HDmag.cz

Vysoké rozlišení od začátku do konce. Blu-ray filmy, přehrávače, HDTV, HD audio a video, PlayStation 3...

SONY STR-DA2400ES/B x HARMAN/KARDON AVR 255

Ne každý přehrávač umí to, co každý receiver. No a kdo nezesiluje, tan jako by snad ani nebyl.

SONY STR-DA2400ES/B x HARMAN/KARDON AVR 255

Příspěvekod lego v neděle 28. 6. 2009 20:56:00

Dobrý den,

uvažuji o koupi nového receiveru. Rozhoduji se mezi Sony a Harman/Kardon. Plánuji k němu pořídit tyto reproduktory HARMAN/KARDON HKTS 11 BQ + HARMAN/KARDON HKS 4 Black. Co myslíte, že je lepší a vhodnější kombinace. Případně doporučujete něco jiného? Dík za názory
lego
0+
0+
 
Příspěvky: 3
Registrován: pátek 8. 5. 2009 14:32:11

Re: SONY STR-DA2400ES/B x HARMAN/KARDON AVR 255

Příspěvekod lubos.karban v pondělí 29. 6. 2009 12:00:46

Dobrý den.
vlastním av receiver HARMAN/KARDON AVR 255+dvd přehrávač HARMAN/KARDON dvd39+repro 5.1 HARMAN/KARDON+
HKTS 11 BQ .jsem maximálně spokojen i když tento av receiver by si zasloužil určitě kvalitnější repro ale bohužel je to otázka peněz.o zozšíření zvuku na 7.1 a koupi repro HARMAN/KARDON HKS 4 Black zatím neuvažuji myslím že je to předčasné těch filmú ve zvuku 7.1 je minimum,ale HARMAN/KARDON má již v prodeji blu-ray přehrávač BDP10 za docela slušnou cenu 17,000 kč,ale jelikož bydlím v pohraničním městě mrknu na cenu ještě v u sousedú v NĚMECKU odkaď většinu techniky si kupuju vžy mi to vyjde levněji.ale jinak na HARMANY nedám dopustit mám všechno od nich i stereo soupravu.tak jsm snad trochu pomohl s výběrem ale každý má na to svůj názor.budu rád když napíšeš jak ses rozhodl.hezký den přeje.LUBOŠ KARBAN
lubos.karban
50+
50+
 
Příspěvky: 68
Registrován: čtvrtek 29. 1. 2009 12:43:07


Zpět na Receivery a zesilovače

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron