to mělo stát tak max. 30k) takže sestava komponentů od stejný značky za stejnou nebo i nižší cenu bude hrát podstatně líp. Taky je dost limitovaná výkonem takže bude hrát pěkně jen středně nahlas, na hlasitej poslech to není no, kor když na to pověsíš 8ohmový repra. Takže pokud ti nevadí nesmyslná cena a nižší výkon tak klidně...
BLAyEn
50+
50+
 
Příspěvky: 60
Registrován: sobota 2. 8. 2008 6:02:18

Re: Denon

Příspěvekod radimfog v úterý 18. 5. 2010 23:13:58

tomiisek píše:
BLAyEn píše:výkonová rezerva ma vliv akorát na zkreslení (a i to je závislý na spoustě dalších věcí, ne jen na W), ty to tady popisuješ jako nejdůležitější parametr

Ale vůbec, jako nejdůležitější parametr pořád opakuju, že stereo má v sobě daleko kvalitnější železo.


To rozhodně. Ale zdá se mi, že se tazatelka už rozhodla uvalit těch 60K i přes 2 strany víc než zasvěcených rad. Na ja.
Čím starší, tím víc cheatů...
Uživatelský avatar
radimfog
0+
0+
 
Příspěvky: 40
Registrován: úterý 20. 4. 2010 13:21:27

Předchozí

Zpět na Přehrávače

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron