HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Problém se Sony BD300

Blu-ray a HD DVD přehrávačů zatím na trhu příliš není, o to víc samozřejmě potěší každá nová informace. Máte něco zajímavého doma? Nebo máte problém?

Problém se Sony BD300

Příspěvekod MON v neděle 16. 3. 2008 21:03:08

Dobrý den. Bohužel mám špatnou zkušenost s přehráním vypal. dvd disků po vložení media do přehrávače se mě kousne přehrávač a nelze vyjmout zpět vložený disk . Stalo se mi to poprvé ale po restartu se podařilo disk ale vyjmout , bohužel stalo se mi to nynní po druhé a nepomáhá ani restart.Máte prosím podobný problém s tímto přehrávačem?Předem děkuji za případnou radu .
MON
0+
0+
 
Příspěvky: 38
Registrován: čtvrtek 28. 2. 2008 21:46:19

Re: Problém se Sony BD300

Příspěvekod roben v neděle 16. 3. 2008 21:10:13

A aku verziu firmware mas teraz? Posledna je 3.80. S tou by uz mali ist prehravat aj palene BD.
Tiez mam tento player, ale palene BD som este neskusal :(
Naposledy upravil roben dne neděle 16. 3. 2008 21:37:48, celkově upraveno 1
roben
0+
0+
 
Příspěvky: 19
Registrován: neděle 16. 3. 2008 21:07:00

Re: Problém se Sony BD300

Příspěvekod MON v neděle 16. 3. 2008 21:16:42

Ten problém je ale u obyčejných vypal. dvd!BD vypal nemám .
MON
0+
0+
 
Příspěvky: 38
Registrován: čtvrtek 28. 2. 2008 21:46:19

Re: Problém se Sony BD300

Příspěvekod roben v neděle 16. 3. 2008 21:25:45

Aha... Tak to bude urcite chyba prehravaca(mechaniky), alebo napaleneho media. Mne sa stalo s prvotnym firmwarom ze mi DVD niekedy "sklblo", ale novy firmware to vyriesil. Kazdopadne si new firmware natiahni. Nic tym nepokazis-prave naopak.
roben
0+
0+
 
Příspěvky: 19
Registrován: neděle 16. 3. 2008 21:07:00

Re: Problém se Sony BD300

Příspěvekod MON v neděle 16. 3. 2008 22:07:03

No disc se mě podařilo vytáhnout zřejmě je to tím že to není kopírováno z orig. dvd ale nahrávka je nahrána na hdd v dreamu (muzika ze satu)a následné soubory ts jsou v pc převedeny do mpegu a v tnpeg prog. sestříhány a následně export do nera.Ated tě poprosím jakým způsobem jsi nahrál nový fw do playeru? jakou šnůru potřebuji na propojení zdá se mě to riskantní když se to nepovede záruka je zřejmě fuč.Jestli je to možné můžeš poradit jak n a to?Jistě by to zajímalo více majitelů tohoto playeru
MON
0+
0+
 
Příspěvky: 38
Registrován: čtvrtek 28. 2. 2008 21:46:19

Re: Problém se Sony BD300

Příspěvekod roben v neděle 16. 3. 2008 22:53:02

MON píše:No disc se mě podařilo vytáhnout zřejmě je to tím že to není kopírováno z orig. dvd ale nahrávka je nahrána na hdd v dreamu (muzika ze satu)a následné soubory ts jsou v pc převedeny do mpegu a v tnpeg prog. sestříhány a následně export do nera.Ated tě poprosím jakým způsobem jsi nahrál nový fw do playeru? jakou šnůru potřebuji na propojení zdá se mě to riskantní když se to nepovede záruka je zřejmě fuč.Jestli je to možné můžeš poradit jak n a to?Jistě by to zajímalo více majitelů tohoto playeru


Ziadnu snuru nepotrebujes :) len ciste cd-r a net. na tomto http://support.sony-europe.com/hav/down ... FW_BDPS300 mas vsetko vysvetlene. Stiahnuty subor extrahujes - dostanes ISO subor ten das vypalit na cd-r. Vlozis do mechaniky a cakas. Samozrejme v tomto momente nesmies vypnut prehravac. Potom by mu pomohly len v servise (mozno) :D
Trva to cca 10-15 min. Vsetky nastavenia sa ti resetuju-nastavis odznovu.

Mimochodom , ak si vyuzil akciu k tomuto prehravacu, Trilogia Spiderman zdarma, uz ti dosla?
V Sony si fakt davaju nacas :evil:
roben
0+
0+
 
Příspěvky: 19
Registrován: neděle 16. 3. 2008 21:07:00

Re: Problém se Sony BD300

Příspěvekod MON v pondělí 17. 3. 2008 18:53:13

No děkuji ti za odpověd asi to zkusím natáhnout .A ted k tomu SPIDERMANOVY já mám přehr. pouze asi2týdny nový u toho bylo to cd a tak jsem se zkusil zaregistrovat ale nešlo mě to, tak jsem se na to vybodl protože tam bylo napsáno "zaregistrujte se a můžete vyhrát tril. Spidermana" .Ale můj švagr si přehrávač koupil asi14 dní před vánocema nějak se mu podařilo nějak zaregistrovat asi po deseti pokusech to chtělo po něm výr. č. přehrávače ale od té doby nic neobdržel .V obchodě mu prý prodavač řekl že by to měl obdržet tak do měsíce po registraci.Jestli to není nakonec nějakej chyták aby nalákaly lidi na tzv. výhodnou koupi přehrávače ,bylo by zajímavý zda někdo kdo se tam zaregistroval skutečně trilogii obdržel.
MON
0+
0+
 
Příspěvky: 38
Registrován: čtvrtek 28. 2. 2008 21:46:19

Re: Problém se Sony BD300

Příspěvekod roben v pondělí 17. 3. 2008 21:02:46

MON píše:No děkuji ti za odpověd asi to zkusím natáhnout .A ted k tomu SPIDERMANOVY já mám přehr. pouze asi2týdny nový u toho bylo to cd a tak jsem se zkusil zaregistrovat ale nešlo mě to, tak jsem se na to vybodl protože tam bylo napsáno "zaregistrujte se a můžete vyhrát tril. Spidermana" .Ale můj švagr si přehrávač koupil asi14 dní před vánocema nějak se mu podařilo nějak zaregistrovat asi po deseti pokusech to chtělo po něm výr. č. přehrávače ale od té doby nic neobdržel .V obchodě mu prý prodavač řekl že by to měl obdržet tak do měsíce po registraci.Jestli to není nakonec nějakej chyták aby nalákaly lidi na tzv. výhodnou koupi přehrávače ,bylo by zajímavý zda někdo kdo se tam zaregistroval skutečně trilogii obdržel.


Mne isla registracia uplne hladko. To vyrobne cislo bolo podmienkou. Inak by sa zaregistroval kazdy, nie?
Na konci registracie, stalo. Trilogie Spiderman vam bude dorucena do 28 dni po oficialnom vydani vo vasej krajine. Co bolo 25.2.
Dufam ze to fakt nebola sutaz, ale mal by ho dostat kazdy zaregistrovany (do vypredania zasob) :)

Ak sa este da, skus. No co, aspon nieco zadara od SONY. Player ma stal v novembri 19.999sk
roben
0+
0+
 
Příspěvky: 19
Registrován: neděle 16. 3. 2008 21:07:00


Zpět na Přehrávače

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků

cron