HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Poraďte při výběru BR přehrávače a ohledně HD zvuku

Blu-ray a HD DVD přehrávačů zatím na trhu příliš není, o to víc samozřejmě potěší každá nová informace. Máte něco zajímavého doma? Nebo máte problém?

Poraďte při výběru BR přehrávače a ohledně HD zvuku

Příspěvekod Krtek v pondělí 7. 1. 2008 23:09:14

Studoval jsem modely BR přehrávačů Sony a i přesto, že jsem o tom něco přečetl, jsem z toho "volaký zmetěný" :shock:
Asi bych zůstal u Sony, takže BDP-S300 jsem zavrhl, protože nepodporuje nové zvukové HD formáty, a já mám receiver, který má zabudované decodery Dolby TrueHD a DTS HD Master audio, takže bych je chtěl v budoucnu využít.
Koukal jsem tedy po modelech:
Sony BDP-S500 http://www.videoexpert.cz/blue-ray/sony-bdp-s500
a
Sony BDP-S1E http://www.videoexpert.cz/blue-ray/sony-bdp-s1e

Tady nastává problém, protože informace z různých zdrojů se liší, nebo jsem je špatně pochopil. Který z těchto dvou modelů je vývojově starší ?

Hlavně mi není jasná podpora těch HD zvukovách formátů. V lednovém časopise Video domácí kino píšou, že "BDP-S500 je vybaven dekodérem i výstupem datového toku (bitstreamu) pro Dolby Digital Plus, Dolby True HD a DTS-HD High resolution audio." Tento poslední formát vůbec nevím co znamená. Dále píšou, že "jediný z nových formátů, kterým není S500 vybaven je DTS-HD Master audio" a to mě štve. Co to znamená ? Tzn. že nemá zabudovaný decoder, nebo že to vůbec nepodporuje ? Pokud jde jen o decoder, tak to by zase tolik nevadilo, protože můj receiver Sony STR-DA5300ES tento decoder má. Nevím jak tomu mám rozumět. Teoreticky bych přece nepotřeboval v přehrávači žádný z těchto decoderů, když je všechny má můj receiver, nebo nee ? Jak je to teda s tím DTS HD Master Audio. Pojede mi na tomto modelu, nebo ne ??
Nebo to jede jen na tom dražším modelu S1E ? O tom nemám moc informací. Může mi to někdo vysvětlit jak to s těma formátama pořádně je a co nemusí mít přehrávač, když to má receiver ? Abych třeba zvytečně nekupobal přehrávač s decodery, když je má receiver ?
Také jsem se dočetl, že Sony právě vydala nový FW který je ke stažení na jejich webu a u všech modelů podporuje přehrávání vypálených BR, což je také výborné.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Poraďte při výběru BR přehrávače a ohledně HD zvuku

Příspěvekod d.f.h v pondělí 7. 1. 2008 23:41:44

Takže nejdřív ze všeho - DTS-HD High Resolution Audio:
http://en.wikipedia.org/wiki/Digital_Th ... tion_Audio
DTS-HD Master Audio je hned pod tím.

No a teď: BDP-S1E je starší než BDP-S300 a BDP-S500, měl by ale mít lepší mechanickou část, má antivibrační šasi a tak. Osobně jsem se s ním nesetkal, ale měl by být výbavou na úrovni BDP-S300, takže nezvládne bitstream DD Plus a vůbec si neporadí s Dolby TrueHD ani DTS-HD.

BDP-S300 a BDP-S500 jsem měl oba v prosinci (recenze ještě bohužel není, je toho moc...) a mohu potvrdit, že BDP-S500 oproti BDP-S300 zvládá dekódování i bitstream out všeho audia kromě DTS-HD Master Audio přesně tak, jak píšeš.

Já bych ale ani jeden z těchhle přehrávačů Sony nedoporučil. Ne kvůli těm chybějícím dekodérům, osobně by mi spíš vadila nekompatibilita s Blu-ray profilem 1.1 a hlavně absence síťového rozhraní. To se totiž bude do budoucna určitě hodit. Kromě toho oba přehrávače nepatří k nejrychlejším, ale to zas taková vada na kráse není.

A to prosím podotýkám, že jsem Sony-fil! :-D
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Poraďte při výběru BR přehrávače a ohledně HD zvuku

Příspěvekod David v úterý 8. 1. 2008 0:16:16

Podle toho co jsem čet,tak pokud nemá přehrávač zabudovaný zvukový HD kodeky ale má výstup 1.3hdmi,tak stačí když máš kodeky v av receiveru. V přehrávači se nastaví lpcm a receiver ty kodeky rozkóduje.Osobní zkušenost nemám.
David
 

Re: Poraďte při výběru BR přehrávače a ohledně HD zvuku

Příspěvekod Krtek v úterý 8. 1. 2008 0:36:12

Kód: Vybrat vše
osobně by mi spíš vadila nekompatibilita s Blu-ray profilem 1.1


Co to znamená ??? Co by jsi doporučil aby mi jeli DTS HD a i Dolby TrueHD ? Když ta 500 nezvládá DTS HD tak to znamená, že mi to na receiveru nepojede i když ten má decodery ? A k čemu je dobré to síťové rozhraní ? Co by jsi teda doporučil místo Sony ?
Naposledy upravil Krtek dne úterý 8. 1. 2008 0:40:43, celkově upraveno 1
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Poraďte při výběru BR přehrávače a ohledně HD zvuku

Příspěvekod d.f.h v úterý 8. 1. 2008 0:39:52

Blu-ray profil 1.1 znamená, že přehrávač dokáže zpracovat bonusy ve formě obrazu v obraze, pár takových Blu-ray disků se už letos objevilo a budou další. Také nás čeká Blu-ray profil 2.0, které bude od přehrávače vyžadovat možnost připojení k internetu a stažení dalšího obsahu do trvalé paměti přehrávače. A kdo ví co přijde pak...
http://hdmag.cz/tag/blu-ray-profil-1-1
Osobně bych ti doporučil, abys pár měsíců počkal. Podle mě se co nevidět objeví hromada tak vybavených Blu-ray přehrávačů,až nám všem půjdou hlavy kolem :-)
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Poraďte při výběru BR přehrávače a ohledně HD zvuku

Příspěvekod Krtek v úterý 8. 1. 2008 0:46:33

Tak to budu muset pročíst. Záleží také na tom, co ty přehrávače budou stát. Já tu BD 500 můžu sehnat za nějakých 14 tis, což je dost zajímavá cena. Zajímavé je, že o těch profilech co píšeš se nikde nedočteš a i prodavači v Sony nic neví. Nedají se ty profily řešit třeba novým FW ? Napiš ty recenze k těm Soňákům, aď se aspoň něco dozvím. Všude jsou jen tiskové zprávy a info z praxe žádné :roll:
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Poraďte při výběru BR přehrávače a ohledně HD zvuku

Příspěvekod David v úterý 8. 1. 2008 0:52:48

Tak chyba!Pokud přehrávač nepodporuje bitstream přenos HD zvuk. formátů,tak ti budou kodeky v receiveru k prdu. :oops: Sorry za dezinformaci
David
 

Re: Poraďte při výběru BR přehrávače a ohledně HD zvuku

Příspěvekod d.f.h v úterý 8. 1. 2008 0:55:36

Krtek píše:Zajímavé je, že o těch profilech co píšeš se nikde nedočteš a i prodavači v Sony nic neví. Nedají se ty profily řešit třeba novým FW ?

To je příznačné :-) Ona je to poměrně nová věc, podpora Blu-ray profilu 1.1 je u nových přehrávačů povinná od 1. listopadu 2007, u těch starších záleží jen na výrobci, jestli vydá firmware, který by se pokusil chybějící funkce doplnit. V některých případech je to ale nemožné - například připojení k internetu půjde těžko doplnit pomocí firmware, když přehrávač nemá síťové rozhraní ani wi-fi, že... :|
Krtek píše:Napiš ty recenze k těm Soňákům, aď se aspoň něco dozvím. Všude jsou jen tiskové zprávy a info z praxe žádné :roll:

To je právě to, proč se mi do těch recenzí vlastně ani moc nechce - BDP-S300 i BDP-S500 jsou vlastně "jen" obyčejné Blu-ray přehrávače, není na nich nic zajímavého a za dveřmi je hromada dalších, vybavenějších přístrojů, co si s plnou parádou poradí s Blu-ray filmy nové generace. Blbé je, že se k nám asi nedostanou tak rychle, jako do vyspělých kapitalistických zemí :-), ale na touž jsme si tak nějak zvykli, že. Třeba Panasonic DMP-BD30 - to je mašinka! Jenže dneska na CES 2008 představili DMP-BD50, což je ještě lepší mašinka :-). Jde to prostě hrozně rychle dopředu, což je fajn, ale kdo to má stíhat...
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Poraďte při výběru BR přehrávače a ohledně HD zvuku

Příspěvekod d.f.h v úterý 8. 1. 2008 0:56:05

David píše:Tak chyba!Pokud přehrávač nepodporuje bitstream přenos HD zvuk. formátů,tak ti budou kodeky v receiveru k prdu. :oops: Sorry za dezinformaci

Ano, je to tak. Bez bitstreamu ani ránu.
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Poraďte při výběru BR přehrávače a ohledně HD zvuku

Příspěvekod Krtek v úterý 8. 1. 2008 1:15:00

Tak to jsem zvědav, co z toho všeho vyleze. Sama Sony totiž o tom modelu BD 500 směle píše, že jde o high-endový přístroj. Jestli ale ten Paňák bude stát 30 tis... :roll:
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Poraďte při výběru BR přehrávače a ohledně HD zvuku

Příspěvekod d.f.h v úterý 8. 1. 2008 1:16:07

Krtek píše:Sama Sony totiž o tom modelu BD 500 směle píše, že jde o high-endový přístroj.

To psát může - v jejich současné nabídce se skutečně jedná o to nejlepší :)
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Poraďte při výběru BR přehrávače a ohledně HD zvuku

Příspěvekod martinhamr v úterý 8. 1. 2008 8:58:55

Tak přesně tohle dilema jsem řešil asi před 3 týdny. d.f.h může potvrdit.Tak nějak mě již začíná štvát jak se to vleče a asi půjdu do Samsungu BD-P1400. Co chci od přehrávače? Odpovím si sám.Obraz a perfektní zvuk.HDMI 1.3 tento Samsung má.A zvuk přenesu po HDMI do recieveru a ten to rozlouskne.No a o profilu 1.1,tak na ten jim kašlu.Ať se pan Spielberg vykecává o natočenejch scénkách jak chce,mě kje to fuk.Ruku na srdce,kdo jste si pouštěl nějaké komentáře na dnešním DVD? ;)
Naposledy upravil martinhamr dne úterý 8. 1. 2008 9:57:56, celkově upraveno 1
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: Poraďte při výběru BR přehrávače a ohledně HD zvuku

Příspěvekod d.f.h v úterý 8. 1. 2008 9:25:30

martinhamr píše:Ruku na srdce,kdo jste si pouštěl nějaké komentáře na dnešním DVD? ;)

Já, já! Tady, pane učiteli! :-D
Jsem na tyhle věci celkem "úchyl". Ale uznávám, že pro většinu lidí to při výběru Blu-ray přehrávače nebude znamenat absolutně žádnou prioritu.

Opravdu bych ale s výběrem přehrávače počkal.Všechny letos uvedené budou mít povinně podporu Blu-ray profilu 1.1, čili budou co se týče tohoto naprosto stejné a při výběru odpadne jedna starost. Pak už bude záležet na další výbavě.
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Poraďte při výběru BR přehrávače a ohledně HD zvuku

Příspěvekod martinhamr v úterý 8. 1. 2008 10:00:04

Nojo,ale to po letošním CESu budou zase nějaké extra vychytávky na nových BlueRay přehrávačích.A ty se knám dostanou nejdříve na letošní vánoce,vždyť to znáte.A zase se bude čekat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: Poraďte při výběru BR přehrávače a ohledně HD zvuku

Příspěvekod Tony v úterý 8. 1. 2008 13:03:50

martinhamr píše:Nojo,ale to po letošním CESu budou zase nějaké extra vychytávky na nových BlueRay přehrávačích.A ty se knám dostanou nejdříve na letošní vánoce,vždyť to znáte.A zase se bude čekat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Tak tady je jasno ... Alespoň na pár měsíců ... :D ;)

Na tohle si rád počkám!

http://ces.cnet.com/8301-13855_1-9842339-67.html

http://www2.panasonic.com/webapp/wcs/st ... 8065621607
Uživatelský avatar
Tony
300+
300+
 
Příspěvky: 338
Registrován: pátek 28. 12. 2007 17:25:37
Bydliště: Bohumín, Czech Republic

Re: Poraďte při výběru BR přehrávače a ohledně HD zvuku

Příspěvekod d.f.h v úterý 8. 1. 2008 13:16:55

Tony píše:
martinhamr píše:Nojo,ale to po letošním CESu budou zase nějaké extra vychytávky na nových BlueRay přehrávačích.A ty se knám dostanou nejdříve na letošní vánoce,vždyť to znáte.A zase se bude čekat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



Tak tady je jasno ... Alespoň na pár měsíců ... :D ;)

Na tohle si rád počkám!

http://ces.cnet.com/8301-13855_1-9842339-67.html

http://www2.panasonic.com/webapp/wcs/st ... 8065621607

Ano ano, padesátka, také můj favorit :-). Ale bude jich víc!
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Poraďte při výběru BR přehrávače a ohledně HD zvuku

Příspěvekod Krtek v úterý 8. 1. 2008 13:24:37

Je už známá alespoň přibližná cena za kolik to v USA bude ? Nebo alespoň u toho Panasonic DMP-BD30 ? Na kdy to tak vydíte ? Do půl roku ?
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Poraďte při výběru BR přehrávače a ohledně HD zvuku

Příspěvekod d.f.h v úterý 8. 1. 2008 13:40:39

Krtek píše:Je už známá alespoň přibližná cena za kolik to v USA bude ? Nebo alespoň u toho Panasonic DMP-BD30 ? Na kdy to tak vydíte ? Do půl roku ?

Panasonic DMP-BD30 má mít cenu okolo $500, ale zatím nic oficiálního (pokud se nepletu). To by celkem šlo. Navíc s příchodem DMP-BD50 by mohla tahle cena ještě klesnout - a nebo bude mít padesátka naopak cenu značně nadsazenou. Konkurence ale bude velká, takže to ohledně cen může dopadnou celkem zajímavě.
Autor je šéfredaktorem magazínu HDmag.cz.
Blu-ray: 63 | Výbava: viz profil | Právě testuji: Oppo BDP-83
Uživatelský avatar
d.f.h
Administrátor
Administrátor
 
Příspěvky: 4145
Registrován: pondělí 17. 12. 2007 16:05:02
Bydliště: Praha

Re: Poraďte při výběru BR přehrávače a ohledně HD zvuku

Příspěvekod Tony v úterý 8. 1. 2008 13:44:16

Krtek píše:Je už známá alespoň přibližná cena za kolik to v USA bude ? Nebo alespoň u toho Panasonic DMP-BD30 ? Na kdy to tak vydíte ? Do půl roku ?



V USA stojí BD 30 ofiko 499 USD, BD 10 599 USD ...
V akcích seženeš BD 30 kolem 420 - 430 USD a cena má jít až k 350 USD! A za cenu 499 až 599 USD má být v první fázi BD 50 ...

Problém budou evropské ceny, tam počítej +- 30% nahoru ... :evil:

No a dostupnost BD 30 by mohla být tak, jak píšeš ... Ale jsou to Worldwide modely a zatím se dělají pouze v Osace, takže to může být problém ...
Uživatelský avatar
Tony
300+
300+
 
Příspěvky: 338
Registrován: pátek 28. 12. 2007 17:25:37
Bydliště: Bohumín, Czech Republic

Re: Poraďte při výběru BR přehrávače a ohledně HD zvuku

Příspěvekod Krtek v úterý 8. 1. 2008 14:08:17

Ta cena by byla fajn. Rozdíl mezi tou 30 a 50 není tak značný, i když rozdíly ve výbavě neznám. Uvažoval jsem o přehrávači cca kolem 15 tis. Taky záleží na tom, zda ty dva modely budou i pro český trh a zda se budou i u nás prodávat. :roll:
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Poraďte při výběru BR přehrávače a ohledně HD zvuku

Příspěvekod Tony v úterý 8. 1. 2008 14:17:50

Krtek píše:Ta cena by byla fajn. Rozdíl mezi tou 30 a 50 není tak značný, i když rozdíly ve výbavě neznám. Uvažoval jsem o přehrávači cca kolem 15 tis. Taky záleží na tom, zda ty dva modely budou i pro český trh a zda se budou i u nás prodávat. :roll:



Prodávat se budou určitě, ale prvně se musí uspokojit "opravdové" BD trhy, pak se dostane i na nás ... ;)

Jinak, kolem 15.000,- by snad mohla stát BD 30, ale BD 50 bude ze začátku asi za víc ...
I když můj soukromý tip je, že u BD 30 to bude cenově nakonec blízko levnější verzi PS3 ...
14 let PANASONIC prodávám a někdy je ta jejich cenová "politika" opravdu zvláštní ... :cry:
Ale zase jsme pro ně jen kapka v moři, tak bud'me rádi za to, co se k nám se zpožděním dostane ...
Každopádně u mě je to BD 50 ... :)
Uživatelský avatar
Tony
300+
300+
 
Příspěvky: 338
Registrován: pátek 28. 12. 2007 17:25:37
Bydliště: Bohumín, Czech Republic

Re: Poraďte při výběru BR přehrávače a ohledně HD zvuku

Příspěvekod martinhamr v úterý 8. 1. 2008 14:35:20

Teda já bych si také rád počkal,ale troufám si tvrdit,ba dokonce se mohu vsadit že se to k nám do Čech dostane minimálně v létě,nebo ještě později.Znáte slibotechnu LG,taky že tady bude BH200 v říjnu,pak přišlo spoždění,před vánocema a kdepak jí maj? :x
www.gsluka.cz mrkněte...
Uživatelský avatar
martinhamr
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1251
Registrován: čtvrtek 20. 12. 2007 15:45:11
Bydliště: Praha 5

Re: Poraďte při výběru BR přehrávače a ohledně HD zvuku

Příspěvekod Krtek v úterý 8. 1. 2008 14:39:13

Tony píše:
Krtek píše:Ta cena by byla fajn. Rozdíl mezi tou 30 a 50 není tak značný, i když rozdíly ve výbavě neznám. Uvažoval jsem o přehrávači cca kolem 15 tis. Taky záleží na tom, zda ty dva modely budou i pro český trh a zda se budou i u nás prodávat. :roll:



Prodávat se budou určitě, ale prvně se musí uspokojit "opravdové" BD trhy, pak se dostane i na nás ... ;)

Jinak, kolem 15.000,- by snad mohla stát BD 30, ale BD 50 bude ze začátku asi za víc ...
I když můj soukromý tip je, že u BD 30 to bude cenově nakonec blízko levnější verzi PS3 ...
14 let PANASONIC prodávám a někdy je ta jejich cenová "politika" opravdu zvláštní ... :cry:
Ale zase jsme pro ně jen kapka v moři, tak bud'me rádi za to, co se k nám se zpožděním dostane ...
Každopádně u mě je to BD 50 ... :)


A už jsi studoval jaké jsou mezi tou 30 a 50 rozdíly, že jsi rozhodnutý pro 50 ?
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Re: Poraďte při výběru BR přehrávače a ohledně HD zvuku

Příspěvekod Tony v úterý 8. 1. 2008 14:44:32

Krtek píše:
Tony píše:
Krtek píše:Ta cena by byla fajn. Rozdíl mezi tou 30 a 50 není tak značný, i když rozdíly ve výbavě neznám. Uvažoval jsem o přehrávači cca kolem 15 tis. Taky záleží na tom, zda ty dva modely budou i pro český trh a zda se budou i u nás prodávat. :roll:



Prodávat se budou určitě, ale prvně se musí uspokojit "opravdové" BD trhy, pak se dostane i na nás ... ;)

Jinak, kolem 15.000,- by snad mohla stát BD 30, ale BD 50 bude ze začátku asi za víc ...
I když můj soukromý tip je, že u BD 30 to bude cenově nakonec blízko levnější verzi PS3 ...
14 let PANASONIC prodávám a někdy je ta jejich cenová "politika" opravdu zvláštní ... :cry:
Ale zase jsme pro ně jen kapka v moři, tak bud'me rádi za to, co se k nám se zpožděním dostane ...
Každopádně u mě je to BD 50 ... :)


A už jsi studoval jaké jsou mezi tou 30 a 50 rozdíly, že jsi rozhodnutý pro 50 ?


Info zatím moc není, ale BD 50 je první na světě, která má profil 2.0, podporu BD Live, bezztrátový Dolby True HD a DTS Master Audio a podporu PIP ...
A to BD 30 byla na začátku Listopadu první s podporou profilu 1.1 ... :roll:
Každopádně, rozdíl v ceně bude, ale to už je na zvážení každého z nás, zda to chce a využije, či nikoliv ...
Uživatelský avatar
Tony
300+
300+
 
Příspěvky: 338
Registrován: pátek 28. 12. 2007 17:25:37
Bydliště: Bohumín, Czech Republic

Re: Poraďte při výběru BR přehrávače a ohledně HD zvuku

Příspěvekod Krtek v úterý 8. 1. 2008 14:55:44

A nevíš náhodou jestli bude mít ta 30 taky ten bezztrátový Dolby True HD a DTS Master Audio ? O to mi hlavně jde, protože mám receiver s dekodery obou těchto formátů.
Krtek
1000+
1000+
 
Příspěvky: 1242
Registrován: pátek 28. 12. 2007 21:31:42

Další

Zpět na Přehrávače

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron