HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Pioneer BDP-LX70A

Blu-ray a HD DVD přehrávačů zatím na trhu příliš není, o to víc samozřejmě potěší každá nová informace. Máte něco zajímavého doma? Nebo máte problém?

Re: Pioneer BDP-LX70A

Příspěvekod martinhamr v středa 30. 7. 2008 10:11:46

Tak jsem měl ze včerejška na dnešek zapůjčený tento přehrávač BDP-LX70A .Krátké zhodnocení vyzní kladně. Začnu u obrazu.Jeho podání je více plastické a dokáže podat vetší škálu barev,než třeba oproti PS3 nebo Samsungu bd-P1400.Na nakoukaných filmech si nově všimnete že ta zelená bunda je vlastně opraný maskáč,že pruhy na batohu jsou černé,né šedé či tmavé.Obraz je prostě výborný,vymáčknul z mé TV Samsung maximum co šlo.. A nebylo to vůbec špatné na to že je to "jen" HD Redy. Můžu to totiž porovnat s krátce nakouknutou pasáží filmu na Pioneer KUro 5090 ;)
Zvuk - no tak to asi nemusím ani popisovat,prostě dobře odvedená práce,výstup samozřejmě přez bitstream,DTS-HD umí již od výrobce aniž by ho měl na krabici vyznačený.Co ještě vyzdvihnu u Pioneeru je taková maličkost jako že umí dobře rozeznávat titulky a zvuk.Co tím myslím,PStrojkařikaři to budou vědět,titulky OTHER :evil: to je otřesný nešvar konzole! Lze na tomto přístroji dost věcí nastavit při filmu,jako je mod obrazu cinema,standard a tři vámi definované a předem nastavené mody.Je zde také možná všemožná úprava zvuku,ale to jsem až tak nestudoval.
Jeho nedostatek je pomalé načítání disků.No člověk je z PS3 zmlsaný,ale zase to není nic tragického. Ještě bych dodal že aktualizace přez internet funguje,zkoušel jsem se připojit,což se mi povedlo a zahlásilo to že není nutné nic aktualizovat,máte nejnovější soft.
No nic jdu ho vrátit,sice trošku s cukáním v ruce,ale o to víc se těším na 71. :)
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: Pioneer BDP-LX70A

Příspěvekod martinhamr v pondělí 1. 9. 2008 18:06:14

Slyšel jsem zajímavou věc.Schválně na kolik s tím budete souhlasit či nikoliv.
Prý jsou vždycky první modeli v nejlepší kvalitě a následující řada již není tak dobrá jako předchozí.Konkrétně mám na mysli například tento přehrávač "70". Až vyjde třeba "71" již to nebude tak tak kvalitně vyrobené,holt cena se musí někde snížit.Jaký máte na tento výrok názor?
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Předchozí

Zpět na Přehrávače

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron