HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

Uživatelská recenze - cliffhanger - 1993

Filmové recenze členů fóra s důrazem na technickou stránku Blu-ray disku. Kritiku filmu nechte novinářům, my jsme diváci!
Pravidla fóra
Filmové recenze členů fóra s důrazem na technickou stránku Blu-ray disku. Kritiku filmu nechte novinářům, my jsme diváci! Pro každý film prosím založte nové téma.

Uživatelská recenze - cliffhanger - 1993

Příspěvekod derek v úterý 29. 11. 2011 0:40:07

objevil jsem nový časopis a stránky zde zmíněné...bluray extra ... s filmem za 3 stovky. Údajně se má jednat o neořezané blučko se vším všudy. Slye mám rád, takže proč do toho nejít ?

...FILM...

Akční začátek připraví záchranáři Gabeovi osobní drama a tak raději opustí vše co měl. Když si po 8 měsících přijede dát život dohromady, připlete se ke zpackané loupeži v oblacích. Devadesátá léta Slyovi přála a tohle je jeden z jeho lepších filmů. ČSFD 75%

...OBRAZ...

Ze začátku jsem měl trošku problém. Celkové záběry na hory jsou lehce rozostřené, rozmazaná je i Slyova družka ( a ve stejných dialozích je Sly ostrý !) Zřejmě to bude způsobené clonou kamery a tím vyplývající chybné zaostření - malá hloubka ostrosti. ( na malé tv se to ztratí, ale v dom kině ne ) Po úvodní cca čtvrthodině se ale obraz zlepší a je ostrý až do konce ( vyjma některých sekundových záběrů na hory ) Obličeje jsou zachycené nenásilně a mají charakter ( rozuměj pihy, kapky potu atd, žádný vosk ) Celkově je obraz solidní a potěší ( až na pár výše zmíněných kiksů ) a občas i velmi příjemně překvapí ( Slyův ksichtík ). V hodnocení dostal 3,25 ( bronz ), ale osobně bych mu dal horší stříbro 2,75.

http://translate.google.com/translate?h ... %3D1168342

...ZVUK...

český dabing je slušný, anglický originál, kterému dávám přednost je parádní, lokalizace zvuku kvalitní ( přelet vrtulníku, letadla atd...), titulky naprosto v pohodě. Zvuk vás vtáhne do děje minimálně v proslavené úvodní scéně, takže 100% bez výhrad.

...BONUSY...

jsou na blučku titulkované !!!, sláva a hurá. bohužel jen v sd rozlišení, ale u nich to zas tak moc nevadí. jsou tam 2 filmy o filmu, tv spoty a ještě pár drobků navíc. dalším bonusem je výše zmíněný časopis. Mimochodem, ten časák je tak nějak o ničem, potěší, ale hodnotu v něm nehledejte.

...ZÁVĚR...

Blučko za 299 kč s perfektním filmem, v kvalitním provedení, no nekupte to !!!!! Osobně se těším na další kousek z téhle báječné edice...příště to je total recall !!!! Mimochodem, oproti bluray edici ( 199kč ) nabízí bluray extra ( 299kč ) neořezané filmy plně srovnatelné s ofiko prodejem !!! ( čili v časáku je totéž co v obchodě ). A jak je vidět,cenu za disky lze snížit na rozumější úroveň...dík a jen tak dál
derek
400+
400+
 
Příspěvky: 452
Registrován: čtvrtek 3. 1. 2008 17:02:06
Bydliště: Brno

Zpět na Recenze

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron